Втора Бундеслига Германия 2020 – 2021

Втора Бундеслига Германия 2020 - 2021

2020-2021

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Бохум
п з п р п
34
21
4
9
66
39
27
67
2
34
18
10
6
69
44
25
64
3
34
18
8
8
57
35
22
62
4
34
16
10
8
71
44
27
58
5
34
16
8
10
55
46
9
56
6
34
14
10
10
51
44
7
52
7
Дармщад 98
п п п п п
34
15
6
13
63
55
8
51
8
Хайденхайм
з з п з з
34
15
6
13
49
49
0
51
9
34
12
11
11
53
45
8
47
10
34
13
8
13
51
56
-5
47
11
Нюрнберг
п р з р п
34
11
11
12
46
51
-5
44
12
Ерцгебирге
п р з з п
34
12
8
14
44
53
-9
44
13
Хановер 96
з з з п з
34
12
6
16
53
51
2
42
14
Регенсбург
р з з з п
34
9
11
14
37
50
-13
38
15
Зандхаузен
з з з п з
34
10
4
20
41
60
-19
34
16
34
9
6
19
35
58
-23
33
17
Брауншвайг
з з р з з
34
7
10
17
30
59
-29
31
18
34
6
7
21
37
69
-32
25
- Бундеслига
- Изпадане
покажи на цял екран
Бохум
Гройтер Фюрт
Холщайн Кил
Хамбургер ШФ
Фортуна Дюселдорф
Карлсруе ШК
Дармщад 98
Хайденхайм
Падерборн 07
Санкт Паули
Нюрнберг
Ерцгебирге
Хановер 96
Регенсбург
Зандхаузен
ВФЛ Оснабрюк
Брауншвайг
Вюрцбургер Кикерс
1 Бохум 0–2 2–1 0–2 5–0 1–2 2–1 3–0 3–0 2–2 3–1 2–0 4–3 5–1 3–1 0–0 2–0 3–0
2 Гройтер Фюрт 1–2 2–1 0–1 3–2 2–2 0–4 0–1 1–1 2–1 2–2 3–0 4–1 3–1 3–2 1–1 3–0 4–1
3 Холщайн Кил 3–1 1–3 1–1 2–1 2–3 2–3 2–2 1–0 4–0 1–0 1–0 1–0 3–2 2–0 1–2 3–1 1–0
4 Хамбургер ШФ 1–3 0–0 1–1 2–1 1–1 1–2 2–0 3–1 2–2 5–2 3–0 0–1 3–1 4–0 5–0 4–0 3–1
5 Фортуна Дюселдорф 0–3 3–3 0–2 0–0 3–2 3–2 1–0 2–1 2–0 3–1 3–0 3–2 2–2 1–0 3–0 2–2 1–0
6 Карлсруе ШК 0–1 3–2 3–2 1–2 1–2 3–4 1–1 1–0 0–0 0–1 0–0 1–0 0–0 3–0 0–1 0–0 2–2
7 Дармщад 98 3–1 2–2 0–2 1–2 1–2 0–1 5–1 0–4 2–2 1–2 4–1 1–2 0–0 2–1 1–0 4–0 2–0
8 Хайденхайм 0–2 0–1 1–0 3–2 3–2 1–2 3–0 0–0 3–4 2–0 2–0 1–0 0–0 2–1 1–1 2–0 4–1
9 Падерборн 07 3–0 2–4 1–1 3–4 2–1 2–2 2–3 2–2 2–0 0–2 2–1 1–0 3–1 2–1 2–2 2–2 1–0
10 Санкт Паули 2–3 2–1 1–1 1–0 0–3 0–3 3–2 4–2 0–2 2–2 2–2 1–2 2–0 2–1 0–1 2–0 4–0
11 Нюрнберг 1–1 2–3 1–1 1–1 1–1 1–1 2–3 3–1 2–1 1–2 1–0 2–5 0–1 1–0 1–1 0–0 2–1
12 Ерцгебирге 1–0 1–1 1–1 3–3 0–3 4–1 3–0 2–1 3–8 1–3 0–1 1–1 0–2 2–0 2–1 3–1 2–1
13 Хановер 96 2–0 2–2 0–3 3–3 3–0 2–0 1–2 1–3 0–0 2–3 1–2 0–0 3–1 4–0 1–0 4–1 1–2
14 Регенсбург 0–2 1–2 2–3 1–1 1–1 1–0 1–1 0–3 1–0 3–0 1–1 1–1 0–0 3–1 2–4 3–0 2–1
15 Зандхаузен 1–1 0–3 0–2 2–1 0–0 2–3 3–2 4–0 1–1 1–0 2–0 1–4 4–2 2–0 3–0 2–2 1–0
16 ВФЛ Оснабрюк 1–2 0–1 1–3 3–2 0–3 1–2 1–1 1–2 0–1 1–2 1–4 0–1 2–1 0–1 2–1 0–4 2–3
17 Брауншвайг 2–1 0–3 0–0 2–4 0–0 1–3 1–1 1–0 0–0 2–1 3–2 0–2 1–2 2–0 1–0 0–2 1–2
18 Вюрцбургер Кикерс 2–3 2–2 0–2 3–2 2–1 2–4 1–3 1–2 1–1 1–1 1–1 0–3 2–1 1–1 2–3 1–3 0–0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
18 сеп. 2020
- 19:30
Хамбургер ШФ
2 1
Фортуна Дюселдорф
Хамбургер ШФ - Фортуна Дюселдорф
18 сеп. 2020
- 19:30
Регенсбург
1 1
Нюрнберг
Регенсбург - Нюрнберг
19 сеп. 2020
- 14:00
Хановер 96
2 0
Карлсруе ШК
Хановер 96 - Карлсруе ШК
19 сеп. 2020
- 14:00
Зандхаузен
3 2
Дармщад 98
Зандхаузен - Дармщад 98
19 сеп. 2020
- 14:00
Вюрцбургер Кикерс
0 3
Ерцгебирге
Вюрцбургер Кикерс - Ерцгебирге
20 сеп. 2020
- 14:30
Хайденхайм
2 0
Брауншвайг
Хайденхайм - Брауншвайг
20 сеп. 2020
- 14:30
Гройтер Фюрт
1 1
ВФЛ Оснабрюк
Гройтер Фюрт - ВФЛ Оснабрюк
20 сеп. 2020
- 14:30
Холщайн Кил
1 0
Падерборн 07
Холщайн Кил - Падерборн 07
21 сеп. 2020
- 21:30
