Украйна: Висша Лига 2021 – 2022

Украинска Висша Лига 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
18
15
2
1
49
10
39
47
2
Динамо Киев
з п п п р
>
18
14
3
1
47
9
38
45
3
Днипро-1
п п п п п
>
18
13
1
4
35
17
18
40
4
Зaря Луганск
п з п п р
>
18
11
3
4
37
19
18
36
5
18
9
6
3
30
18
12
33
6
Олександрия
п з з п з
>
18
7
5
6
19
16
3
26
7
Десна
п з п р з
>
18
7
4
7
22
27
-5
25
8
18
7
3
8
14
23
-9
24
9
Верес
з п з з р
>
18
6
5
7
15
20
-5
23
10
18
6
1
11
17
29
-12
19
11
Рух Лвов
з з п р р
>
17
4
6
7
16
21
-5
18
12
Лвов
з п п з р
>
18
4
5
9
14
30
-16
17
13
Черноморец
п з з з п
>
18
3
5
10
20
40
-20
14
14
Ингулец
з р з з п
>
17
3
4
10
13
28
-15
13
15
18
1
7
10
12
30
-18
10
16
Мариупол
п з з р з
>
18
2
2
14
21
44
-23
8
- Шампионска лига (Квалификация)
- Лига на конференциите (Квалификация)
- Изпадане
покажи на цял екран
Шахтьор Донецк
Динамо Киев
Днипро-1
Зaря Луганск
Ворскла Полтава
Олександрия
Десна
Колос Коваливка
Верес
Металист 1925 Харков
Рух Лвов
Лвов
Черноморец
Ингулец
Олимпик Донецк
Мариупол
1 Шахтьор Донецк 2–0 6–1 1–2 4–1 4–1 2–0 2–0 6–1 2–1
2 Динамо Киев 0–0 2–0 1–1 1–2 1–0 4–0 7–0 4–0 2–0
3 Днипро-1 0–4 5–1 3–1 2–0 1–0 2–0 3–1 4–0 2–1
4 Зaря Луганск 1–2 1–0 0–1 2–0 1–0 3–0 3–0 1–0 1–1
5 Ворскла Полтава 0–2 2–2 2–2 2–0 2–0 4–1 0–0 3–0 2–0 5–1
6 Олександрия 1–2 0–1 1–2 2–0 1–0 3–0 2–1
7 Десна 2–1 1–1 0–1 0–4 1–2 1–0 3–0 2–0 3–3
8 Колос Коваливка 1–3 0–1 0–1 1–0 1–0 1–1 0–1 2–1 2–1 1–3
9 Верес 0–3 1–1 0–0 0–0 2–0 1–1 1–0 1–0 2–0
10 Металист 1925 Харков 0–2 1–2 1–6 0–1 2–1 3–2 4–0 1–0
11 Рух Лвов 0–2 1–1 0–0 0–0 2–1 2–0 1–0 2–2
12 Лвов 0–3 1–4 0–1 2–1 1–1 1–1 0–2 0–0 1–2 1–1
13 Черноморец 0–3 1–6 0–3 2–2 0–1 0–1 2–1 4–3 1–1 1–1
14 Ингулец 0–1 1–1 0–1 1–5 2–1 0–2 0–0 3–0
15 Олимпик Донецк 1–1 0–2 1–0 0–0 1–1 1–2 2–2 2–2 0–2
16 Мариупол 0–5 2–3 0–3 3–4 1–2 1–2 0–2 0–1 2–3
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Кръг 1
23 юли 2021
- 19:30
Лвов
1 1
Мариупол
Лвов - Мариупол
24 юли 2021
- 17:00
Верес
0 0
Колос Коваливка
Верес - Колос Коваливка
24 юли 2021
- 19:30
Шахтьор Донецк
2 1
Ингулец
Шахтьор Донецк - Ингулец
25 юли 2021
- 17:00
Металист 1925 Харков
2 1
Рух Лвов
Металист 1925 Харков - Рух Лвов
25 юли 2021
- 19:30
Зaря Луганск
0 1
Олександрия
Зaря Луганск - Олександрия
25 юли 2021
- 19:30
Десна
3 0
Черноморец
Десна - Черноморец
26 юли 2021
- 19:30
Ворскла Полтава
2 2
Днипро-1
Ворскла Полтава - Днипро-1
11 авг. 2021
- 19:30
Динамо Киев
2 0
Олимпик Донецк
Динамо Киев - Олимпик Донецк
Кръг 2
30 юли 2021
- 19:00
Лвов
0 3
Шахтьор Донецк
Лвов - Шахтьор Донецк
30 юли 2021
- 21:00
Колос Коваливка
1 0
Металист 1925 Харков
Колос Коваливка - Металист 1925 Харков
31 юли 2021
- 17:00
Олимпик Донецк
1 0
