Германия: Втора Бундеслига 2021 – 2022

Втора Бундеслига Германия 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
Шалке 04
п з п п п
34
20
5
9
72
44
28
65
2
34
18
9
7
65
43
22
63
3
34
16
12
6
67
35
32
60
4
Дармщад 98
з п п з п
34
18
6
10
71
46
25
60
5
34
16
9
9
61
46
15
57
6
Хайденхайм
з р з п п
34
15
7
12
43
45
-2
52
7
34
13
12
9
56
44
12
51
8
Нюрнберг
р з р з з
34
14
9
11
49
49
0
51
9
34
12
9
13
46
54
-8
45
10
34
11
11
12
45
42
3
44
11
Хановер 96
р з п з п
34
11
9
14
35
49
-14
42
12
34
9
14
11
54
55
-1
41
13
34
10
11
13
41
52
-11
41
14
Зандхаузен
р п з з п
34
10
11
13
42
54
-12
41
15
Регенсбург
р з р з з
34
10
10
14
50
51
-1
40
16
34
7
11
16
33
46
-13
32
17
Ерцгебирге
п р з з п
34
6
8
20
32
72
-40
26
18
Инголщат
з р з р з
34
4
9
21
30
65
-35
21
- Бундеслига
- Изпадане
покажи на цял екран
Шалке 04
Вердер Бремен
Хамбургер ШФ
Дармщад 98
Санкт Паули
Хайденхайм
Падерборн 07
Нюрнберг
Холщайн Кил
Фортуна Дюселдорф
Хановер 96
Карлсруе ШК
Ханза Росток
Зандхаузен
Регенсбург
Динамо Дрезден
Ерцгебирге
Инголщат
1 Шалке 04 1–4 1–3 2–4 3–2 3–0 2–0 4–1 1–1 3–1 2–1 1–2 3–4 5–2 2–1 3–0 1–1 3–0
2 Вердер Бремен 1–1 0–2 1–0 1–1 3–0 1–4 1–1 2–3 3–0 1–1 2–1 3–0 1–1 2–0 2–1 4–0 1–1
3 Хамбургер ШФ 1–1 2–3 2–2 2–1 2–0 1–2 2–2 1–1 1–1 2–1 3–0 3–0 2–1 4–1 1–1 4–0 3–0
4 Дармщад 98 2–5 3–0 0–5 4–0 3–2 3–0 2–0 3–1 1–3 4–0 2–2 1–1 1–1 0–2 1–0 6–0 6–1
5 Санкт Паули 2–1 1–1 3–2 1–2 1–0 2–2 1–1 3–0 2–0 0–3 3–1 4–0 3–1 2–0 3–0 2–2 4–1
6 Хайденхайм 1–0 2–1 0–0 2–1 2–4 0–0 3–1 2–1 1–3 3–1 2–0 1–1 1–1 3–0 2–1 0–2 2–1
7 Падерборн 07 0–1 3–4 1–2 0–1 3–1 1–2 2–2 1–2 1–1 3–0 2–2 1–1 2–0 1–1 0–0 3–3 2–1
8 Нюрнберг 1–2 1–2 2–1 3–1 2–3 4–0 1–2 2–1 2–0 0–0 2–1 1–0 2–4 2–0 1–1 0–0 0–5
9 Холщайн Кил 0–3 2–1 1–0 1–1 3–0 1–1 3–4 3–0 1–0 0–3 0–2 0–2 2–2 0–3 2–1 3–0 1–0
10 Фортуна Дюселдорф 2–1 2–3 1–1 2–1 1–1 0–1 2–3 0–1 2–2 1–1 3–1 3–0 0–1 1–1 2–2 3–1 3–0
11 Хановер 96 0–1 1–4 1–0 2–2 1–0 1–0 0–0 0–3 2–0 0–0 2–0 0–3 1–2 1–1 0–0 1–1 3–2
12 Карлсруе ШК 1–1 0–0 1–1 3–0 1–3 3–2 2–4 4–1 2–2 2–2 4–0 2–2 0–2 1–1 2–2 2–1 2–2
13 Ханза Росток 0–2 1–2 2–3 2–1 1–0 0–0 0–0 0–2 3–2 2–1 0–1 1–3 1–1 1–1 1–3 1–2 1–1
14 Зандхаузен 1–2 2–2 1–1 1–6 1–1 1–3 1–1 1–2 3–1 0–2 3–1 0–0 0–1 0–3 2–1 2–0 0–2
15 Регенсбург 4–1 2–3 2–4 0–2 2–3 0–2 1–0 2–2 1–2 0–0 3–1 2–2 2–3 3–0 3–1 3–2 1–1
16 Динамо Дрезден 1–2 3–0 1–1 0–1 1–1 1–1 0–3 0–1 0–0 1–0 2–0 3–1 1–4 0–1 1–1 0–1 3–0
17 Ерцгебирге 0–5 0–3 1–1 1–2 0–0 2–0 1–4 1–3 2–3 0–1 1–3 0–3 2–2 1–3 1–0 0–1 1–0
18 Инголщат 0–3 0–3 0–4 0–2 1–3 1–2 0–1 0–0 1–1 1–2 1–2 1–1 0–0 0–0 0–3 3–0 3–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
Кръг 1
23 юли 2021
- 21:30
Шалке 04
1 3
Хамбургер ШФ
Шалке 04 - Хамбургер ШФ
24 юли 2021
- 14:30
Дармщад 98
0 2
Регенсбург
Дармщад 98 - Регенсбург
24 юли 2021
- 14:30
Хайденхайм
0 0
Падерборн 07
Хайденхайм - Падерборн 07
24 юли 2021
- 14:30
Динамо Дрезден
3 0
Инголщат
Динамо Дрезден - Инголщат
24 юли 2021
- 14:30
Ханза Росток
1 3
Карлсруе ШК
Ханза Росток - Карлсруе ШК
24 юли 2021
- 21:30
Вердер Бремен
1 1
Хановер 96
Вердер Бремен - Хановер 96
25 юли 2021
- 14:30
Санкт Паули
3 0
Холщайн Кил
Санкт Паули - Холщайн Кил
25 юли 2021
- 14:30
Нюрнберг
0 0
Ерцгебирге
Нюрнберг - Ерцгебирге
25 юли 2021
- 14:30
Зандхаузен
0 2
Фортуна Дюселдорф
Зандхаузен - Фортуна Дюселдорф
Кръг 2
30 юли 2021
- 19:30
Карлсруе ШК
3 0
Дармщад 98
Карлсруе ШК - Дармщад 98
30 юли 2021
- 19:30
Падерборн 07
2 2
Нюрнберг
Падерборн 07 - Нюрнберг
31 юли 2021
- 14:30
Регенсбург
3 0
Зандхаузен
Регенсбург - Зандхаузен
31 юли 2021
- 14:30
Хановер 96
0 3
Ханза Росток
Хановер 96 - Ханза Росток
31 юли 2021
- 14:30
Инголщат
1 2
Хайденхайм
