България: Втора Лига 2021 – 2022

Втора Лига България 2021 - 2022

2021-2022

Класиране

#
Отбор
М
П
Р
З
ОГ
ДГ
ГЗ
Тч
1
37
22
5
10
73
42
31
71
2
36
21
7
8
77
35
42
70
3
36
21
7
8
64
40
24
70
4
Хебър 1918
з п п п п
>
36
22
4
10
56
33
23
70
5
36
18
9
9
50
36
14
63
6
Монтана
п з р р р
>
37
16
13
8
46
31
15
61
7
Лудогорец II
з п з п п
>
36
17
8
11
68
49
19
59
8
36
15
9
12
40
37
3
54
9
37
14
9
14
39
46
-7
51
10
36
14
8
14
52
51
1
50
11
ЦСКА 1948 II
з п з р р
>
36
12
9
15
53
50
3
45
12
Литекс
п р з з п
>
36
12
9
15
40
42
-2
45
13
Добруджа
з п п п з
>
36
10
12
14
36
46
-10
42
14
37
9
14
14
36
48
-12
41
15
Созопол
з з п з з
>
37
9
13
15
41
57
-16
40
16
Янтра
з п р з з
>
36
10
10
16
29
46
-17
40
17
Марек
з п з з п
>
35
7
12
16
26
46
-20
33
18
36
7
10
19
40
70
-30
31
19
Левски Лом
р з р р з
>
26
2
5
19
14
44
-30
11
20
16
1
3
12
12
43
-31
6
- Efbet Лига
- Efbet Лига (Промоция)
- Изпадане
покажи на цял екран
Етър Велико Търново
Септември София
Спартак Варна
Хебър 1918
Миньор Перник
Монтана
Лудогорец II
Струмска Слава
Спортист Своге
Марица Пловдив
ЦСКА 1948 II
Литекс
Добруджа
Ботев Пловдив II
Созопол
Янтра
Марек
Септември Симитли
Левски Лом
Нефтохимик Бургас
1 Етър Велико Търново 4–1 1–2 2–4 3–0 0–2 1–2 1–2 4–0 2–0 1–0 2–1 3–2 2–0 2–0 3–1 6–0 2–1 3–0 4–0
2 Септември София 3–1 4–2 2–1 3–0 1–1 3–2 2–0 0–3 1–2 3–2 3–1 2–1 3–0 5–0 4–1 1–1 7–0 3–0
3 Спартак Варна 3–1 2–1 1–0 2–0 2–1 0–1 2–1 1–1 3–0 2–0 2–1 1–2 3–0 2–1 1–1 0–0 3–1 2–1
4 Хебър 1918 1–1 1–0 2–1 1–1 0–3 2–1 1–1 3–1 2–0 3–1 1–0 2–0 3–0 2–1 2–0 3–0 2–0 1–0 6–0
5 Миньор Перник 2–2 0–3 1–0 1–3 1–1 3–1 3–0 1–0 1–0 1–0 4–0 0–0 1–0 3–0 2–0 1–1 4–2
6 Монтана 0–2 0–0 1–1 0–1 2–1 1–0 0–0 1–0 0–1 1–1 1–1 0–0 1–0 3–2 2–0 1–0 1–1 2–1 7–0
7 Лудогорец II 4–1 2–1 2–1 3–1 1–1 1–0 0–1 1–0 3–1 3–3 1–2 5–0 3–3 2–2 4–0 2–1 4–0
8 Струмска Слава 1–4 1–1 1–2 0–1 2–1 0–1 2–1 0–1 0–0 1–0 1–0 3–0 1–0 0–0 1–0 2–0 0–1 2–0
9 Спортист Своге 1–1 1–1 0–3 1–0 0–0 1–3 2–3 1–0 0–2 4–4 1–1 0–1 0–0 2–1 1–1 2–0 0–1 2–1
10 Марица Пловдив 2–0 1–1 3–5 3–1 0–2 4–1 1–1 1–1 2–0 1–1 1–1 1–0 1–2 3–2 3–1 3–0 1–2 1–0
11 ЦСКА 1948 II 3–1 0–3 2–3 3–1 0–1 0–1 4–3 1–3 2–1 3–1 4–1 1–2 0–0 1–1 3–0 2–0 2–0 3–1
12 Литекс 0–1 0–1 2–1 2–0 0–3 1–2 1–2 0–1 0–1 3–1 0–0 0–0 3–0 1–0 0–0 1–0 2–0 2–0
13 Добруджа 0–3 1–1 1–1 0–1 3–2 0–1 3–2 2–3 4–1 1–3 0–0 1–0 1–1 1–1 0–1 1–1 3–0 3–0
14 Ботев Пловдив II 0–2 0–3 3–2 1–0 3–0 1–1 1–1 1–1 0–1 2–2 2–0 1–1 0–0 4–1 1–1 1–0 1–1 3–0 2–1