Олександрия
Олимпик Донецк - Олександрия
31 юли 2021
- 19:30
Черноморец
0 3
Днипро-1
Черноморец - Днипро-1
1 авг. 2021
- 17:00
Мариупол
1 2
Десна
Мариупол - Десна
1 авг. 2021
- 19:30
Динамо Киев
4 0
Верес
Динамо Киев - Верес
1 авг. 2021
- 19:30
Ворскла Полтава
2 0
Рух Лвов
Ворскла Полтава - Рух Лвов
2 авг. 2021
- 19:30
Ингулец
1 5
Зaря Луганск
Ингулец - Зaря Луганск
Кръг 3
6 авг. 2021
- 19:30
Металист 1925 Харков
3 2
Черноморец
Металист 1925 Харков - Черноморец
7 авг. 2021
- 17:00
Рух Лвов
2 1
Верес
Рух Лвов - Верес
7 авг. 2021
- 19:30
Шахтьор Донецк
1 2
Олександрия
Шахтьор Донецк - Олександрия
7 авг. 2021
- 19:30
Днипро-1
2 1
Мариупол
Днипро-1 - Мариупол
8 авг. 2021
- 19:30
Зaря Луганск
1 2
Динамо Киев
Зaря Луганск - Динамо Киев
8 авг. 2021
- 19:30
Ворскла Полтава
4 1
Лвов
Ворскла Полтава - Лвов
9 авг. 2021
- 19:30
Десна
2 0
Ингулец
Десна - Ингулец
24 ное. 2021
- 14:00
Олимпик Донецк
1 1
Колос Коваливка
Олимпик Донецк - Колос Коваливка
Кръг 4
13 авг. 2021
- 19:30
Шахтьор Донецк
2 0
Металист 1925 Харков
Шахтьор Донецк - Металист 1925 Харков
14 авг. 2021
- 17:00
Верес
1 1
Ворскла Полтава
Верес - Ворскла Полтава
14 авг. 2021
- 19:30
Зaря Луганск
1 1
Олимпик Донецк
Зaря Луганск - Олимпик Донецк
14 авг. 2021
- 19:30
Десна
2 1
Днипро-1
Десна - Днипро-1
15 авг. 2021
- 17:00
Колос Коваливка
1 1
Рух Лвов
Колос Коваливка - Рух Лвов
15 авг. 2021
- 19:30
Лвов
1 1
Олександрия
Лвов - Олександрия
16 авг. 2021
- 19:00
Мариупол
2 3
Черноморец
Мариупол - Черноморец
18 авг. 2021
- 19:30
Ингулец
1 1
Динамо Киев
Ингулец - Динамо Киев
Кръг 5
20 авг. 2021
- 19:30
Ворскла Полтава
2 0
Металист 1925 Харков
Ворскла Полтава - Металист 1925 Харков
21 авг. 2021
- 17:00
Верес
1 0
Олимпик Донецк
Верес - Олимпик Донецк
21 авг. 2021
- 19:30
Черноморец
0 3
Шахтьор Донецк
Черноморец - Шахтьор Донецк
21 авг. 2021
- 19:30
Днипро-1
2 0
Рух Лвов
Днипро-1 - Рух Лвов
22 авг. 2021
- 17:00
Мариупол
3 4
Зaря Луганск
Мариупол - Зaря Луганск
22 авг. 2021
- 19:30
Колос Коваливка
0 1
Олександрия
Колос Коваливка - Олександрия
22 авг. 2021
- 21:30
Динамо Киев
4 0
Десна
Динамо Киев - Десна
23 авг. 2021
- 19:30
Лвов
1 2
Ингулец
Лвов - Ингулец
Кръг 6
27 авг. 2021
- 19:30
Черноморец
2 2
Олександрия
Черноморец - Олександрия
28 авг. 2021
- 14:00
Ингулец
3 0
Мариупол
Ингулец - Мариупол
28 авг. 2021
- 17:00
Металист 1925 Харков
1 2
Днипро-1
Металист 1925 Харков - Днипро-1
28 авг. 2021
- 19:30
Динамо Киев
7 0
Колос Коваливка
Динамо Киев - Колос Коваливка
29 авг. 2021
- 14:00
Десна
0 4
Верес
Десна - Верес
29 авг. 2021
- 17:00
Олимпик Донецк
1 1
Шахтьор Донецк
Олимпик Донецк - Шахтьор Донецк
29 авг. 2021
- 19:30
Зaря Луганск
1 0
Ворскла Полтава
Зaря Луганск - Ворскла Полтава