Инголщат - Хайденхайм
31 юли 2021
- 21:30
Фортуна Дюселдорф
2 3
Вердер Бремен
Фортуна Дюселдорф - Вердер Бремен
1 авг. 2021
- 14:30
Холщайн Кил
0 3
Шалке 04
Холщайн Кил - Шалке 04
1 авг. 2021
- 14:30
Хамбургер ШФ
1 1
Динамо Дрезден
Хамбургер ШФ - Динамо Дрезден
1 авг. 2021
- 14:30
Ерцгебирге
0 0
Санкт Паули
Ерцгебирге - Санкт Паули
Кръг 3
13 авг. 2021
- 19:30
Шалке 04
1 1
Ерцгебирге
Шалке 04 - Ерцгебирге
13 авг. 2021
- 19:30
Санкт Паули
3 2
Хамбургер ШФ
Санкт Паули - Хамбургер ШФ
14 авг. 2021
- 14:30
Холщайн Кил
0 3
Регенсбург
Холщайн Кил - Регенсбург
14 авг. 2021
- 14:30
Нюрнберг
2 0
Фортуна Дюселдорф
Нюрнберг - Фортуна Дюселдорф
14 авг. 2021
- 14:30
Зандхаузен
0 0
Карлсруе ШК
Зандхаузен - Карлсруе ШК
14 авг. 2021
- 21:30
Динамо Дрезден
2 0
Хановер 96
Динамо Дрезден - Хановер 96
15 авг. 2021
- 14:30
Вердер Бремен
1 4
Падерборн 07
Вердер Бремен - Падерборн 07
15 авг. 2021
- 14:30
Дармщад 98
6 1
Инголщат
Дармщад 98 - Инголщат
15 авг. 2021
- 14:30
Хайденхайм
1 1
Ханза Росток
Хайденхайм - Ханза Росток
Кръг 4
20 авг. 2021
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
2 2
Холщайн Кил
Фортуна Дюселдорф - Холщайн Кил
20 авг. 2021
- 19:30
Хановер 96
1 0
Хайденхайм
Хановер 96 - Хайденхайм
21 авг. 2021
- 14:30
Карлсруе ШК
0 0
Вердер Бремен
Карлсруе ШК - Вердер Бремен
21 авг. 2021
- 14:30
Падерборн 07
3 1
Санкт Паули
Падерборн 07 - Санкт Паули
21 авг. 2021
- 14:30
Регенсбург
4 1
Шалке 04
Регенсбург - Шалке 04
21 авг. 2021
- 21:30
Ханза Росток
1 3
Динамо Дрезден
Ханза Росток - Динамо Дрезден
22 авг. 2021
- 14:30
Хамбургер ШФ
2 2
Дармщад 98
Хамбургер ШФ - Дармщад 98
22 авг. 2021
- 14:30
Ерцгебирге
1 3
Зандхаузен
Ерцгебирге - Зандхаузен
22 авг. 2021
- 14:30
Инголщат
0 0
Нюрнберг
Инголщат - Нюрнберг
Кръг 5
27 авг. 2021
- 19:30
Нюрнберг
2 1
Карлсруе ШК
Нюрнберг - Карлсруе ШК
27 авг. 2021
- 19:30
Зандхаузен
0 2
Инголщат
Зандхаузен - Инголщат
28 авг. 2021
- 14:30
Холщайн Кил
3 0
Ерцгебирге
Холщайн Кил - Ерцгебирге
28 авг. 2021
- 14:30
Дармщад 98
4 0
Хановер 96
Дармщад 98 - Хановер 96
28 авг. 2021
- 14:30
Хайденхайм
0 0
Хамбургер ШФ
Хайденхайм - Хамбургер ШФ
28 авг. 2021
- 21:30
Шалке 04
3 1
Фортуна Дюселдорф
Шалке 04 - Фортуна Дюселдорф
29 авг. 2021
- 14:30
Вердер Бремен
3 0
Ханза Росток
Вердер Бремен - Ханза Росток
29 авг. 2021
- 14:30
Санкт Паули
2 0
Регенсбург
Санкт Паули - Регенсбург
29 авг. 2021
- 14:30
Динамо Дрезден
0 3
Падерборн 07
Динамо Дрезден - Падерборн 07
Кръг 6
11 сеп. 2021
- 14:30
Карлсруе ШК
2 2
Холщайн Кил
Карлсруе ШК - Холщайн Кил
11 сеп. 2021
- 14:30
Хановер 96
1 0
Санкт Паули
Хановер 96 - Санкт Паули
11 сеп. 2021
- 14:30
Инголщат
0 3
Вердер Бремен
Инголщат - Вердер Бремен
11 сеп. 2021
- 21:30
Хамбургер ШФ
2 1
Зандхаузен
Хамбургер ШФ - Зандхаузен
12 сеп. 2021
- 14:30
Хайденхайм
2 1
Динамо Дрезден
Хайденхайм - Динамо Дрезден
12 сеп. 2021
- 14:30
Падерборн 07
0 1
Шалке 04
Падерборн 07 - Шалке 04
12 сеп. 2021
- 14:30
Ерцгебирге
0 1
Фортуна Дюселдорф
Ерцгебирге - Фортуна Дюселдорф
12 сеп. 2021
- 14:30
Регенсбург
2 2
Нюрнберг
Регенсбург - Нюрнберг
12 сеп. 2021
- 14:30
Ханза Росток
2 1
Дармщад 98
Ханза Росток - Дармщад 98
Кръг 7
17 сеп. 2021
- 19:30
Шалке 04
1 2
Карлсруе ШК
Шалке 04 - Карлсруе ШК
17 сеп. 2021
- 19:30
Нюрнберг
1 0
Ханза Росток
Нюрнберг - Ханза Росток
18 сеп. 2021
- 14:30
Холщайн Кил
0 3
Хановер 96
Холщайн Кил - Хановер 96
18 сеп. 2021
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
1 1
Регенсбург
Фортуна Дюселдорф - Регенсбург
18 сеп. 2021
- 14:30
Зандхаузен
1 3
Хайденхайм
Зандхаузен - Хайденхайм
18 сеп. 2021
- 21:30
Вердер Бремен
0 2
Хамбургер ШФ
Вердер Бремен - Хамбургер ШФ
19 сеп. 2021