15 Созопол 1–1 0–5 1–2 0–0 0–2 1–0 1–1 1–1 2–2 3–2 2–1 0–4 3–0 4–1 1–0 0–0 2–1 3–0
16 Янтра 1–1 1–0 1–1 0–2 0–1 1–1 1–2 2–1 0–1 1–0 1–0 2–2 0–1 1–0 0–0 0–0 2–0 3–0 2–0
17 Марек 0–1 2–1 1–1 2–0 0–0 3–1 1–0 4–2 2–4 1–0 0–0 1–1 1–1 1–0 0–2 0–1 2–2 0–1
18 Септември Симитли 1–2 1–2 0–1 1–2 2–2 1–1 2–1 1–3 0–1 1–1 1–4 1–2 1–1 2–2 2–1 5–2 2–1
19 Левски Лом 1–2 0–2 0–1 1–1 1–2 1–1 0–1 1–2 2–3 0–0 0–0 1–1 2–0
20 Нефтохимик Бургас 1–3 1–3 1–1 0–1 3–4 1–0 1–1 2–2
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
Кръг 1
24 юли 2021
- 18:30
Спортист Своге
0 2
Марица Пловдив
Спортист Своге - Марица Пловдив
24 юли 2021
- 18:30
Нефтохимик Бургас
1 3
Спартак Варна
Нефтохимик Бургас - Спартак Варна
24 юли 2021
- 18:30
Струмска Слава
1 1
Септември София
Струмска Слава - Септември София
24 юли 2021
- 18:30
Янтра
0 2
Хебър 1918
Янтра - Хебър 1918
24 юли 2021
- 19:00
Септември Симитли
2 1
Марек
Септември Симитли - Марек
24 юли 2021
- 19:00
Созопол
3 0
Добруджа
Созопол - Добруджа
25 юли 2021
- 20:00
Ботев Пловдив II
1 1
Литекс
Ботев Пловдив II - Литекс
26 юли 2021
- 18:30
Миньор Перник
3 1
Лудогорец II
Миньор Перник - Лудогорец II
26 юли 2021
- 18:30
Етър Велико Търново
3 0
Левски Лом
Етър Велико Търново - Левски Лом
26 юли 2021
- 20:00
Монтана
1 1
ЦСКА 1948 II
Монтана - ЦСКА 1948 II
Кръг 2
30 юли 2021
- 18:30
Марица Пловдив
4 1
Монтана
Марица Пловдив - Монтана
30 юли 2021
- 18:30
Добруджа
1 1
Ботев Пловдив II
Добруджа - Ботев Пловдив II
30 юли 2021
- 18:30
Хебър 1918
1 1
Миньор Перник
Хебър 1918 - Миньор Перник
30 юли 2021
- 19:00
Септември Симитли
5 2
Янтра
Септември Симитли - Янтра
30 юли 2021
- 19:30
ЦСКА 1948 II
3 1
Нефтохимик Бургас
ЦСКА 1948 II - Нефтохимик Бургас
30 юли 2021
- 20:00
Лудогорец II
4 1
Етър Велико Търново
Лудогорец II - Етър Велико Търново
31 юли 2021
- 18:30
Марек
2 1
Септември София
Марек - Септември София
31 юли 2021
- 18:30
Левски Лом
0 0
Созопол
Левски Лом - Созопол
31 юли 2021
- 18:30
Спартак Варна
2 1
Струмска Слава
Спартак Варна - Струмска Слава
31 юли 2021
- 20:00
Литекс
0 1
Спортист Своге
Литекс - Спортист Своге
Кръг 3
3 авг. 2021
- 18:00
Миньор Перник
4 2
Септември Симитли
Миньор Перник - Септември Симитли
3 авг. 2021
- 18:30
Нефтохимик Бургас
3 4
Марица Пловдив
Нефтохимик Бургас - Марица Пловдив
4 авг. 2021
- 18:00
Янтра
0 0
Марек
Янтра - Марек
4 авг. 2021
- 18:00
Спортист Своге
0 1
Добруджа
Спортист Своге - Добруджа