29 авг. 2021
- 19:30
Рух Лвов
1 0
Лвов
Рух Лвов - Лвов
Кръг 7
10 сеп. 2021
- 19:30
Олександрия
1 0
Ингулец
Олександрия - Ингулец
11 сеп. 2021
- 14:00
Рух Лвов
1 1
Зaря Луганск
Рух Лвов - Зaря Луганск
11 сеп. 2021
- 17:00
Металист 1925 Харков
0 2
Динамо Киев
Металист 1925 Харков - Динамо Киев
11 сеп. 2021
- 19:30
Шахтьор Донецк
2 0
Днипро-1
Шахтьор Донецк - Днипро-1
12 сеп. 2021
- 14:00
Олимпик Донецк
2 2
Черноморец
Олимпик Донецк - Черноморец
12 сеп. 2021
- 17:00
Колос Коваливка
1 3
Мариупол
Колос Коваливка - Мариупол
12 сеп. 2021
- 19:30
Ворскла Полтава
2 2
Десна
Ворскла Полтава - Десна
13 сеп. 2021
- 19:30
Верес
1 0
Лвов
Верес - Лвов
Кръг 8
17 сеп. 2021
- 19:30
Десна
1 0
Рух Лвов
Десна - Рух Лвов
18 сеп. 2021
- 14:00
Ингулец
0 2
Колос Коваливка
Ингулец - Колос Коваливка
18 сеп. 2021
- 17:00
Мариупол
0 5
Шахтьор Донецк
Мариупол - Шахтьор Донецк
18 сеп. 2021
- 17:00
Днипро-1
1 0
Верес
Днипро-1 - Верес
18 сеп. 2021
- 19:30
Динамо Киев
1 0
Олександрия
Динамо Киев - Олександрия
19 сеп. 2021
- 17:00
Ворскла Полтава
2 0
Олимпик Донецк
Ворскла Полтава - Олимпик Донецк
19 сеп. 2021
- 19:30
Зaря Луганск
3 0
Черноморец
Зaря Луганск - Черноморец
19 сеп. 2021
- 19:30
Лвов
0 0
Металист 1925 Харков
Лвов - Металист 1925 Харков
Кръг 9
24 сеп. 2021
- 19:30
Колос Коваливка
0 1
Ворскла Полтава
Колос Коваливка - Ворскла Полтава
25 сеп. 2021
- 14:00
Олександрия
2 1
Мариупол
Олександрия - Мариупол
25 сеп. 2021
- 17:00
Шахтьор Донецк
4 1
Верес
Шахтьор Донецк - Верес
25 сеп. 2021
- 19:30
Рух Лвов
0 2
Динамо Киев
Рух Лвов - Динамо Киев
26 сеп. 2021
- 14:00
Олимпик Донецк
1 2
Лвов
Олимпик Донецк - Лвов
26 сеп. 2021
- 17:00
Днипро-1
0 4
Зaря Луганск
Днипро-1 - Зaря Луганск
26 сеп. 2021
- 19:30
Десна
1 2
Металист 1925 Харков
Десна - Металист 1925 Харков
27 сеп. 2021
- 19:30
Черноморец
1 1
Ингулец
Черноморец - Ингулец
Кръг 10
1 окт. 2021
- 19:30
Мариупол
0 2
Рух Лвов
Мариупол - Рух Лвов
2 окт. 2021
- 14:00
Колос Коваливка
2 1
Черноморец
Колос Коваливка - Черноморец
2 окт. 2021
- 17:00
Лвов
0 1
Днипро-1
Лвов - Днипро-1
2 окт. 2021
- 19:30
Ворскла Полтава
3 0
Ингулец
Ворскла Полтава - Ингулец
3 окт. 2021
- 14:00
Верес
0 0
Олександрия
Верес - Олександрия
3 окт. 2021
- 17:00
Зaря Луганск
2 0
Десна
Зaря Луганск - Десна
3 окт. 2021
- 17:00
Металист 1925 Харков
1 0
Олимпик Донецк
Металист 1925 Харков - Олимпик Донецк
3 окт. 2021
- 19:30
Динамо Киев
0 0
Шахтьор Донецк
Динамо Киев - Шахтьор Донецк
Кръг 11
15 окт. 2021
- 17:00
Шахтьор Донецк
6 1
Зaря Луганск
Шахтьор Донецк - Зaря Луганск
16 окт. 2021
- 14:00
Мариупол
1 2
Металист 1925 Харков
Мариупол - Металист 1925 Харков
16 окт. 2021
- 17:00
Лвов
1 4
Динамо Киев
Лвов - Динамо Киев