- 14:30
Дармщад 98
1 0
Динамо Дрезден
Дармщад 98 - Динамо Дрезден
19 сеп. 2021
- 14:30
Санкт Паули
4 1
Инголщат
Санкт Паули - Инголщат
19 сеп. 2021
- 14:30
Ерцгебирге
1 4
Падерборн 07
Ерцгебирге - Падерборн 07
Кръг 8
24 сеп. 2021
- 19:30
Хайденхайм
2 1
Дармщад 98
Хайденхайм - Дармщад 98
24 сеп. 2021
- 19:30
Регенсбург
3 2
Ерцгебирге
Регенсбург - Ерцгебирге
25 сеп. 2021
- 14:30
Карлсруе ШК
1 3
Санкт Паули
Карлсруе ШК - Санкт Паули
25 сеп. 2021
- 14:30
Падерборн 07
1 2
Холщайн Кил
Падерборн 07 - Холщайн Кил
25 сеп. 2021
- 14:30
Инголщат
1 2
Фортуна Дюселдорф
Инголщат - Фортуна Дюселдорф
25 сеп. 2021
- 21:30
Ханза Росток
0 2
Шалке 04
Ханза Росток - Шалке 04
26 сеп. 2021
- 14:30
Хамбургер ШФ
2 2
Нюрнберг
Хамбургер ШФ - Нюрнберг
26 сеп. 2021
- 14:30
Хановер 96
1 2
Зандхаузен
Хановер 96 - Зандхаузен
26 сеп. 2021
- 14:30
Динамо Дрезден
3 0
Вердер Бремен
Динамо Дрезден - Вердер Бремен
Кръг 9
1 окт. 2021
- 19:30
Вердер Бремен
3 0
Хайденхайм
Вердер Бремен - Хайденхайм
1 окт. 2021
- 19:30
Ерцгебирге
1 1
Хамбургер ШФ
Ерцгебирге - Хамбургер ШФ
2 окт. 2021
- 14:30
Холщайн Кил
0 2
Ханза Росток
Холщайн Кил - Ханза Росток
2 окт. 2021
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
2 3
Падерборн 07
Фортуна Дюселдорф - Падерборн 07
2 окт. 2021
- 14:30
Регенсбург
2 2
Карлсруе ШК
Регенсбург - Карлсруе ШК
2 окт. 2021
- 21:30
Нюрнберг
0 0
Хановер 96
Нюрнберг - Хановер 96
3 окт. 2021
- 14:30
Шалке 04
3 0
Инголщат
Шалке 04 - Инголщат
3 окт. 2021
- 14:30
Санкт Паули
3 0
Динамо Дрезден
Санкт Паули - Динамо Дрезден
3 окт. 2021
- 14:30
Зандхаузен
1 6
Дармщад 98
Зандхаузен - Дармщад 98
Кръг 10
15 окт. 2021
- 19:30
Падерборн 07
1 1
Регенсбург
Падерборн 07 - Регенсбург
15 окт. 2021
- 19:30
Хановер 96
0 1
Шалке 04
Хановер 96 - Шалке 04
16 окт. 2021
- 14:30
Карлсруе ШК
2 1
Ерцгебирге
Карлсруе ШК - Ерцгебирге
16 окт. 2021
- 14:30
Хайденхайм
2 4
Санкт Паули
Хайденхайм - Санкт Паули
16 окт. 2021
- 14:30
Инголщат
1 1
Холщайн Кил
Инголщат - Холщайн Кил
16 окт. 2021
- 21:30
Хамбургер ШФ
1 1
Фортуна Дюселдорф
Хамбургер ШФ - Фортуна Дюселдорф
17 окт. 2021
- 14:30
Дармщад 98
3 0
Вердер Бремен
Дармщад 98 - Вердер Бремен
17 окт. 2021
- 14:30
Динамо Дрезден
0 1
Нюрнберг
Динамо Дрезден - Нюрнберг
17 окт. 2021
- 14:30
Ханза Росток
1 1
Зандхаузен
Ханза Росток - Зандхаузен
Кръг 11
22 окт. 2021
- 19:30
Падерборн 07
1 2
Хамбургер ШФ
Падерборн 07 - Хамбургер ШФ
22 окт. 2021
- 19:30
Ерцгебирге
1 0
Инголщат
Ерцгебирге - Инголщат
23 окт. 2021
- 14:30
Холщайн Кил
1 1
Дармщад 98
Холщайн Кил - Дармщад 98
23 окт. 2021
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
3 1
Карлсруе ШК
Фортуна Дюселдорф - Карлсруе ШК
23 окт. 2021
- 14:30
Нюрнберг
4 0
Хайденхайм
Нюрнберг - Хайденхайм
23 окт. 2021
- 21:30
Шалке 04
3 0
Динамо Дрезден
Шалке 04 - Динамо Дрезден
24 окт. 2021
- 14:30
Санкт Паули
4 0
Ханза Росток
Санкт Паули - Ханза Росток
24 окт. 2021
- 14:30
Регенсбург
3 1
Хановер 96
Регенсбург - Хановер 96
24 окт. 2021
- 14:30
Зандхаузен
2 2
Вердер Бремен
Зандхаузен - Вердер Бремен
Кръг 12
29 окт. 2021
- 19:30
Дармщад 98
2 0
Нюрнберг
Дармщад 98 - Нюрнберг
29 окт. 2021
- 19:30
Хайденхайм
1 0
Шалке 04
Хайденхайм - Шалке 04
30 окт. 2021
- 14:30
Вердер Бремен
1 1
Санкт Паули
Вердер Бремен - Санкт Паули
30 окт. 2021
- 14:30
Хановер 96
1 1
Ерцгебирге
Хановер 96 - Ерцгебирге
30 окт. 2021
- 14:30
Динамо Дрезден
0 1
Зандхаузен
Динамо Дрезден - Зандхаузен
30 окт. 2021
- 21:30
Хамбургер ШФ
1 1
Холщайн Кил
Хамбургер ШФ - Холщайн Кил
31 окт. 2021
- 14:30
Карлсруе ШК
2 4
Падерборн 07
Карлсруе ШК - Падерборн 07
31 окт. 2021
- 14:30
Ханза Росток
2 1
Фортуна Дюселдорф