Бохум
2 2
Санкт Паули
Бохум - Санкт Паули
Кръг 2
25 сеп. 2020
- 19:30
Ерцгебирге
1 1
Гройтер Фюрт
Ерцгебирге - Гройтер Фюрт
25 сеп. 2020
- 19:30
ВФЛ Оснабрюк
2 1
Хановер 96
ВФЛ Оснабрюк - Хановер 96
26 сеп. 2020
- 14:00
Фортуна Дюселдорф
1 0
Вюрцбургер Кикерс
Фортуна Дюселдорф - Вюрцбургер Кикерс
26 сеп. 2020
- 14:00
Дармщад 98
0 0
Регенсбург
Дармщад 98 - Регенсбург
26 сеп. 2020
- 14:00
Брауншвайг
0 0
Холщайн Кил
Брауншвайг - Холщайн Кил
27 сеп. 2020
- 14:30
Санкт Паули
4 2
Хайденхайм
Санкт Паули - Хайденхайм
27 сеп. 2020
- 14:30
Карлсруе ШК
0 1
Бохум
Карлсруе ШК - Бохум
27 сеп. 2020
- 14:30
Нюрнберг
1 0
Зандхаузен
Нюрнберг - Зандхаузен
28 сеп. 2020
- 21:30
Падерборн 07
3 4
Хамбургер ШФ
Падерборн 07 - Хамбургер ШФ
Кръг 3
2 окт. 2020
- 19:30
Бохум
0 0
ВФЛ Оснабрюк
Бохум - ВФЛ Оснабрюк
2 окт. 2020
- 19:30
Зандхаузен
1 0
Санкт Паули
Зандхаузен - Санкт Паули
3 окт. 2020
- 14:00
Хайденхайм
0 0
Падерборн 07
Хайденхайм - Падерборн 07
3 окт. 2020
- 14:00
Хановер 96
4 1
Брауншвайг
Хановер 96 - Брауншвайг
3 окт. 2020
- 14:00
Регенсбург
1 0
Карлсруе ШК
Регенсбург - Карлсруе ШК
4 окт. 2020
- 14:30
Холщайн Кил
2 1
Фортуна Дюселдорф
Холщайн Кил - Фортуна Дюселдорф
4 окт. 2020
- 14:30
Вюрцбургер Кикерс
2 2
Гройтер Фюрт
Вюрцбургер Кикерс - Гройтер Фюрт
5 окт. 2020
- 21:30
Нюрнберг
2 3
Дармщад 98
Нюрнберг - Дармщад 98
21 окт. 2020
- 19:30
Хамбургер ШФ
3 0
Ерцгебирге
Хамбургер ШФ - Ерцгебирге
Кръг 4
17 окт. 2020
- 14:00
Гройтер Фюрт
0 1
Хамбургер ШФ
Гройтер Фюрт - Хамбургер ШФ
17 окт. 2020
- 14:00
Карлсруе ШК
3 0
Зандхаузен
Карлсруе ШК - Зандхаузен
17 окт. 2020
- 14:00
Брауншвайг
2 1
Бохум
Брауншвайг - Бохум
18 окт. 2020
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
2 2
Регенсбург
Фортуна Дюселдорф - Регенсбург
18 окт. 2020
- 14:30
Падерборн 07
1 0
Хановер 96
Падерборн 07 - Хановер 96
18 окт. 2020
- 14:30
Ерцгебирге
2 1
Хайденхайм
Ерцгебирге - Хайденхайм
18 окт. 2020
- 14:30
Вюрцбургер Кикерс
0 2
Холщайн Кил
Вюрцбургер Кикерс - Холщайн Кил
19 окт. 2020
- 21:30
Санкт Паули
2 2
Нюрнберг
Санкт Паули - Нюрнберг
28 окт. 2020
- 20:30
ВФЛ Оснабрюк
1 1
Дармщад 98
ВФЛ Оснабрюк - Дармщад 98
Кръг 5
23 окт. 2020
- 19:30
Регенсбург
3 0
Брауншвайг
Регенсбург - Брауншвайг
23 окт. 2020
- 19:30
Нюрнберг
1 1
Карлсруе ШК
Нюрнберг - Карлсруе ШК
24 окт. 2020
- 14:00
Хамбургер ШФ
3 1
Вюрцбургер Кикерс
Хамбургер ШФ - Вюрцбургер Кикерс
24 окт. 2020
- 14:00
Дармщад 98
2 2
Санкт Паули
Дармщад 98 - Санкт Паули
24 окт. 2020
- 14:00
Хановер 96
3 0
Фортуна Дюселдорф
Хановер 96 - Фортуна Дюселдорф
24 окт. 2020
- 14:00
Холщайн Кил
1 3
Гройтер Фюрт
Холщайн Кил - Гройтер Фюрт
25 окт. 2020
- 15:30
Хайденхайм
1 1
ВФЛ Оснабрюк
Хайденхайм - ВФЛ Оснабрюк
25 окт. 2020
- 15:30
Бохум
2 0
Ерцгебирге
Бохум - Ерцгебирге
25 окт. 2020
- 15:30
Зандхаузен
1 1
Падерборн 07
Зандхаузен - Падерборн 07
Кръг 6
30 окт. 2020
- 20:30
Фортуна Дюселдорф
1 0
Хайденхайм
Фортуна Дюселдорф - Хайденхайм
30 окт. 2020
- 20:30
Хамбургер ШФ
2 2
Санкт Паули
Хамбургер ШФ - Санкт Паули
31 окт. 2020
- 15:00
Падерборн 07
3 1
Регенсбург
Падерборн 07 - Регенсбург
31 окт. 2020
- 15:00
Ерцгебирге
1 1
Холщайн Кил
Ерцгебирге - Холщайн Кил
31 окт. 2020
- 15:00
ВФЛ Оснабрюк
2 1
Зандхаузен
ВФЛ Оснабрюк - Зандхаузен
31 окт. 2020
- 15:00