16 окт. 2021
- 19:30
Днипро-1
2 0
Колос Коваливка
Днипро-1 - Колос Коваливка
17 окт. 2021
- 14:00
Олимпик Донецк
0 0
Десна
Олимпик Донецк - Десна
17 окт. 2021
- 19:30
Олександрия
1 2
Ворскла Полтава
Олександрия - Ворскла Полтава
18 окт. 2021
- 19:30
Черноморец
0 1
Верес
Черноморец - Верес
16 дек. 2021
- 17:00
Ингулец
- -
Рух Лвов
Ингулец - Рух Лвов
Кръг 12
22 окт. 2021
- 17:00
Десна
1 1
Олександрия
Десна - Олександрия
22 окт. 2021
- 19:30
Металист 1925 Харков
4 0
Ингулец
Металист 1925 Харков - Ингулец
23 окт. 2021
- 14:00
Верес
2 0
Мариупол
Верес - Мариупол
23 окт. 2021
- 17:00
Ворскла Полтава
0 2
Шахтьор Донецк
Ворскла Полтава - Шахтьор Донецк
23 окт. 2021
- 19:30
Черноморец
1 1
Лвов
Черноморец - Лвов
24 окт. 2021
- 14:00
Рух Лвов
2 2
Олимпик Донецк
Рух Лвов - Олимпик Донецк
24 окт. 2021
- 17:00
Динамо Киев
2 0
Днипро-1
Динамо Киев - Днипро-1
24 окт. 2021
- 19:30
Зaря Луганск
1 0
Колос Коваливка
Зaря Луганск - Колос Коваливка
Кръг 13
30 окт. 2021
- 14:00
Мариупол
2 3
Динамо Киев
Мариупол - Динамо Киев
30 окт. 2021
- 17:00
Шахтьор Донецк
4 1
Десна
Шахтьор Донецк - Десна
30 окт. 2021
- 19:30
Ингулец
0 0
Верес
Ингулец - Верес
31 окт. 2021
- 14:00
Колос Коваливка
0 1
Лвов
Колос Коваливка - Лвов
31 окт. 2021
- 17:00
Рух Лвов
0 0
Олександрия
Рух Лвов - Олександрия
31 окт. 2021
- 19:30
Металист 1925 Харков
1 6
Зaря Луганск
Металист 1925 Харков - Зaря Луганск
1 ное. 2021
- 17:00
Днипро-1
4 0
Олимпик Донецк
Днипро-1 - Олимпик Донецк
1 ное. 2021
- 19:30
Ворскла Полтава
0 0
Черноморец
Ворскла Полтава - Черноморец
Кръг 14
5 ное. 2021
- 19:30
Олександрия
2 0
Металист 1925 Харков
Олександрия - Металист 1925 Харков
6 ное. 2021
- 14:00
Олимпик Донецк
0 2
Мариупол
Олимпик Донецк - Мариупол
6 ное. 2021
- 17:00
Динамо Киев
1 2
Ворскла Полтава
Динамо Киев - Ворскла Полтава
6 ное. 2021
- 19:30
Черноморец
4 3
Рух Лвов
Черноморец - Рух Лвов
7 ное. 2021
- 14:00
Ингулец
0 1
Днипро-1
Ингулец - Днипро-1
7 ное. 2021
- 17:00
Колос Коваливка
1 3
Шахтьор Донецк
Колос Коваливка - Шахтьор Донецк
7 ное. 2021
- 17:00
Зaря Луганск
3 0
Верес
Зaря Луганск - Верес
7 ное. 2021
- 19:30
Лвов
0 2
Десна
Лвов - Десна
Кръг 15
19 ное. 2021
- 19:30
Черноморец
1 6
Динамо Киев
Черноморец - Динамо Киев
20 ное. 2021
- 14:00
Лвов
2 1
Зaря Луганск
Лвов - Зaря Луганск
20 ное. 2021
- 17:00
Шахтьор Донецк
2 0
Рух Лвов
Шахтьор Донецк - Рух Лвов
20 ное. 2021
- 19:30
Днипро-1
3 1
Олександрия
Днипро-1 - Олександрия
21 ное. 2021
- 14:00
Олимпик Донецк
2 2
Ингулец
Олимпик Донецк - Ингулец
21 ное. 2021
- 17:00
Ворскла Полтава
5 1
Мариупол
Ворскла Полтава - Мариупол
21 ное. 2021
- 19:30
Десна
0 1
Колос Коваливка
Десна - Колос Коваливка
22 ное. 2021
- 19:30
Верес
2 0