Ханза Росток - Фортуна Дюселдорф
31 окт. 2021
- 14:30
Инголщат
0 3
Регенсбург
Инголщат - Регенсбург
Кръг 13
5 ное. 2021
- 19:30
Холщайн Кил
2 1
Динамо Дрезден
Холщайн Кил - Динамо Дрезден
5 ное. 2021
- 19:30
Нюрнберг
1 2
Вердер Бремен
Нюрнберг - Вердер Бремен
6 ное. 2021
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
1 1
Хановер 96
Фортуна Дюселдорф - Хановер 96
6 ное. 2021
- 14:30
Падерборн 07
2 1
Инголщат
Падерборн 07 - Инголщат
6 ное. 2021
- 14:30
Регенсбург
2 3
Ханза Росток
Регенсбург - Ханза Росток
6 ное. 2021
- 21:30
Карлсруе ШК
1 1
Хамбургер ШФ
Карлсруе ШК - Хамбургер ШФ
7 ное. 2021
- 14:30
Шалке 04
2 4
Дармщад 98
Шалке 04 - Дармщад 98
7 ное. 2021
- 14:30
Ерцгебирге
2 0
Хайденхайм
Ерцгебирге - Хайденхайм
24 ное. 2021
- 19:30
Санкт Паули
3 1
Зандхаузен
Санкт Паули - Зандхаузен
Кръг 14
19 ное. 2021
- 19:30
Хановер 96
0 0
Падерборн 07
Хановер 96 - Падерборн 07
19 ное. 2021
- 19:30
Зандхаузен
1 2
Нюрнберг
Зандхаузен - Нюрнберг
20 ное. 2021
- 14:30
Хамбургер ШФ
4 1
Регенсбург
Хамбургер ШФ - Регенсбург
20 ное. 2021
- 14:30
Дармщад 98
4 0
Санкт Паули
Дармщад 98 - Санкт Паули
20 ное. 2021
- 14:30
Ханза Росток
1 2
Ерцгебирге
Ханза Росток - Ерцгебирге
20 ное. 2021
- 21:30
Вердер Бремен
1 1
Шалке 04
Вердер Бремен - Шалке 04
21 ное. 2021
- 14:30
Хайденхайм
2 1
Холщайн Кил
Хайденхайм - Холщайн Кил
21 ное. 2021
- 14:30
Динамо Дрезден
1 0
Фортуна Дюселдорф
Динамо Дрезден - Фортуна Дюселдорф
21 ное. 2021
- 14:30
Инголщат
1 1
Карлсруе ШК
Инголщат - Карлсруе ШК
Кръг 15
26 ное. 2021
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
0 1
Хайденхайм
Фортуна Дюселдорф - Хайденхайм
26 ное. 2021
- 19:30
Регенсбург
3 1
Динамо Дрезден
Регенсбург - Динамо Дрезден
27 ное. 2021
- 14:30
Шалке 04
5 2
Зандхаузен
Шалке 04 - Зандхаузен
27 ное. 2021
- 14:30
Карлсруе ШК
4 0
Хановер 96
Карлсруе ШК - Хановер 96
27 ное. 2021
- 14:30
Ерцгебирге
1 2
Дармщад 98
Ерцгебирге - Дармщад 98
27 ное. 2021
- 21:30
Холщайн Кил
2 1
Вердер Бремен
Холщайн Кил - Вердер Бремен
28 ное. 2021
- 14:30
Хамбургер ШФ
3 0
Инголщат
Хамбургер ШФ - Инголщат
28 ное. 2021
- 14:30
Падерборн 07
1 1
Ханза Росток
Падерборн 07 - Ханза Росток
28 ное. 2021
- 14:30
Нюрнберг
2 3
Санкт Паули
Нюрнберг - Санкт Паули
Кръг 16
3 дек. 2021
- 19:30
Вердер Бремен
4 0
Ерцгебирге
Вердер Бремен - Ерцгебирге
3 дек. 2021
- 19:30
Дармщад 98
1 3
Фортуна Дюселдорф
Дармщад 98 - Фортуна Дюселдорф
4 дек. 2021
- 14:30
Нюрнберг
2 1
Холщайн Кил
Нюрнберг - Холщайн Кил
4 дек. 2021
- 14:30
Зандхаузен
1 1
Падерборн 07
Зандхаузен - Падерборн 07
4 дек. 2021
- 14:30
Ханза Росток
1 1
Инголщат
Ханза Росток - Инголщат
4 дек. 2021
- 21:30
Санкт Паули
2 1
Шалке 04
Санкт Паули - Шалке 04
5 дек. 2021
- 14:30
Хайденхайм
3 0
Регенсбург
Хайденхайм - Регенсбург
5 дек. 2021
- 14:30
Хановер 96
1 0
Хамбургер ШФ
Хановер 96 - Хамбургер ШФ
5 дек. 2021
- 14:30
Динамо Дрезден
3 1
Карлсруе ШК
Динамо Дрезден - Карлсруе ШК
Кръг 17
10 дек. 2021
- 19:30
Шалке 04
4 1
Нюрнберг
Шалке 04 - Нюрнберг
10 дек. 2021
- 19:30
Регенсбург
2 3
Вердер Бремен
Регенсбург - Вердер Бремен
11 дек. 2021
- 14:30
Холщайн Кил
2 2
Зандхаузен
Холщайн Кил - Зандхаузен
11 дек. 2021
- 14:30
Падерборн 07
0 1
Дармщад 98
Падерборн 07 - Дармщад 98
11 дек. 2021
- 14:30
Инголщат
1 2
Хановер 96
Инголщат - Хановер 96
11 дек. 2021
- 21:30
Фортуна Дюселдорф
1 1
Санкт Паули
Фортуна Дюселдорф - Санкт Паули
12 дек. 2021
- 14:30
Хамбургер ШФ
3 0
Ханза Росток
Хамбургер ШФ - Ханза Росток
12 дек. 2021
- 14:30
Карлсруе ШК
3 2
Хайденхайм
Карлсруе ШК - Хайденхайм
12 дек. 2021
- 14:30
Ерцгебирге
0 1
Динамо Дрезден
Ерцгебирге - Динамо Дрезден
Кръг 18
17 дек. 2021
- 19:30
Холщайн Кил