4 авг. 2021
- 18:00
Струмска Слава
1 0
ЦСКА 1948 II
Струмска Слава - ЦСКА 1948 II
4 авг. 2021
- 18:00
Септември София
4 2
Спартак Варна
Септември София - Спартак Варна
4 авг. 2021
- 18:30
Етър Велико Търново
2 4
Хебър 1918
Етър Велико Търново - Хебър 1918
4 авг. 2021
- 19:00
Созопол
1 1
Лудогорец II
Созопол - Лудогорец II
4 авг. 2021
- 20:00
Ботев Пловдив II
3 0
Левски Лом
Ботев Пловдив II - Левски Лом
4 авг. 2021
- 20:00
Монтана
1 1
Литекс
Монтана - Литекс
Кръг 4
8 авг. 2021
- 18:00
Марек
1 1
Спартак Варна
Марек - Спартак Варна
8 авг. 2021
- 18:00
Янтра
0 1
Миньор Перник
Янтра - Миньор Перник
8 авг. 2021
- 18:00
Хебър 1918
2 1
Созопол
Хебър 1918 - Созопол
8 авг. 2021
- 18:00
Марица Пловдив
1 1
Струмска Слава
Марица Пловдив - Струмска Слава
8 авг. 2021
- 18:00
Левски Лом
0 1
Спортист Своге
Левски Лом - Спортист Своге
8 авг. 2021
- 19:00
Септември Симитли
1 2
Етър Велико Търново
Септември Симитли - Етър Велико Търново
8 авг. 2021
- 19:30
ЦСКА 1948 II
0 3
Септември София
ЦСКА 1948 II - Септември София
8 авг. 2021
- 20:00
Литекс
2 0
Нефтохимик Бургас
Литекс - Нефтохимик Бургас
9 авг. 2021
- 18:00
Добруджа
0 1
Монтана
Добруджа - Монтана
9 авг. 2021
- 20:00
Лудогорец II
3 3
Ботев Пловдив II
Лудогорец II - Ботев Пловдив II
Кръг 5
13 авг. 2021
- 18:00
Миньор Перник
1 1
Марек
Миньор Перник - Марек
13 авг. 2021
- 18:00
Спортист Своге
2 3
Лудогорец II
Спортист Своге - Лудогорец II
13 авг. 2021
- 18:00
Струмска Слава
1 0
Литекс
Струмска Слава - Литекс
13 авг. 2021
- 18:00
Септември София
1 2
Марица Пловдив
Септември София - Марица Пловдив
13 авг. 2021
- 20:00
Ботев Пловдив II
1 0
Хебър 1918
Ботев Пловдив II - Хебър 1918
14 авг. 2021
- 18:00
Спартак Варна
2 0
ЦСКА 1948 II
Спартак Варна - ЦСКА 1948 II
14 авг. 2021
- 18:00
Нефтохимик Бургас
1 0
Добруджа
Нефтохимик Бургас - Добруджа
14 авг. 2021
- 19:00
Созопол
2 1
Септември Симитли
Созопол - Септември Симитли
14 авг. 2021
- 20:00
Монтана
2 1
Левски Лом
Монтана - Левски Лом
14 авг. 2021
- 20:00
Етър Велико Търново
3 1
Янтра
Етър Велико Търново - Янтра
Кръг 6
17 авг. 2021
- 18:30
Литекс
0 1
Септември София
Литекс - Септември София
18 авг. 2021
- 18:00
Марек
0 0
ЦСКА 1948 II
Марек - ЦСКА 1948 II
18 авг. 2021
- 18:00
Марица Пловдив
3 5
Спартак Варна
Марица Пловдив - Спартак Варна
18 авг. 2021
- 18:00
Добруджа
2 3
Струмска Слава
Добруджа - Струмска Слава
18 авг. 2021
- 18:00
Левски Лом
2 0
Нефтохимик Бургас