Металист 1925 Харков
Верес - Металист 1925 Харков
Кръг 16
26 ное. 2021
- 19:30
Мариупол
0 1
Лвов
Мариупол - Лвов
27 ное. 2021
- 14:00
Олимпик Донецк
0 2
Динамо Киев
Олимпик Донецк - Динамо Киев
27 ное. 2021
- 17:00
Черноморец
0 1
Десна
Черноморец - Десна
27 ное. 2021
- 19:30
Днипро-1
5 1
Ворскла Полтава
Днипро-1 - Ворскла Полтава
28 ное. 2021
- 14:00
Ингулец
0 1
Шахтьор Донецк
Ингулец - Шахтьор Донецк
28 ное. 2021
- 17:00
Рух Лвов
2 0
Металист 1925 Харков
Рух Лвов - Металист 1925 Харков
28 ное. 2021
- 19:30
Колос Коваливка
1 0
Верес
Колос Коваливка - Верес
29 ное. 2021
- 19:30
Олександрия
0 1
Зaря Луганск
Олександрия - Зaря Луганск
Кръг 17
3 дек. 2021
- 17:00
Шахтьор Донецк
6 1
Лвов
Шахтьор Донецк - Лвов
4 дек. 2021
- 14:00
Верес
0 3
Динамо Киев
Верес - Динамо Киев
4 дек. 2021
- 17:00
Рух Лвов
0 0
Ворскла Полтава
Рух Лвов - Ворскла Полтава
4 дек. 2021
- 19:30
Металист 1925 Харков
0 1
Колос Коваливка
Металист 1925 Харков - Колос Коваливка
5 дек. 2021
- 14:00
Зaря Луганск
1 0
Ингулец
Зaря Луганск - Ингулец
5 дек. 2021
- 17:00
Олександрия
3 0
Олимпик Донецк
Олександрия - Олимпик Донецк
5 дек. 2021
- 19:30
Десна
3 3
Мариупол
Десна - Мариупол
6 дек. 2021
- 19:30
Днипро-1
3 1
Черноморец
Днипро-1 - Черноморец
Кръг 18
10 дек. 2021
- 17:00
Мариупол
0 3
Днипро-1
Мариупол - Днипро-1
10 дек. 2021
- 19:30
Ингулец
2 1
Десна
Ингулец - Десна
11 дек. 2021
- 14:00
Олександрия
1 2
Шахтьор Донецк
Олександрия - Шахтьор Донецк
11 дек. 2021
- 17:00
Верес
1 1
Рух Лвов
Верес - Рух Лвов
11 дек. 2021
- 19:30
Лвов
1 1
Ворскла Полтава
Лвов - Ворскла Полтава
12 дек. 2021
- 14:00
Черноморец
2 1
Металист 1925 Харков
Черноморец - Металист 1925 Харков
12 дек. 2021
- 17:00
Динамо Киев
1 1
Зaря Луганск
Динамо Киев - Зaря Луганск
12 дек. 2021
- 19:30
Колос Коваливка
2 1
Олимпик Донецк
Колос Коваливка - Олимпик Донецк
Кръг 19
25 фев. 2022
- 15:00
Олимпик Донецк
- -
Зaря Луганск
Олимпик Донецк - Зaря Луганск
26 фев. 2022
- 15:00
Динамо Киев
- -
Ингулец
Динамо Киев - Ингулец
26 фев. 2022
- 18:00
Металист 1925 Харков
- -
Шахтьор Донецк
Металист 1925 Харков - Шахтьор Донецк
26 фев. 2022
- 20:30
Олександрия
- -
Лвов
Олександрия - Лвов
27 фев. 2022
- 15:00
Ворскла Полтава
- -
Верес
Ворскла Полтава - Верес
27 фев. 2022
- 18:00
Черноморец
- -
Мариупол
Черноморец - Мариупол
27 фев. 2022
- 18:00
Днипро-1
- -
Десна
Днипро-1 - Десна
28 фев. 2022
- 20:30
Рух Лвов
- -
Колос Коваливка
Рух Лвов - Колос Коваливка
Кръг 20
5 мар. 2022
- 15:00
Олимпик Донецк
- -
Верес
Олимпик Донецк - Верес
5 мар. 2022
- 18:00
Олександрия
- -
Колос Коваливка
Олександрия - Колос Коваливка
5 мар. 2022
- 20:30
Зaря Луганск
- -
Мариупол
Зaря Луганск - Мариупол
6 мар. 2022
- 15:00