3 0
Санкт Паули
Холщайн Кил - Санкт Паули
17 дек. 2021
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
0 1
Зандхаузен
Фортуна Дюселдорф - Зандхаузен
18 дек. 2021
- 14:30
Инголщат
3 0
Динамо Дрезден
Инголщат - Динамо Дрезден
18 дек. 2021
- 14:30
Падерборн 07
1 2
Хайденхайм
Падерборн 07 - Хайденхайм
18 дек. 2021
- 14:30
Ерцгебирге
1 3
Нюрнберг
Ерцгебирге - Нюрнберг
18 дек. 2021
- 21:30
Хамбургер ШФ
1 1
Шалке 04
Хамбургер ШФ - Шалке 04
19 дек. 2021
- 14:30
Регенсбург
0 2
Дармщад 98
Регенсбург - Дармщад 98
19 дек. 2021
- 14:30
Карлсруе ШК
2 2
Ханза Росток
Карлсруе ШК - Ханза Росток
19 дек. 2021
- 14:30
Хановер 96
1 4
Вердер Бремен
Хановер 96 - Вердер Бремен
Кръг 19
14 ян. 2022
- 19:30
Динамо Дрезден
1 1
Хамбургер ШФ
Динамо Дрезден - Хамбургер ШФ
14 ян. 2022
- 19:30
Ханза Росток
0 1
Хановер 96
Ханза Росток - Хановер 96
15 ян. 2022
- 14:30
Вердер Бремен
3 0
Фортуна Дюселдорф
Вердер Бремен - Фортуна Дюселдорф
15 ян. 2022
- 14:30
Санкт Паули
2 2
Ерцгебирге
Санкт Паули - Ерцгебирге
15 ян. 2022
- 14:30
Нюрнберг
1 2
Падерборн 07
Нюрнберг - Падерборн 07
15 ян. 2022
- 21:30
Дармщад 98
2 2
Карлсруе ШК
Дармщад 98 - Карлсруе ШК
16 ян. 2022
- 14:30
Шалке 04
1 1
Холщайн Кил
Шалке 04 - Холщайн Кил
16 ян. 2022
- 14:30
Хайденхайм
2 1
Инголщат
Хайденхайм - Инголщат
16 ян. 2022
- 14:30
Зандхаузен
0 3
Регенсбург
Зандхаузен - Регенсбург
Кръг 20
21 ян. 2022
- 19:30
Хамбургер ШФ
2 1
Санкт Паули
Хамбургер ШФ - Санкт Паули
21 ян. 2022
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
0 1
Нюрнберг
Фортуна Дюселдорф - Нюрнберг
22 ян. 2022
- 14:30
Падерборн 07
3 4
Вердер Бремен
Падерборн 07 - Вердер Бремен
22 ян. 2022
- 14:30
Ханза Росток
0 0
Хайденхайм
Ханза Росток - Хайденхайм
22 ян. 2022
- 14:30
Инголщат
0 2
Дармщад 98
Инголщат - Дармщад 98
22 ян. 2022
- 21:30
Ерцгебирге
0 5
Шалке 04
Ерцгебирге - Шалке 04
23 ян. 2022
- 14:30
Хановер 96
0 0
Динамо Дрезден
Хановер 96 - Динамо Дрезден
23 ян. 2022
- 14:30
Регенсбург
1 2
Холщайн Кил
Регенсбург - Холщайн Кил
8 фев. 2022
- 19:30
Карлсруе ШК
0 2
Зандхаузен
Карлсруе ШК - Зандхаузен
Кръг 21
4 фев. 2022
- 19:30
Хайденхайм
3 1
Хановер 96
Хайденхайм - Хановер 96
4 фев. 2022
- 19:30
Нюрнберг
0 5
Инголщат
Нюрнберг - Инголщат
5 фев. 2022
- 14:30
Вердер Бремен
2 1
Карлсруе ШК
Вердер Бремен - Карлсруе ШК
5 фев. 2022
- 14:30
Шалке 04
2 1
Регенсбург
Шалке 04 - Регенсбург
5 фев. 2022
- 14:30
Зандхаузен
2 0
Ерцгебирге
Зандхаузен - Ерцгебирге
5 фев. 2022
- 21:30
Санкт Паули
2 2
Падерборн 07
Санкт Паули - Падерборн 07
6 фев. 2022
- 14:30
Холщайн Кил
1 0
Фортуна Дюселдорф
Холщайн Кил - Фортуна Дюселдорф
6 фев. 2022
- 14:30
Дармщад 98
0 5
Хамбургер ШФ
Дармщад 98 - Хамбургер ШФ
6 фев. 2022
- 14:30
Динамо Дрезден
1 4
Ханза Росток
Динамо Дрезден - Ханза Росток
Кръг 22
11 фев. 2022
- 19:30
Ерцгебирге
2 3
Холщайн Кил
Ерцгебирге - Холщайн Кил
11 фев. 2022
- 19:30
Ханза Росток
1 2
Вердер Бремен
Ханза Росток - Вердер Бремен
12 фев. 2022
- 14:30
Хамбургер ШФ
2 0
Хайденхайм
Хамбургер ШФ - Хайденхайм
12 фев. 2022
- 14:30
Карлсруе ШК
4 1
Нюрнберг
Карлсруе ШК - Нюрнберг
12 фев. 2022
- 14:30
Падерборн 07
0 0
Динамо Дрезден
Падерборн 07 - Динамо Дрезден
12 фев. 2022
- 21:30
Регенсбург
2 3
Санкт Паули
Регенсбург - Санкт Паули
13 фев. 2022
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
2 1
Шалке 04
Фортуна Дюселдорф - Шалке 04
13 фев. 2022
- 14:30
Хановер 96
2 2
Дармщад 98
Хановер 96 - Дармщад 98
13 фев. 2022
- 14:30
Инголщат
0 0
Зандхаузен
Инголщат - Зандхаузен
Кръг 23
18 фев. 2022
- 19:30
Шалке 04
2 0
Падерборн 07
Шалке 04 - Падерборн 07
18 фев. 2022
- 19:30
Динамо Дрезден
1 1
Хайденхайм
Динамо Дрезден - Хайденхайм