Левски Лом - Нефтохимик Бургас
18 авг. 2021
- 18:00
Хебър 1918
3 1
Спортист Своге
Хебър 1918 - Спортист Своге
18 авг. 2021
- 18:00
Янтра
0 0
Созопол
Янтра - Созопол
18 авг. 2021
- 18:00
Миньор Перник
2 2
Етър Велико Търново
Миньор Перник - Етър Велико Търново
18 авг. 2021
- 19:00
Септември Симитли
2 2
Ботев Пловдив II
Септември Симитли - Ботев Пловдив II
18 авг. 2021
- 20:00
Лудогорец II
1 0
Монтана
Лудогорец II - Монтана
Кръг 7
22 авг. 2021
- 18:00
Спортист Своге
0 1
Септември Симитли
Спортист Своге - Септември Симитли
22 авг. 2021
- 18:00
Нефтохимик Бургас
1 1
Лудогорец II
Нефтохимик Бургас - Лудогорец II
22 авг. 2021
- 18:00
Струмска Слава
2 0
Левски Лом
Струмска Слава - Левски Лом
22 авг. 2021
- 18:00
Септември София
2 1
Добруджа
Септември София - Добруджа
22 авг. 2021
- 18:00
Спартак Варна
2 1
Литекс
Спартак Варна - Литекс
22 авг. 2021
- 19:00
Созопол
0 2
Миньор Перник
Созопол - Миньор Перник
22 авг. 2021
- 20:00
Етър Велико Търново
6 0
Марек
Етър Велико Търново - Марек
23 авг. 2021
- 18:30
Монтана
0 1
Хебър 1918
Монтана - Хебър 1918
23 авг. 2021
- 19:30
ЦСКА 1948 II
3 1
Марица Пловдив
ЦСКА 1948 II - Марица Пловдив
23 авг. 2021
- 20:00
Ботев Пловдив II
1 1
Янтра
Ботев Пловдив II - Янтра
Кръг 8
27 авг. 2021
- 19:00
Лудогорец II
0 1
Струмска Слава
Лудогорец II - Струмска Слава
28 авг. 2021
- 18:00
Добруджа
1 1
Спартак Варна
Добруджа - Спартак Варна
28 авг. 2021
- 18:00
Хебър 1918
6 0
Нефтохимик Бургас
Хебър 1918 - Нефтохимик Бургас
28 авг. 2021
- 18:00
Янтра
0 1
Спортист Своге
Янтра - Спортист Своге
28 авг. 2021
- 18:00
Миньор Перник
1 0
Ботев Пловдив II
Миньор Перник - Ботев Пловдив II
28 авг. 2021
- 19:00
Септември Симитли
1 1
Монтана
Септември Симитли - Монтана
28 авг. 2021
- 20:00
Литекс
0 0
ЦСКА 1948 II
Литекс - ЦСКА 1948 II
28 авг. 2021
- 20:00
Етър Велико Търново
2 0
Созопол
Етър Велико Търново - Созопол
29 авг. 2021
- 18:00
Левски Лом
0 2
Септември София
Левски Лом - Септември София
30 авг. 2021
- 18:00
Марек
1 0
Марица Пловдив
Марек - Марица Пловдив
Кръг 9
11 сеп. 2021
- 14:15
Струмска Слава
0 1
Хебър 1918
Струмска Слава - Хебър 1918
11 сеп. 2021
- 19:00
Ботев Пловдив II
0 2
Етър Велико Търново
Ботев Пловдив II - Етър Велико Търново
12 сеп. 2021
- 17:00
Спортист Своге
0 0
Миньор Перник
Спортист Своге - Миньор Перник
12 сеп. 2021
- 17:00
Нефтохимик Бургас
2 2
Септември Симитли
Нефтохимик Бургас - Септември Симитли
12 сеп. 2021