Ингулец
- -
Лвов
Ингулец - Лвов
6 мар. 2022
- 18:00
Шахтьор Донецк
- -
Черноморец
Шахтьор Донецк - Черноморец
6 мар. 2022
- 20:30
Десна
- -
Динамо Киев
Десна - Динамо Киев
7 мар. 2022
- 18:00
Рух Лвов
- -
Днипро-1
Рух Лвов - Днипро-1
7 мар. 2022
- 20:30
Металист 1925 Харков
- -
Ворскла Полтава
Металист 1925 Харков - Ворскла Полтава
Кръг 21
11 мар. 2022
- 20:30
Мариупол
- -
Ингулец
Мариупол - Ингулец
12 мар. 2022
- 15:00
Днипро-1
- -
Металист 1925 Харков
Днипро-1 - Металист 1925 Харков
12 мар. 2022
- 18:00
Шахтьор Донецк
- -
Олимпик Донецк
Шахтьор Донецк - Олимпик Донецк
12 мар. 2022
- 20:30
Колос Коваливка
- -
Динамо Киев
Колос Коваливка - Динамо Киев
13 мар. 2022
- 15:00
Верес
- -
Десна
Верес - Десна
13 мар. 2022
- 18:00
Лвов
- -
Рух Лвов
Лвов - Рух Лвов
13 мар. 2022
- 20:30
Ворскла Полтава
- -
Зaря Луганск
Ворскла Полтава - Зaря Луганск
14 мар. 2022
- 20:30
Олександрия
- -
Черноморец
Олександрия - Черноморец
Кръг 22
16 мар. 2022
- 20:00
Днипро-1
- -
Шахтьор Донецк
Днипро-1 - Шахтьор Донецк
17 мар. 2022
- 18:00
Динамо Киев
- -
Металист 1925 Харков
Динамо Киев - Металист 1925 Харков
17 мар. 2022
- 20:30
Десна
- -
Ворскла Полтава
Десна - Ворскла Полтава
18 мар. 2022
- 20:00
Зaря Луганск
- -
Рух Лвов
Зaря Луганск - Рух Лвов
19 мар. 2022
- 15:00
Мариупол
- -
Колос Коваливка
Мариупол - Колос Коваливка
19 мар. 2022
- 18:00
Черноморец
- -
Олимпик Донецк
Черноморец - Олимпик Донецк
20 мар. 2022
- 18:00
Ингулец
- -
Олександрия
Ингулец - Олександрия
20 мар. 2022
- 20:30
Лвов
- -
Верес
Лвов - Верес
Кръг 23
2 апр. 2022
- 17:00
Металист 1925 Харков
- -
Лвов
Металист 1925 Харков - Лвов
2 апр. 2022
- 17:00
Верес
- -
Днипро-1
Верес - Днипро-1
2 апр. 2022
- 17:00
Рух Лвов
- -
Десна
Рух Лвов - Десна
2 апр. 2022
- 17:00
Олимпик Донецк
- -
Ворскла Полтава
Олимпик Донецк - Ворскла Полтава
2 апр. 2022
- 17:00
Колос Коваливка
- -
Ингулец
Колос Коваливка - Ингулец
2 апр. 2022
- 17:00
Черноморец
- -
Зaря Луганск
Черноморец - Зaря Луганск
2 апр. 2022
- 17:00
Шахтьор Донецк
- -
Мариупол
Шахтьор Донецк - Мариупол
2 апр. 2022
- 17:00
Олександрия
- -
Динамо Киев
Олександрия - Динамо Киев
Кръг 24
9 апр. 2022
- 17:00
Ингулец
- -
Черноморец
Ингулец - Черноморец
9 апр. 2022
- 17:00
Мариупол
- -
Олександрия
Мариупол - Олександрия
9 апр. 2022
- 17:00
Лвов
- -
Олимпик Донецк
Лвов - Олимпик Донецк
9 апр. 2022
- 17:00
Металист 1925 Харков
- -
Десна
Металист 1925 Харков - Десна
9 апр. 2022
- 17:00
Ворскла Полтава
- -
Колос Коваливка
Ворскла Полтава - Колос Коваливка
9 апр. 2022
- 17:00
Зaря Луганск
- -
Днипро-1
Зaря Луганск - Днипро-1
9 апр. 2022
- 17:00
Верес
- -
Шахтьор Донецк
Верес - Шахтьор Донецк
9 апр. 2022
- 17:00
Динамо Киев
- -
Рух Лвов