19 фев. 2022
- 14:30
Вердер Бремен
1 1
Инголщат
Вердер Бремен - Инголщат
19 фев. 2022
- 14:30
Холщайн Кил
0 2
Карлсруе ШК
Холщайн Кил - Карлсруе ШК
19 фев. 2022
- 14:30
Зандхаузен
1 1
Хамбургер ШФ
Зандхаузен - Хамбургер ШФ
19 фев. 2022
- 21:30
Нюрнберг
2 0
Регенсбург
Нюрнберг - Регенсбург
20 фев. 2022
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
3 1
Ерцгебирге
Фортуна Дюселдорф - Ерцгебирге
20 фев. 2022
- 14:30
Дармщад 98
1 1
Ханза Росток
Дармщад 98 - Ханза Росток
20 фев. 2022
- 14:30
Санкт Паули
0 3
Хановер 96
Санкт Паули - Хановер 96
Кръг 24
25 фев. 2022
- 19:30
Падерборн 07
3 3
Ерцгебирге
Падерборн 07 - Ерцгебирге
25 фев. 2022
- 19:30
Хановер 96
2 0
Холщайн Кил
Хановер 96 - Холщайн Кил
26 фев. 2022
- 14:30
Карлсруе ШК
1 1
Шалке 04
Карлсруе ШК - Шалке 04
26 фев. 2022
- 14:30
Ханза Росток
0 2
Нюрнберг
Ханза Росток - Нюрнберг
26 фев. 2022
- 14:30
Инголщат
1 3
Санкт Паули
Инголщат - Санкт Паули
26 фев. 2022
- 21:30
Динамо Дрезден
0 1
Дармщад 98
Динамо Дрезден - Дармщад 98
27 фев. 2022
- 14:30
Хамбургер ШФ
2 3
Вердер Бремен
Хамбургер ШФ - Вердер Бремен
27 фев. 2022
- 14:30
Хайденхайм
1 1
Зандхаузен
Хайденхайм - Зандхаузен
27 фев. 2022
- 14:30
Регенсбург
0 0
Фортуна Дюселдорф
Регенсбург - Фортуна Дюселдорф
Кръг 25
4 мар. 2022
- 19:30
Холщайн Кил
3 4
Падерборн 07
Холщайн Кил - Падерборн 07
4 мар. 2022
- 19:30
Дармщад 98
3 2
Хайденхайм
Дармщад 98 - Хайденхайм
5 мар. 2022
- 14:30
Шалке 04
3 4
Ханза Росток
Шалке 04 - Ханза Росток
5 мар. 2022
- 14:30
Санкт Паули
3 1
Карлсруе ШК
Санкт Паули - Карлсруе ШК
5 мар. 2022
- 14:30
Зандхаузен
3 1
Хановер 96
Зандхаузен - Хановер 96
5 мар. 2022
- 21:30
Нюрнберг
2 1
Хамбургер ШФ
Нюрнберг - Хамбургер ШФ
6 мар. 2022
- 14:30
Вердер Бремен
2 1
Динамо Дрезден
Вердер Бремен - Динамо Дрезден
6 мар. 2022
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
3 0
Инголщат
Фортуна Дюселдорф - Инголщат
6 мар. 2022
- 14:30
Ерцгебирге
1 0
Регенсбург
Ерцгебирге - Регенсбург
Кръг 26
11 мар. 2022
- 19:30
Дармщад 98
1 1
Зандхаузен
Дармщад 98 - Зандхаузен
11 мар. 2022
- 19:30
Ханза Росток
3 2
Холщайн Кил
Ханза Росток - Холщайн Кил
12 мар. 2022
- 14:30
Падерборн 07
1 1
Фортуна Дюселдорф
Падерборн 07 - Фортуна Дюселдорф
12 мар. 2022
- 14:30
Динамо Дрезден
1 1
Санкт Паули
Динамо Дрезден - Санкт Паули
12 мар. 2022
- 21:30
Хайденхайм
2 1
Вердер Бремен
Хайденхайм - Вердер Бремен
13 мар. 2022
- 14:30
Карлсруе ШК
1 1
Регенсбург
Карлсруе ШК - Регенсбург
13 мар. 2022
- 14:30
Хановер 96
0 3
Нюрнберг
Хановер 96 - Нюрнберг
13 мар. 2022
- 14:30
Инголщат
0 3
Шалке 04
Инголщат - Шалке 04
5 апр. 2022
- 19:30
Хамбургер ШФ
4 0
Ерцгебирге
Хамбургер ШФ - Ерцгебирге
Кръг 27
18 мар. 2022
- 19:30
Санкт Паули
1 0
Хайденхайм
Санкт Паули - Хайденхайм
18 мар. 2022
- 19:30
Ерцгебирге
0 3
Карлсруе ШК
Ерцгебирге - Карлсруе ШК
19 мар. 2022
- 14:30
Шалке 04
2 1
Хановер 96
Шалке 04 - Хановер 96
19 мар. 2022
- 14:30
Фортуна Дюселдорф
1 1
Хамбургер ШФ
Фортуна Дюселдорф - Хамбургер ШФ
19 мар. 2022
- 14:30
Зандхаузен
0 1
Ханза Росток
Зандхаузен - Ханза Росток
19 мар. 2022
- 21:30
Вердер Бремен
1 0
Дармщад 98
Вердер Бремен - Дармщад 98
20 мар. 2022
- 14:30
Холщайн Кил
1 0
Инголщат
Холщайн Кил - Инголщат
20 мар. 2022
- 14:30
Нюрнберг
1 1
Динамо Дрезден
Нюрнберг - Динамо Дрезден
20 мар. 2022
- 14:30
Регенсбург
1 0
Падерборн 07
Регенсбург - Падерборн 07
Кръг 28
1 апр. 2022
- 19:30
Динамо Дрезден
1 2
Шалке 04
Динамо Дрезден - Шалке 04
1 апр. 2022
- 19:30
Инголщат
3 2
Ерцгебирге
Инголщат - Ерцгебирге
2 апр. 2022
- 14:30
Хамбургер ШФ
1 2
Падерборн 07
Хамбургер ШФ - Падерборн 07
2 апр. 2022
- 14:30
Дармщад 98
3 1