Брауншвайг
3 2
Нюрнберг
Брауншвайг - Нюрнберг
1 ное. 2020
- 15:30
Гройтер Фюрт
4 1
Хановер 96
Гройтер Фюрт - Хановер 96
1 ное. 2020
- 15:30
Карлсруе ШК
3 4
Дармщад 98
Карлсруе ШК - Дармщад 98
1 ное. 2020
- 15:30
Вюрцбургер Кикерс
2 3
Бохум
Вюрцбургер Кикерс - Бохум
Кръг 7
6 ное. 2020
- 20:30
Хайденхайм
4 1
Вюрцбургер Кикерс
Хайденхайм - Вюрцбургер Кикерс
6 ное. 2020
- 20:30
Зандхаузен
2 2
Брауншвайг
Зандхаузен - Брауншвайг
7 ное. 2020
- 15:00
Бохум
0 2
Гройтер Фюрт
Бохум - Гройтер Фюрт
7 ное. 2020
- 15:00
Нюрнберг
1 1
Фортуна Дюселдорф
Нюрнберг - Фортуна Дюселдорф
7 ное. 2020
- 15:00
Хановер 96
0 0
Ерцгебирге
Хановер 96 - Ерцгебирге
8 ное. 2020
- 15:30
Дармщад 98
0 4
Падерборн 07
Дармщад 98 - Падерборн 07
8 ное. 2020
- 15:30
Регенсбург
2 4
ВФЛ Оснабрюк
Регенсбург - ВФЛ Оснабрюк
8 ное. 2020
- 15:30
Санкт Паули
0 3
Карлсруе ШК
Санкт Паули - Карлсруе ШК
9 ное. 2020
- 22:30
Холщайн Кил
1 1
Хамбургер ШФ
Холщайн Кил - Хамбургер ШФ
Кръг 8
21 ное. 2020
- 15:00
Фортуна Дюселдорф
1 0
Зандхаузен
Фортуна Дюселдорф - Зандхаузен
21 ное. 2020
- 15:00
Падерборн 07
2 0
Санкт Паули
Падерборн 07 - Санкт Паули
21 ное. 2020
- 15:00
Холщайн Кил
2 2
Хайденхайм
Холщайн Кил - Хайденхайм
21 ное. 2020
- 15:00
Брауншвайг
1 3
Карлсруе ШК
Брауншвайг - Карлсруе ШК
22 ное. 2020
- 15:30
Хамбургер ШФ
1 3
Бохум
Хамбургер ШФ - Бохум
22 ное. 2020
- 15:30
Ерцгебирге
3 0
Дармщад 98
Ерцгебирге - Дармщад 98
22 ное. 2020
- 15:30
Гройтер Фюрт
3 1
Регенсбург
Гройтер Фюрт - Регенсбург
22 ное. 2020
- 15:30
Вюрцбургер Кикерс
2 1
Хановер 96
Вюрцбургер Кикерс - Хановер 96
23 ное. 2020
- 22:30
ВФЛ Оснабрюк
1 4
Нюрнберг
ВФЛ Оснабрюк - Нюрнберг
Кръг 9
27 ное. 2020
- 20:30
Дармщад 98
4 0
Брауншвайг
Дармщад 98 - Брауншвайг
27 ное. 2020
- 20:30
Санкт Паули
0 1
ВФЛ Оснабрюк
Санкт Паули - ВФЛ Оснабрюк
28 ное. 2020
- 15:00
Зандхаузен
1 4
Ерцгебирге
Зандхаузен - Ерцгебирге
28 ное. 2020
- 15:00
Регенсбург
2 1
Вюрцбургер Кикерс
Регенсбург - Вюрцбургер Кикерс
28 ное. 2020
- 15:00
Карлсруе ШК
1 0
Падерборн 07
Карлсруе ШК - Падерборн 07
29 ное. 2020
- 15:30
Хайденхайм
3 2
Хамбургер ШФ
Хайденхайм - Хамбургер ШФ
29 ное. 2020
- 15:30
Хановер 96
0 3
Холщайн Кил
Хановер 96 - Холщайн Кил
29 ное. 2020
- 15:30
Нюрнберг
2 3
Гройтер Фюрт
Нюрнберг - Гройтер Фюрт
30 ное. 2020
- 22:30
Бохум
5 0
Фортуна Дюселдорф
Бохум - Фортуна Дюселдорф
Кръг 10
4 дек. 2020
- 20:30
Фортуна Дюселдорф
3 2
Дармщад 98
Фортуна Дюселдорф - Дармщад 98
4 дек. 2020
- 20:30
Холщайн Кил
3 1
Бохум
Холщайн Кил - Бохум
5 дек. 2020
- 15:00
Хамбургер ШФ
0 1
Хановер 96
Хамбургер ШФ - Хановер 96
5 дек. 2020
- 15:00
Гройтер Фюрт
0 1
Хайденхайм
Гройтер Фюрт - Хайденхайм
5 дек. 2020
- 15:00
ВФЛ Оснабрюк
1 2
Карлсруе ШК
ВФЛ Оснабрюк - Карлсруе ШК
5 дек. 2020
- 15:00
Брауншвайг
2 1
Санкт Паули
Брауншвайг - Санкт Паули
6 дек. 2020
- 15:30
Падерборн 07
0 2
Нюрнберг
Падерборн 07 - Нюрнберг
6 дек. 2020
- 15:30
Ерцгебирге
0 2
Регенсбург
Ерцгебирге - Регенсбург
6 дек. 2020
- 15:30
Вюрцбургер Кикерс
2 3
Зандхаузен
Вюрцбургер Кикерс - Зандхаузен
Кръг 11
11 дек. 2020
- 20:30
Бохум
3 0
Падерборн 07
Бохум - Падерборн 07
11 дек. 2020
- 20:30
Зандхаузен
0 3
Гройтер Фюрт
Зандхаузен - Гройтер Фюрт
12 дек. 2020
- 15:00
Хайденхайм
1 0
Хановер 96
Хайденхайм - Хановер 96
12 дек. 2020
- 15:00