Динамо Киев - Рух Лвов
Кръг 25
16 апр. 2022
- 17:00
Олимпик Донецк
- -
Металист 1925 Харков
Олимпик Донецк - Металист 1925 Харков
16 апр. 2022
- 17:00
Рух Лвов
- -
Мариупол
Рух Лвов - Мариупол
16 апр. 2022
- 17:00
Олександрия
- -
Верес
Олександрия - Верес
16 апр. 2022
- 17:00
Днипро-1
- -
Лвов
Днипро-1 - Лвов
16 апр. 2022
- 17:00
Ингулец
- -
Ворскла Полтава
Ингулец - Ворскла Полтава
16 апр. 2022
- 17:00
Черноморец
- -
Колос Коваливка
Черноморец - Колос Коваливка
16 апр. 2022
- 17:00
Десна
- -
Зaря Луганск
Десна - Зaря Луганск
16 апр. 2022
- 17:00
Шахтьор Донецк
- -
Динамо Киев
Шахтьор Донецк - Динамо Киев
Кръг 26
23 апр. 2022
- 17:00
Верес
- -
Черноморец
Верес - Черноморец
23 апр. 2022
- 17:00
Металист 1925 Харков
- -
Мариупол
Металист 1925 Харков - Мариупол
23 апр. 2022
- 17:00
Рух Лвов
- -
Ингулец
Рух Лвов - Ингулец
23 апр. 2022
- 17:00
Десна
- -
Олимпик Донецк
Десна - Олимпик Донецк
23 апр. 2022
- 17:00
Ворскла Полтава
- -
Олександрия
Ворскла Полтава - Олександрия
23 апр. 2022
- 17:00
Колос Коваливка
- -
Днипро-1
Колос Коваливка - Днипро-1
23 апр. 2022
- 17:00
Зaря Луганск
- -
Шахтьор Донецк
Зaря Луганск - Шахтьор Донецк
23 апр. 2022
- 17:00
Динамо Киев
- -
Лвов
Динамо Киев - Лвов
Кръг 27
30 апр. 2022
- 17:00
Ингулец
- -
Металист 1925 Харков
Ингулец - Металист 1925 Харков
30 апр. 2022
- 17:00
Мариупол
- -
Верес
Мариупол - Верес
30 апр. 2022
- 17:00
Олимпик Донецк
- -
Рух Лвов
Олимпик Донецк - Рух Лвов
30 апр. 2022
- 17:00
Лвов
- -
Черноморец
Лвов - Черноморец
30 апр. 2022
- 17:00
Олександрия
- -
Десна
Олександрия - Десна
30 апр. 2022
- 17:00
Колос Коваливка
- -
Зaря Луганск
Колос Коваливка - Зaря Луганск
30 апр. 2022
- 17:00
Шахтьор Донецк
- -
Ворскла Полтава
Шахтьор Донецк - Ворскла Полтава
30 апр. 2022
- 17:00
Днипро-1
- -
Динамо Киев
Днипро-1 - Динамо Киев
Кръг 28
7 май 2022
- 17:00
Верес
- -
Ингулец
Верес - Ингулец
7 май 2022
- 17:00
Олександрия
- -
Рух Лвов
Олександрия - Рух Лвов
7 май 2022
- 17:00
Олимпик Донецк
- -
Днипро-1
Олимпик Донецк - Днипро-1
7 май 2022
- 17:00
Черноморец
- -
Ворскла Полтава
Черноморец - Ворскла Полтава
7 май 2022
- 17:00
Лвов
- -
Колос Коваливка
Лвов - Колос Коваливка
7 май 2022
- 17:00
Зaря Луганск
- -
Металист 1925 Харков
Зaря Луганск - Металист 1925 Харков
7 май 2022
- 17:00
Десна
- -
Шахтьор Донецк
Десна - Шахтьор Донецк
7 май 2022
- 17:00
Динамо Киев
- -
Мариупол
Динамо Киев - Мариупол
Кръг 29
14 май 2022
- 17:00
Мариупол
- -
Олимпик Донецк
Мариупол - Олимпик Донецк
14 май 2022
- 17:00
Рух Лвов
- -
Черноморец
Рух Лвов - Черноморец
14 май 2022
- 17:00
Металист 1925 Харков
- -
Олександрия
Металист 1925 Харков - Олександрия
14 май 2022
- 17:00
Днипро-1
- -
Ингулец