Холщайн Кил
Дармщад 98 - Холщайн Кил
2 апр. 2022
- 14:30
Хановер 96
1 1
Регенсбург
Хановер 96 - Регенсбург
2 апр. 2022
- 21:30
Ханза Росток
1 0
Санкт Паули
Ханза Росток - Санкт Паули
3 апр. 2022
- 14:30
Вердер Бремен
1 1
Зандхаузен
Вердер Бремен - Зандхаузен
3 апр. 2022
- 14:30
Карлсруе ШК
2 2
Фортуна Дюселдорф
Карлсруе ШК - Фортуна Дюселдорф
3 апр. 2022
- 14:30
Хайденхайм
3 1
Нюрнберг
Хайденхайм - Нюрнберг
Кръг 29
8 апр. 2022
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
3 0
Ханза Росток
Фортуна Дюселдорф - Ханза Росток
8 апр. 2022
- 19:30
Регенсбург
1 1
Инголщат
Регенсбург - Инголщат
9 апр. 2022
- 14:30
Шалке 04
3 0
Хайденхайм
Шалке 04 - Хайденхайм
9 апр. 2022
- 14:30
Санкт Паули
1 1
Вердер Бремен
Санкт Паули - Вердер Бремен
9 апр. 2022
- 14:30
Ерцгебирге
1 3
Хановер 96
Ерцгебирге - Хановер 96
9 апр. 2022
- 21:30
Нюрнберг
3 1
Дармщад 98
Нюрнберг - Дармщад 98
10 апр. 2022
- 14:30
Холщайн Кил
1 0
Хамбургер ШФ
Холщайн Кил - Хамбургер ШФ
10 апр. 2022
- 14:30
Падерборн 07
2 2
Карлсруе ШК
Падерборн 07 - Карлсруе ШК
10 апр. 2022
- 14:30
Зандхаузен
2 1
Динамо Дрезден
Зандхаузен - Динамо Дрезден
Кръг 30
16 апр. 2022
- 14:30
Хановер 96
0 0
Фортуна Дюселдорф
Хановер 96 - Фортуна Дюселдорф
16 апр. 2022
- 14:30
Зандхаузен
1 1
Санкт Паули
Зандхаузен - Санкт Паули
16 апр. 2022
- 14:30
Динамо Дрезден
0 0
Холщайн Кил
Динамо Дрезден - Холщайн Кил
16 апр. 2022
- 21:30
Хамбургер ШФ
3 0
Карлсруе ШК
Хамбургер ШФ - Карлсруе ШК
17 апр. 2022
- 14:30
Вердер Бремен
1 1
Нюрнберг
Вердер Бремен - Нюрнберг
17 апр. 2022
- 14:30
Дармщад 98
2 5
Шалке 04
Дармщад 98 - Шалке 04
17 апр. 2022
- 14:30
Хайденхайм
0 2
Ерцгебирге
Хайденхайм - Ерцгебирге
17 апр. 2022
- 14:30
Ханза Росток
1 1
Регенсбург
Ханза Росток - Регенсбург
17 апр. 2022
- 14:30
Инголщат
0 1
Падерборн 07
Инголщат - Падерборн 07
Кръг 31
22 апр. 2022
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
2 2
Динамо Дрезден
Фортуна Дюселдорф - Динамо Дрезден
22 апр. 2022
- 19:30
Карлсруе ШК
2 2
Инголщат
Карлсруе ШК - Инголщат
23 апр. 2022
- 14:30
Шалке 04
1 4
Вердер Бремен
Шалке 04 - Вердер Бремен
23 апр. 2022
- 14:30
Холщайн Кил
1 1
Хайденхайм
Холщайн Кил - Хайденхайм
23 апр. 2022
- 14:30
Регенсбург
2 4
Хамбургер ШФ
Регенсбург - Хамбургер ШФ
23 апр. 2022
- 21:30
Санкт Паули
1 2
Дармщад 98
Санкт Паули - Дармщад 98
24 апр. 2022
- 14:30
Падерборн 07
3 0
Хановер 96
Падерборн 07 - Хановер 96
24 апр. 2022
- 14:30
Нюрнберг
2 4
Зандхаузен
Нюрнберг - Зандхаузен
24 апр. 2022
- 14:30
Ерцгебирге
2 2
Ханза Росток
Ерцгебирге - Ханза Росток
Кръг 32
29 апр. 2022
- 19:30
Вердер Бремен
2 3
Холщайн Кил
Вердер Бремен - Холщайн Кил
29 апр. 2022
- 19:30
Хайденхайм
1 3
Фортуна Дюселдорф
Хайденхайм - Фортуна Дюселдорф
29 апр. 2022
- 19:30
Санкт Паули
1 1
Нюрнберг
Санкт Паули - Нюрнберг
29 апр. 2022
- 19:30
Хановер 96
2 0
Карлсруе ШК
Хановер 96 - Карлсруе ШК
29 апр. 2022
- 19:30
Зандхаузен
1 2
Шалке 04
Зандхаузен - Шалке 04
30 апр. 2022
- 14:30
Динамо Дрезден
1 1
Регенсбург
Динамо Дрезден - Регенсбург
30 апр. 2022
- 14:30
Ханза Росток
0 0
Падерборн 07
Ханза Росток - Падерборн 07
30 апр. 2022
- 14:30
Инголщат
0 4
Хамбургер ШФ
Инголщат - Хамбургер ШФ
30 апр. 2022
- 21:30
Дармщад 98
6 0
Ерцгебирге
Дармщад 98 - Ерцгебирге
Кръг 33
6 май 2022
- 19:30
Фортуна Дюселдорф
2 1
Дармщад 98
Фортуна Дюселдорф - Дармщад 98
6 май 2022
- 19:30
Падерборн 07
2 0
Зандхаузен
Падерборн 07 - Зандхаузен
7 май 2022
- 14:30
Хамбургер ШФ
2 1
Хановер 96
Хамбургер ШФ - Хановер 96
7 май 2022
- 14:30
Регенсбург
0 2
Хайденхайм
Регенсбург - Хайденхайм
7 май 2022
- 14:30
Инголщат
0 0
Ханза Росток
Инголщат - Ханза Росток
7 май 2022
- 21:30