Дармщад 98
1 2
Хамбургер ШФ
Дармщад 98 - Хамбургер ШФ
12 дек. 2020
- 15:00
Регенсбург
2 3
Холщайн Кил
Регенсбург - Холщайн Кил
13 дек. 2020
- 15:30
Санкт Паули
2 2
Ерцгебирге
Санкт Паули - Ерцгебирге
13 дек. 2020
- 15:30
Карлсруе ШК
1 2
Фортуна Дюселдорф
Карлсруе ШК - Фортуна Дюселдорф
13 дек. 2020
- 15:30
Нюрнберг
2 1
Вюрцбургер Кикерс
Нюрнберг - Вюрцбургер Кикерс
13 дек. 2020
- 15:30
Брауншвайг
0 2
ВФЛ Оснабрюк
Брауншвайг - ВФЛ Оснабрюк
Кръг 12
15 дек. 2020
- 20:30
Хайденхайм
0 0
Регенсбург
Хайденхайм - Регенсбург
15 дек. 2020
- 20:30
Хамбургер ШФ
4 0
Зандхаузен
Хамбургер ШФ - Зандхаузен
15 дек. 2020
- 20:30
Хановер 96
2 0
Бохум
Хановер 96 - Бохум
15 дек. 2020
- 20:30
Гройтер Фюрт
0 4
Дармщад 98
Гройтер Фюрт - Дармщад 98
16 дек. 2020
- 20:30
Фортуна Дюселдорф
3 0
ВФЛ Оснабрюк
Фортуна Дюселдорф - ВФЛ Оснабрюк
16 дек. 2020
- 20:30
Падерборн 07
2 2
Брауншвайг
Падерборн 07 - Брауншвайг
16 дек. 2020
- 20:30
Холщайн Кил
1 0
Нюрнберг
Холщайн Кил - Нюрнберг
17 дек. 2020
- 22:30
Ерцгебирге
4 1
Карлсруе ШК
Ерцгебирге - Карлсруе ШК
6 ян. 2021
- 20:30
Вюрцбургер Кикерс
1 1
Санкт Паули
Вюрцбургер Кикерс - Санкт Паули
Кръг 13
18 дек. 2020
- 20:30
Бохум
3 0
Хайденхайм
Бохум - Хайденхайм
18 дек. 2020
- 20:30
Регенсбург
0 0
Хановер 96
Регенсбург - Хановер 96
19 дек. 2020
- 15:00
Дармщад 98
2 0
Вюрцбургер Кикерс
Дармщад 98 - Вюрцбургер Кикерс
19 дек. 2020
- 15:00
ВФЛ Оснабрюк
0 1
Падерборн 07
ВФЛ Оснабрюк - Падерборн 07
19 дек. 2020
- 15:00
Брауншвайг
0 3
Гройтер Фюрт
Брауншвайг - Гройтер Фюрт
20 дек. 2020
- 15:30
Зандхаузен
0 2
Холщайн Кил
Зандхаузен - Холщайн Кил
20 дек. 2020
- 15:30
Санкт Паули
0 3
Фортуна Дюселдорф
Санкт Паули - Фортуна Дюселдорф
20 дек. 2020
- 15:30
Нюрнберг
1 0
Ерцгебирге
Нюрнберг - Ерцгебирге
21 дек. 2020
- 22:30
Карлсруе ШК
1 2
Хамбургер ШФ
Карлсруе ШК - Хамбургер ШФ
Кръг 14
2 ян. 2021
- 15:00
Хайденхайм
2 0
Нюрнберг
Хайденхайм - Нюрнберг
2 ян. 2021
- 15:00
Бохум
2 1
Дармщад 98
Бохум - Дармщад 98
2 ян. 2021
- 15:00
Вюрцбургер Кикерс
2 4
Карлсруе ШК
Вюрцбургер Кикерс - Карлсруе ШК
3 ян. 2021
- 15:30
Хамбургер ШФ
3 1
Регенсбург
Хамбургер ШФ - Регенсбург
3 ян. 2021
- 15:30
Хановер 96
4 0
Зандхаузен
Хановер 96 - Зандхаузен
3 ян. 2021
- 15:30
Ерцгебирге
3 1
Брауншвайг
Ерцгебирге - Брауншвайг
3 ян. 2021
- 15:30
Гройтер Фюрт
2 1
Санкт Паули
Гройтер Фюрт - Санкт Паули
3 ян. 2021
- 15:30
Холщайн Кил
1 2
ВФЛ Оснабрюк
Холщайн Кил - ВФЛ Оснабрюк
4 ян. 2021
- 22:30
Фортуна Дюселдорф
2 1
Падерборн 07
Фортуна Дюселдорф - Падерборн 07
Кръг 15
8 ян. 2021
- 20:30
Зандхаузен
4 0
Хайденхайм
Зандхаузен - Хайденхайм
8 ян. 2021
- 20:30
Карлсруе ШК
3 2
Гройтер Фюрт
Карлсруе ШК - Гройтер Фюрт
9 ян. 2021
- 15:00
ВФЛ Оснабрюк
2 3
Вюрцбургер Кикерс
ВФЛ Оснабрюк - Вюрцбургер Кикерс
9 ян. 2021
- 15:00
Санкт Паули
1 1
Холщайн Кил
Санкт Паули - Холщайн Кил
9 ян. 2021
- 15:00
Нюрнберг
1 1
Хамбургер ШФ
Нюрнберг - Хамбургер ШФ
10 ян. 2021
- 15:30
Падерборн 07
2 1
Ерцгебирге
Падерборн 07 - Ерцгебирге
10 ян. 2021
- 15:30
Дармщад 98
1 2
Хановер 96
Дармщад 98 - Хановер 96
10 ян. 2021
- 15:30
Регенсбург
0 2
Бохум
Регенсбург - Бохум
11 ян. 2021
- 22:30
Брауншвайг
0 0
Фортуна Дюселдорф
Брауншвайг - Фортуна Дюселдорф
Кръг 16
15 ян. 2021
- 20:30
Гройтер Фюрт
1 1
Падерборн 07