Днипро-1 - Ингулец
14 май 2022
- 17:00
Десна
- -
Лвов
Десна - Лвов
14 май 2022
- 17:00
Верес
- -
Зaря Луганск
Верес - Зaря Луганск
14 май 2022
- 17:00
Шахтьор Донецк
- -
Колос Коваливка
Шахтьор Донецк - Колос Коваливка
14 май 2022
- 17:00
Ворскла Полтава
- -
Динамо Киев
Ворскла Полтава - Динамо Киев
Кръг 30
21 май 2022
- 17:00
Ингулец
- -
Олимпик Донецк
Ингулец - Олимпик Донецк
21 май 2022
- 17:00
Олександрия
- -
Днипро-1
Олександрия - Днипро-1
21 май 2022
- 17:00
Мариупол
- -
Ворскла Полтава
Мариупол - Ворскла Полтава
21 май 2022
- 17:00
Колос Коваливка
- -
Десна
Колос Коваливка - Десна
21 май 2022
- 17:00
Зaря Луганск
- -
Лвов
Зaря Луганск - Лвов
21 май 2022
- 17:00
Рух Лвов
- -
Шахтьор Донецк
Рух Лвов - Шахтьор Донецк
21 май 2022
- 17:00
Динамо Киев
- -
Черноморец
Динамо Киев - Черноморец
21 май 2022
- 17:00
Металист 1925 Харков
- -
Верес
Металист 1925 Харков - Верес
Позиция#
Играч
Голове
1
Днипро-1
14
2
Динамо Киев
9
3
Шахтьор Донецк
9
4
Динамо Киев
8
5
Ворскла Полтава
8
6
Динамо Киев
7
7
Десна
7
8
Зaря Луганск
7
9
Шахтьор Донецк
6
10
Зaря Луганск
6
11
Мариупол
6
12
Ворскла Полтава
6
13
Шахтьор Донецк
5
14
Черноморец
5
15
Зaря Луганск
5
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Ворскла Полтава
6
2
Днипро-1
4
3
Динамо Киев
4
4
Шахтьор Донецк
4
5
Шахтьор Донецк
4
6
Зaря Луганск
4
7
Шахтьор Донецк
4
8
Ворскла Полтава
4
9
Мариупол
3
10
Шахтьор Донецк
3
11
Динамо Киев
3
12
Днипро-1
3
13
Олександрия
3
14
Днипро-1
3
15
Шахтьор Донецк
3
#
Играч
Точки
1
Oleksandr Romanchuk
Лвов
Лвов
5
0
1
10
2
V. Kucherov
Верес
Верес
5
0
1
10
3
O. Kashchuk
Мариупол
Мариупол
5
2
0
9
4
M. Sergiychuk
Верес
Верес
3
0
1
8
5
O. Dovgiy
Лвов
Лвов
8
0
0
8
6
Enes Mahmutovic
Лвов
Лвов
3
0
1
8
7
E. Kuliev
Олимпик Донецк
Олимпик Донецк
6
1
0
8
8
Vitaly Olegovich Dakhnovskyi
Верес
Верес
3
0
1
8
9
V. Baboglo
Олександрия
Олександрия
7
0
0
7
10
M. Shaparenko
Динамо Киев
Динамо Киев
7
0
0
7
11
D. Knysh
Олимпик Донецк
Олимпик Донецк
7
0
0
7
12
G. Pasich
Верес
Верес
7
0
0
7
13
V. Vernydub
Зaря Луганск
Зaря Луганск
6
0
0
6
14
D. Khomchenovskiy
Зaря Луганск
Зaря Луганск
6
0
0
6
15
Ihor Kyryukhantsev
Олександрия
Олександрия
1
0
1
6
16
E. Opanasenko
Ингулец
Ингулец
4
1
0
6
17
Oleksandr Pikhalyonok
Днипро-1
Днипро-1
4
1
0
6
18
Марк Мампаси
Мариупол
Мариупол
6
0
0
6
19
Denys Shostak
Мариупол
Мариупол
6
0
0
6
20
F. Di Franco
Днипро-1
Днипро-1
4
1
0
6
21
M. Grysjo
Лвов
Лвов
6
0
0
6
22
R. Akhmedzade
Олимпик Донецк
Олимпик Донецк
4
1
0
6
23
D. Kravchuk
Ворскла Полтава
Ворскла Полтава
2
2
0
6
24
D. Nemchaninov
Верес
Верес
1
0
1
6
25
M. Meskhi
Олимпик Донецк
Олимпик Донецк
4
1
0
6
26
Mikailo Shershen
Металист 1925 Харков
Металист 1925 Харков
4
1
0
6
P