Шалке 04
3 2
Санкт Паули
Шалке 04 - Санкт Паули
8 май 2022
- 14:30
Холщайн Кил
3 0
Нюрнберг
Холщайн Кил - Нюрнберг
8 май 2022
- 14:30
Карлсруе ШК
2 2
Динамо Дрезден
Карлсруе ШК - Динамо Дрезден
8 май 2022
- 14:30
Ерцгебирге
0 3
Вердер Бремен
Ерцгебирге - Вердер Бремен
Кръг 34
15 май 2022
- 16:30
Вердер Бремен
2 0
Регенсбург
Вердер Бремен - Регенсбург
15 май 2022
- 16:30
Дармщад 98
3 0
Падерборн 07
Дармщад 98 - Падерборн 07
15 май 2022
- 16:30
Хайденхайм
2 0
Карлсруе ШК
Хайденхайм - Карлсруе ШК
15 май 2022
- 16:30
Санкт Паули
2 0
Фортуна Дюселдорф
Санкт Паули - Фортуна Дюселдорф
15 май 2022
- 16:30
Нюрнберг
1 2
Шалке 04
Нюрнберг - Шалке 04
15 май 2022
- 16:30
Хановер 96
3 2
Инголщат
Хановер 96 - Инголщат
15 май 2022
- 16:30
Зандхаузен
3 1
Холщайн Кил
Зандхаузен - Холщайн Кил
15 май 2022
- 16:30
Динамо Дрезден
0 1
Ерцгебирге
Динамо Дрезден - Ерцгебирге
15 май 2022
- 16:30
Ханза Росток
2 3
Хамбургер ШФ
Ханза Росток - Хамбургер ШФ
Позиция#
Играч
Голове
1
Шалке 04
29
2
Хамбургер ШФ
22
3
Вердер Бремен
Хановер 96
21
4
Вердер Бремен
19
5
Санкт Паули
18
6
Карлсруе ШК
18
7
Дармщад 98
17
8
Ханза Росток
17
9
Дармщад 98
15
10
Падерборн 07
14
11
Фортуна Дюселдорф
13
12
Динамо Дрезден
13
13
Санкт Паули
12
14
10
15
Хайденхайм
10
Позиция#
Играч
Асистенции
1
Хамбургер ШФ
12
2
Фортуна Дюселдорф
10
3
Санкт Паули
9
4
Дармщад 98
9
5
Дармщад 98
8
6
Санкт Паули
8
7
Дармщад 98
8
8
Регенсбург
7
9
Санкт Паули
7
10
7
11
Хамбургер ШФ
7
12
Вердер Бремен
Хановер 96
7
13
Карлсруе ШК
6
14
Падерборн 07
6
15
Карлсруе ШК
6
#
Играч
Точки
1
Клаус Джазула
Дармщад 98
Дармщад 98
10
1
1
17
2
Soufiane Messeguem
Ерцгебирге
Ерцгебирге
5
0
2
15
3
J. Börner
Хановер 96
Хановер 96
8
0
1
13
4
Лино Темпелман
Нюрнберг
Нюрнберг
11
0
0
11
5
Принс Овусу
Ерцгебирге
Ерцгебирге
6
0
1
11
6
Калогеро Рицуто
Ханза Росток
Ханза Росток
10
0
0
10
7
Клеменс Фадрих
Ерцгебирге
Ерцгебирге
5
0
1
10
8
R. Preißinger
Инголщат
Инголщат
10
0
0
10
9
Марнон Буш
Хайденхайм
Хайденхайм
5
0
1
10
10
Бенедикт Салер
Регенсбург
Регенсбург
10
0
0
10
11
Лукас Фрьоде
Ханза Росток
Ханза Росток
10
0
0
10
12
Едгар Приб
Фортуна Дюселдорф
Фортуна Дюселдорф
5
0
1
10
13
Бенедикт Гимбер
Регенсбург
Регенсбург
10
0
0
10
14
Башким Айдини
Зандхаузен
Зандхаузен
10
0
0
10
15
Уве Хюнемайер
Падерборн 07
Падерборн 07
4
0
1
9
16
Марко Фридъл
Вердер Бремен
Вердер Бремен
9
0
0
9
17
М. Солбауер
Динамо Дрезден
Динамо Дрезден
9
0
0
9
18
R. Schmid
Вердер Бремен
Вердер Бремен
9
0
0
9
19
R. Becker
Динамо Дрезден
Динамо Дрезден
4
0
1
9
Втора Бундеслига е втората по сила лига в немския професионален футбол. Той е под Първа Бундеслига в германската футболна система.Първоначално лигата е основана през 1974 година, като първоначално те са били разделени географски на северна и южна втора лига, като победителите и от двете дивизии са се класирали директно за Първа бундеслига. В последствие е направена промяна, която осигурява промоция на първите три отбора. В момента действаща е първоначалната система, която осигурява на първите двама в класирането промоция и дава шанс на третия да се класира след мач с 16-тия в класирането на първа бундеслига. Новооснованата трета лига приема 17-тия и последният 18-ти отбор в класирането, а 16-тият играе два мача на разменено гостуване срещу третият от трета лига.  

Втора Бундеслига – ЧЗВ

Завършилите на първите три места през сезона получават промоция за Първа Бундеслига.
Общо кръговете в първенството са 34.
Класирането на отборите ще откриете в реално време на страницата Втора Бундеслига в 7спорт.
Да, на същото място можете да намерите и подробна информация за всички изминали мачове.