Гройтер Фюрт - Падерборн 07
15 ян. 2021
- 20:30
Вюрцбургер Кикерс
0 0
Брауншвайг
Вюрцбургер Кикерс - Брауншвайг
16 ян. 2021
- 15:00
Хановер 96
2 3
Санкт Паули
Хановер 96 - Санкт Паули
16 ян. 2021
- 15:00
Ерцгебирге
0 3
Фортуна Дюселдорф
Ерцгебирге - Фортуна Дюселдорф
16 ян. 2021
- 15:00
Бохум
3 1
Нюрнберг
Бохум - Нюрнберг
17 ян. 2021
- 15:30
Хайденхайм
3 0
Дармщад 98
Хайденхайм - Дармщад 98
17 ян. 2021
- 15:30
Холщайн Кил
2 3
Карлсруе ШК
Холщайн Кил - Карлсруе ШК
17 ян. 2021
- 15:30
Регенсбург
3 1
Зандхаузен
Регенсбург - Зандхаузен
18 ян. 2021
- 22:30
Хамбургер ШФ
5 0
ВФЛ Оснабрюк
Хамбургер ШФ - ВФЛ Оснабрюк
Кръг 17
22 ян. 2021
- 20:30
Фортуна Дюселдорф
3 3
Гройтер Фюрт
Фортуна Дюселдорф - Гройтер Фюрт
22 ян. 2021
- 20:30
ВФЛ Оснабрюк
0 1
Ерцгебирге
ВФЛ Оснабрюк - Ерцгебирге
23 ян. 2021
- 15:00
Падерборн 07
1 0
Вюрцбургер Кикерс
Падерборн 07 - Вюрцбургер Кикерс
23 ян. 2021
- 15:00
Карлсруе ШК
1 1
Хайденхайм
Карлсруе ШК - Хайденхайм
23 ян. 2021
- 15:00
Брауншвайг
2 4
Хамбургер ШФ
Брауншвайг - Хамбургер ШФ
24 ян. 2021
- 15:30
Дармщад 98
0 2
Холщайн Кил
Дармщад 98 - Холщайн Кил
24 ян. 2021
- 15:30
Зандхаузен
1 1
Бохум
Зандхаузен - Бохум
24 ян. 2021
- 15:30
Санкт Паули
2 0
Регенсбург
Санкт Паули - Регенсбург
24 ян. 2021
- 15:30
Нюрнберг
2 5
Хановер 96
Нюрнберг - Хановер 96
Кръг 18
26 ян. 2021
- 20:30
Ерцгебирге
2 1
Вюрцбургер Кикерс
Ерцгебирге - Вюрцбургер Кикерс
26 ян. 2021
- 22:30
Фортуна Дюселдорф
0 0
Хамбургер ШФ
Фортуна Дюселдорф - Хамбургер ШФ
26 ян. 2021
- 22:30
ВФЛ Оснабрюк
0 1
Гройтер Фюрт
ВФЛ Оснабрюк - Гройтер Фюрт
26 ян. 2021
- 22:30
Брауншвайг
1 0
Хайденхайм
Брауншвайг - Хайденхайм
27 ян. 2021
- 20:30
Дармщад 98
2 1
Зандхаузен
Дармщад 98 - Зандхаузен
27 ян. 2021
- 22:30
Падерборн 07
1 1
Холщайн Кил
Падерборн 07 - Холщайн Кил
27 ян. 2021
- 22:30
Карлсруе ШК
1 0
Хановер 96
Карлсруе ШК - Хановер 96
27 ян. 2021
- 22:30
Нюрнберг
0 1
Регенсбург
Нюрнберг - Регенсбург
28 ян. 2021
- 22:30
Санкт Паули
2 3
Бохум
Санкт Паули - Бохум
Кръг 19
29 ян. 2021
- 20:30
Гройтер Фюрт
3 0
Ерцгебирге
Гройтер Фюрт - Ерцгебирге
29 ян. 2021
- 20:30
Вюрцбургер Кикерс
2 1
Фортуна Дюселдорф
Вюрцбургер Кикерс - Фортуна Дюселдорф
30 ян. 2021
- 15:00
Хамбургер ШФ
3 1
Падерборн 07
Хамбургер ШФ - Падерборн 07
30 ян. 2021
- 15:00
Холщайн Кил
3 1
Брауншвайг
Холщайн Кил - Брауншвайг
30 ян. 2021
- 15:00
Регенсбург
1 1
Дармщад 98
Регенсбург - Дармщад 98
31 ян. 2021
- 15:30
Хайденхайм
3 4
Санкт Паули
Хайденхайм - Санкт Паули
31 ян. 2021
- 15:30
Бохум
1 2
Карлсруе ШК
Бохум - Карлсруе ШК
31 ян. 2021
- 15:30
Зандхаузен
2 0
Нюрнберг
Зандхаузен - Нюрнберг
1 фев. 2021
- 22:30
Хановер 96
1 0
ВФЛ Оснабрюк
Хановер 96 - ВФЛ Оснабрюк
Кръг 20
5 фев. 2021
- 20:30
Ерцгебирге
3 3
Хамбургер ШФ
Ерцгебирге - Хамбургер ШФ
5 фев. 2021
- 20:30
Санкт Паули
2 1
Зандхаузен
Санкт Паули - Зандхаузен
6 фев. 2021
- 15:00
Дармщад 98
1 2
Нюрнберг
Дармщад 98 - Нюрнберг
6 фев. 2021
- 15:00
ВФЛ Оснабрюк
1 2
Бохум
ВФЛ Оснабрюк - Бохум
6 фев. 2021
- 15:00
Брауншвайг
1 2
Хановер 96
Брауншвайг - Хановер 96
7 фев. 2021
- 15:30
Гройтер Фюрт
4 1
Вюрцбургер Кикерс
Гройтер Фюрт - Вюрцбургер Кикерс
7 фев. 2021
- 15:30
Карлсруе ШК
0 0
Регенсбург
Карлсруе ШК - Регенсбург
8 фев. 2021
- 22:30
Фортуна Дюселдорф
0 2
Холщайн Кил
Фортуна Дюселдорф - Холщайн Кил
23 фев. 2021
- 20:30
Падерборн 07
2 2
Хайденхайм
Падерборн 07 - Хайденхайм
Кръг 21
12 фев. 2021
- 20:30
Хановер 96
0 0
Падерборн 07
Хановер 96 - Падерборн 07
12 фев. 2021
- 20:30
Холщайн Кил
1 0
Вюрцбургер Кикерс
Холщайн Кил - Вюрцбургер Кикерс
13 фев. 2021
- 15:00
Хайденхайм
2 0
Ерцгебирге
Хайденхайм - Ерцгебирге
13 фев. 2021
- 15:00
Хамбургер ШФ
0 0
Гройтер Фюрт
Хамбургер ШФ - Гройтер Фюрт
13 фев. 2021
- 15:00
Зандхаузен
2 3
Карлсруе ШК
Зандхаузен - Карлсруе ШК
13 фев. 2021
- 15:00
Регенсбург
1 1
Фортуна Дюселдорф
Регенсбург - Фортуна Дюселдорф
14 фев. 2021
- 15:30
Дармщад 98
1 0
ВФЛ Оснабрюк
Дармщад 98 - ВФЛ Оснабрюк
14 фев. 2021
- 15:30
Бохум
2 0
Брауншвайг
Бохум - Брауншвайг
14 фев. 2021
- 15:30
Нюрнберг
1 2
Санкт Паули
Нюрнберг - Санкт Паули
Кръг 22
19 фев. 2021
- 20:30
Ерцгебирге
1 0
Бохум
Ерцгебирге - Бохум
19 фев. 2021
- 20:30
Брауншвайг
2 0
Регенсбург
Брауншвайг - Регенсбург
20 фев. 2021
- 15:00
Падерборн 07
2 1
Зандхаузен
Падерборн 07 - Зандхаузен
20 фев. 2021
- 15:00
ВФЛ Оснабрюк
1 2
Хайденхайм
ВФЛ Оснабрюк - Хайденхайм
20 фев. 2021
- 15:00
Санкт Паули
3 2
Дармщад 98
Санкт Паули - Дармщад 98
21 фев. 2021
- 15:30
Фортуна Дюселдорф
3 2
Хановер 96
Фортуна Дюселдорф - Хановер 96
21 фев. 2021
- 15:30
Карлсруе ШК
0 1
Нюрнберг
Карлсруе ШК - Нюрнберг
21 фев. 2021
- 15:30
Вюрцбургер Кикерс
3 2
Хамбургер ШФ
Вюрцбургер Кикерс - Хамбургер ШФ
22 фев. 2021
- 22:30
Гройтер Фюрт
2 1
Холщайн Кил
Гройтер Фюрт - Холщайн Кил
Кръг 23
26 фев. 2021
- 20:30
Дармщад 98
0 1
Карлсруе ШК
Дармщад 98 - Карлсруе ШК
26 фев. 2021
- 20:30
Регенсбург
1 0
Падерборн 07
Регенсбург - Падерборн 07
27 фев. 2021
- 15:00
Хановер 96
2 2
Гройтер Фюрт
Хановер 96 - Гройтер Фюрт
27 фев. 2021
- 15:00
Бохум
3 0
Вюрцбургер Кикерс
Бохум - Вюрцбургер Кикерс
27 фев. 2021
- 15:00
Холщайн Кил
1 0
Ерцгебирге
Холщайн Кил - Ерцгебирге
28 фев. 2021
- 15:30
Хайденхайм
3 2
Фортуна Дюселдорф
Хайденхайм - Фортуна Дюселдорф
28 фев. 2021
- 15:30
Зандхаузен
3 0
ВФЛ Оснабрюк
Зандхаузен - ВФЛ Оснабрюк
28 фев. 2021
- 15:30
Нюрнберг
0 0
Брауншвайг
Нюрнберг - Брауншвайг
1 мар. 2021
- 22:30
Санкт Паули
1 0
Хамбургер ШФ
Санкт Паули - Хамбургер ШФ
Кръг 24
5 мар. 2021
- 20:30
Падерборн 07
2 3
Дармщад 98
Падерборн 07 - Дармщад 98
5 мар. 2021
- 20:30
Вюрцбургер Кикерс
1 2
Хайденхайм
Вюрцбургер Кикерс - Хайденхайм
6 мар. 2021
- 15:00
Ерцгебирге
1 1
Хановер 96
Ерцгебирге - Хановер 96
6 мар. 2021
- 15:00
Гройтер Фюрт
1 2
Бохум
Гройтер Фюрт - Бохум
6 мар. 2021
- 15:00
Карлсруе ШК
0 0
Санкт Паули
Карлсруе ШК - Санкт Паули
7 мар. 2021
- 15:30
Фортуна Дюселдорф
3 1
Нюрнберг
Фортуна Дюселдорф - Нюрнберг
7 мар. 2021
- 15:30
Брауншвайг
1 0
Зандхаузен
Брауншвайг - Зандхаузен
8 мар. 2021
- 22:30
Хамбургер ШФ
1 1
Холщайн Кил
Хамбургер ШФ - Холщайн Кил
14 апр. 2021
- 19:30
ВФЛ Оснабрюк
0 1
Регенсбург
ВФЛ Оснабрюк - Регенсбург
Кръг 25
12 мар. 2021
- 20:30
Бохум
0 2
Хамбургер ШФ
Бохум - Хамбургер ШФ
13 мар. 2021
- 15:00
Дармщад 98
4 1
Ерцгебирге
Дармщад 98 - Ерцгебирге
13 мар. 2021
- 15:00
Зандхаузен
0 0
Фортуна Дюселдорф
Зандхаузен - Фортуна Дюселдорф
14 мар. 2021
- 15:30
Карлсруе ШК
0 0
Брауншвайг
Карлсруе ШК - Брауншвайг
14 мар. 2021
- 15:30
Нюрнберг
1 1
ВФЛ Оснабрюк
Нюрнберг - ВФЛ Оснабрюк
15 мар. 2021
- 22:30
Санкт Паули
0 2
Падерборн 07
Санкт Паули - Падерборн 07
17 мар. 2021
- 20:30
Регенсбург
1 2
Гройтер Фюрт
Регенсбург - Гройтер Фюрт
6 апр. 2021
- 19:30
Хайденхайм
1 0
Холщайн Кил
Хайденхайм - Холщайн Кил
8 апр. 2021
- 19:30
Хановер 96
1 2
Вюрцбургер Кикерс
Хановер 96 - Вюрцбургер Кикерс
Кръг 26
19 мар. 2021
- 20:30
Падерборн 07
2 2
Карлсруе ШК
Падерборн 07 - Карлсруе ШК
20 мар. 2021
- 15:00
Хамбургер ШФ
2 0
Хайденхайм
Хамбургер ШФ - Хайденхайм
20 мар. 2021
- 15:00
Ерцгебирге
2 0
Зандхаузен
Ерцгебирге - Зандхаузен
20 мар. 2021
- 15:00
Брауншвайг
1 1
Дармщад 98
Брауншвайг - Дармщад 98
21 мар. 2021
- 15:30
Гройтер Фюрт
2 2
Нюрнберг
Гройтер Фюрт - Нюрнберг
21 мар. 2021
- 15:30
ВФЛ Оснабрюк
1 2
Санкт Паули
ВФЛ Оснабрюк - Санкт Паули
21 мар. 2021
- 15:30
Вюрцбургер Кикерс
1 1
Регенсбург
Вюрцбургер Кикерс - Регенсбург
22 мар. 2021
- 22:30
Фортуна Дюселдорф
0 3
Бохум
Фортуна Дюселдорф - Бохум
10 май 2021
- 19:00
Холщайн Кил
1 0
Хановер 96
Холщайн Кил - Хановер 96
Кръг 27
3 апр. 2021
- 14:00
Хайденхайм
0 1
Гройтер Фюрт
Хайденхайм - Гройтер Фюрт
3 апр. 2021
- 14:00
Бохум
2 1
Холщайн Кил
Бохум - Холщайн Кил
3 апр. 2021
- 14:00
Карлсруе ШК
0 1
ВФЛ Оснабрюк
Карлсруе ШК - ВФЛ Оснабрюк
4 апр. 2021
- 14:30
Дармщад 98
1 2
Фортуна Дюселдорф
Дармщад 98 - Фортуна Дюселдорф
4 апр. 2021
- 14:30
Хановер 96
3 3
Хамбургер ШФ
Хановер 96 - Хамбургер ШФ
4 апр. 2021
- 14:30
Зандхаузен
1 0
Вюрцбургер Кикерс
Зандхаузен - Вюрцбургер Кикерс
4 апр. 2021
- 14:30
Регенсбург
1 1
Ерцгебирге
Регенсбург - Ерцгебирге
4 апр. 2021
- 14:30
Нюрнберг
2 1
Падерборн 07
Нюрнберг - Падерборн 07
5 апр. 2021
- 21:30
Санкт Паули
2 0
Брауншвайг
Санкт Паули - Брауншвайг
Кръг 28
9 апр. 2021
- 19:30
Хамбургер ШФ
1 2
Дармщад 98
Хамбургер ШФ - Дармщад 98
10 апр. 2021
- 14:00
Падерборн 07
3 0
Бохум
Падерборн 07 - Бохум
10 апр. 2021
- 14:00
Ерцгебирге
1 3
Санкт Паули
Ерцгебирге - Санкт Паули
11 апр. 2021
- 14:30
Хановер 96
1 3
Хайденхайм
Хановер 96 - Хайденхайм
11 апр. 2021
- 14:30
ВФЛ Оснабрюк
0 4
Брауншвайг
ВФЛ Оснабрюк - Брауншвайг
11 апр. 2021
- 14:30
Вюрцбургер Кикерс
1 1
Нюрнберг
Вюрцбургер Кикерс - Нюрнберг
28 апр. 2021
- 19:30
Гройтер Фюрт
3 2
Зандхаузен
Гройтер Фюрт - Зандхаузен
3 май 2021
- 21:30
Фортуна Дюселдорф
3 2
Карлсруе ШК
Фортуна Дюселдорф - Карлсруе ШК
13 май 2021
- 16:30
Холщайн Кил
3 2
Регенсбург
Холщайн Кил - Регенсбург
Кръг 29
16 апр. 2021
- 19:30
Дармщад 98
2 2
Гройтер Фюрт
Дармщад 98 - Гройтер Фюрт
16 апр. 2021
- 19:30
Брауншвайг
0 0
Падерборн 07
Брауншвайг - Падерборн 07
17 апр. 2021
- 14:00
Санкт Паули
4 0
Вюрцбургер Кикерс
Санкт Паули - Вюрцбургер Кикерс
18 апр. 2021
- 14:30
Бохум
4 3
Хановер 96
Бохум - Хановер 96
18 апр. 2021
- 14:30
Регенсбург
0 3
Хайденхайм
Регенсбург - Хайденхайм
18 апр. 2021
- 14:30
ВФЛ Оснабрюк
0 3
Фортуна Дюселдорф
ВФЛ Оснабрюк - Фортуна Дюселдорф
22 апр. 2021
- 21:30
Зандхаузен
2 1
Хамбургер ШФ
Зандхаузен - Хамбургер ШФ
26 апр. 2021
- 19:00
Карлсруе ШК
0 0
Ерцгебирге
Карлсруе ШК - Ерцгебирге
27 апр. 2021
- 19:30
Нюрнберг
1 1
Холщайн Кил
Нюрнберг - Холщайн Кил
Кръг 30
20 апр. 2021
- 19:30
Ерцгебирге
0 1
Нюрнберг
Ерцгебирге - Нюрнберг
20 апр. 2021
- 19:30
Гройтер Фюрт
3 0
Брауншвайг
Гройтер Фюрт - Брауншвайг
20 апр. 2021
- 19:30
Вюрцбургер Кикерс
1 3
Дармщад 98
Вюрцбургер Кикерс - Дармщад 98
21 апр. 2021
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
2 0
Санкт Паули
Фортуна Дюселдорф - Санкт Паули
21 апр. 2021
- 19:30
Падерборн 07
2 2
ВФЛ Оснабрюк
Падерборн 07 - ВФЛ Оснабрюк
21 апр. 2021
- 19:30
Хайденхайм
0 2
Бохум
Хайденхайм - Бохум
21 апр. 2021
- 19:30
Хановер 96
3 1
Регенсбург
Хановер 96 - Регенсбург
29 апр. 2021
- 19:30
Хамбургер ШФ
1 1
Карлсруе ШК
Хамбургер ШФ - Карлсруе ШК
4 май 2021
- 19:30
Холщайн Кил
2 0
Зандхаузен
Холщайн Кил - Зандхаузен
Кръг 31
23 апр. 2021
- 19:30
Карлсруе ШК
2 2
Вюрцбургер Кикерс
Карлсруе ШК - Вюрцбургер Кикерс
23 апр. 2021
- 19:30
Брауншвайг
0 2
Ерцгебирге
Брауншвайг - Ерцгебирге
24 апр. 2021
- 14:00
Падерборн 07
2 1
Фортуна Дюселдорф
Падерборн 07 - Фортуна Дюселдорф
24 апр. 2021
- 14:00
ВФЛ Оснабрюк
1 3
Холщайн Кил
ВФЛ Оснабрюк - Холщайн Кил
24 апр. 2021
- 14:00
Нюрнберг
3 1
Хайденхайм
Нюрнберг - Хайденхайм
25 апр. 2021
- 14:30
Зандхаузен
4 2
Хановер 96
Зандхаузен - Хановер 96
25 апр. 2021
- 14:30
Регенсбург
1 1
Хамбургер ШФ
Регенсбург - Хамбургер ШФ
25 апр. 2021
- 14:30
Санкт Паули
2 1
Гройтер Фюрт
Санкт Паули - Гройтер Фюрт
26 апр. 2021
- 21:30
Дармщад 98
3 1
Бохум
Дармщад 98 - Бохум
Кръг 32
7 май 2021
- 19:30
Хановер 96
1 2
Дармщад 98
Хановер 96 - Дармщад 98
7 май 2021
- 19:30
Холщайн Кил
4 0
Санкт Паули
Холщайн Кил - Санкт Паули
8 май 2021
- 14:00
Фортуна Дюселдорф
2 2
Брауншвайг
Фортуна Дюселдорф - Брауншвайг
8 май 2021
- 14:00
Гройтер Фюрт
2 2
Карлсруе ШК
Гройтер Фюрт - Карлсруе ШК
8 май 2021
- 14:00
Вюрцбургер Кикерс
1 3
ВФЛ Оснабрюк
Вюрцбургер Кикерс - ВФЛ Оснабрюк
9 май 2021
- 14:30
Хайденхайм
2 1
Зандхаузен
Хайденхайм - Зандхаузен
9 май 2021
- 14:30
Ерцгебирге
3 8
Падерборн 07
Ерцгебирге - Падерборн 07
9 май 2021
- 14:30
Бохум
5 1
Регенсбург
Бохум - Регенсбург
10 май 2021
- 21:30
Хамбургер ШФ
5 2
Нюрнберг
Хамбургер ШФ - Нюрнберг
Кръг 33
16 май 2021
- 16:30
Фортуна Дюселдорф
3 0
Ерцгебирге
Фортуна Дюселдорф - Ерцгебирге
16 май 2021
- 16:30
Падерборн 07
2 4
Гройтер Фюрт
Падерборн 07 - Гройтер Фюрт
16 май 2021
- 16:30
Дармщад 98
5 1
Хайденхайм
Дармщад 98 - Хайденхайм
16 май 2021
- 16:30
Зандхаузен
2 0
Регенсбург
Зандхаузен - Регенсбург
16 май 2021
- 16:30
ВФЛ Оснабрюк
3 2
Хамбургер ШФ
ВФЛ Оснабрюк - Хамбургер ШФ
16 май 2021
- 16:30
Санкт Паули
1 2
Хановер 96
Санкт Паули - Хановер 96
16 май 2021
- 16:30
Карлсруе ШК
3 2
Холщайн Кил
Карлсруе ШК - Холщайн Кил
16 май 2021
- 16:30
Нюрнберг
1 1
Бохум
Нюрнберг - Бохум
16 май 2021
- 16:30
Брауншвайг
1 2
Вюрцбургер Кикерс
Брауншвайг - Вюрцбургер Кикерс
Кръг 34
23 май 2021
- 16:30
Хайденхайм
1 2
Карлсруе ШК
Хайденхайм - Карлсруе ШК
23 май 2021
- 16:30
Хамбургер ШФ
4 0
Брауншвайг
Хамбургер ШФ - Брауншвайг
23 май 2021
- 16:30
Хановер 96
1 2
Нюрнберг
Хановер 96 - Нюрнберг
23 май 2021
- 16:30
Ерцгебирге
2 1
ВФЛ Оснабрюк
Ерцгебирге - ВФЛ Оснабрюк
23 май 2021
- 16:30
Бохум
3 1
Зандхаузен
Бохум - Зандхаузен
23 май 2021
- 16:30
Гройтер Фюрт
3 2
Фортуна Дюселдорф
Гройтер Фюрт - Фортуна Дюселдорф
23 май 2021
- 16:30
Холщайн Кил
2 3
Дармщад 98
Холщайн Кил - Дармщад 98
23 май 2021
- 16:30
Регенсбург
3 0
Санкт Паули
Регенсбург - Санкт Паули
23 май 2021
- 16:30
Вюрцбургер Кикерс
1 1
Падерборн 07
Вюрцбургер Кикерс - Падерборн 07
P