- 17:00
Септември София
3 2
Лудогорец II
Септември София - Лудогорец II
12 сеп. 2021
- 17:00
Спартак Варна
2 1
Левски Лом
Спартак Варна - Левски Лом
12 сеп. 2021
- 18:00
Созопол
0 0
Марек
Созопол - Марек
12 сеп. 2021
- 18:00
Монтана
2 0
Янтра
Монтана - Янтра
13 сеп. 2021
- 17:00
Марица Пловдив
1 1
Литекс
Марица Пловдив - Литекс
13 сеп. 2021
- 18:00
ЦСКА 1948 II
1 2
Добруджа
ЦСКА 1948 II - Добруджа
Кръг 10
17 сеп. 2021
- 17:00
Марек
1 1
Литекс
Марек - Литекс
17 сеп. 2021
- 17:00
Добруджа
1 3
Марица Пловдив
Добруджа - Марица Пловдив
17 сеп. 2021
- 17:00
Септември Симитли
1 3
Струмска Слава
Септември Симитли - Струмска Слава
17 сеп. 2021
- 19:00
Етър Велико Търново
4 0
Спортист Своге
Етър Велико Търново - Спортист Своге
18 сеп. 2021
- 15:00
Миньор Перник
1 1
Монтана
Миньор Перник - Монтана
18 сеп. 2021
- 17:00
Лудогорец II
2 1
Спартак Варна
Лудогорец II - Спартак Варна
18 сеп. 2021
- 17:00
Хебър 1918
1 0
Септември София
Хебър 1918 - Септември София
18 сеп. 2021
- 17:00
Янтра
2 0
Нефтохимик Бургас
Янтра - Нефтохимик Бургас
18 сеп. 2021
- 18:00
Созопол
4 1
Ботев Пловдив II
Созопол - Ботев Пловдив II
27 окт. 2021
- 15:00
Левски Лом
1 2
ЦСКА 1948 II
Левски Лом - ЦСКА 1948 II
Кръг 11
26 сеп. 2021
- 13:30
Спартак Варна
1 0
Хебър 1918
Спартак Варна - Хебър 1918
26 сеп. 2021
- 17:00
Спортист Своге
2 1
Созопол
Спортист Своге - Созопол
26 сеп. 2021
- 17:00
Нефтохимик Бургас
1 3
Миньор Перник
Нефтохимик Бургас - Миньор Перник
26 сеп. 2021
- 17:00
Струмска Слава
1 0
Янтра
Струмска Слава - Янтра
26 сеп. 2021
- 17:00
Септември София
7 0
Септември Симитли
Септември София - Септември Симитли
26 сеп. 2021
- 18:00
Монтана
0 2
Етър Велико Търново
Монтана - Етър Велико Търново
26 сеп. 2021
- 18:00
Литекс
0 0
Добруджа
Литекс - Добруджа
26 сеп. 2021
- 19:00
Ботев Пловдив II
1 0
Марек
Ботев Пловдив II - Марек
27 сеп. 2021
- 17:00
ЦСКА 1948 II
4 3
Лудогорец II
ЦСКА 1948 II - Лудогорец II
16 ное. 2021
- 14:30
Марица Пловдив
1 0
Левски Лом
Марица Пловдив - Левски Лом
Кръг 12
2 окт. 2021
- 16:00
Марек
1 1
Добруджа
Марек - Добруджа
2 окт. 2021
- 16:00
Левски Лом
2 3
Литекс
Левски Лом - Литекс
2 окт. 2021
- 16:00
Лудогорец II
3 1
Марица Пловдив
Лудогорец II - Марица Пловдив
2 окт. 2021
- 16:00
Хебър 1918
3 1
ЦСКА 1948 II
Хебър 1918 - ЦСКА 1948 II
2 окт. 2021
- 16:00
Септември Симитли
0 1
Спартак Варна
Септември Симитли - Спартак Варна
2 окт. 2021
- 17:00
Созопол
1 0
Монтана
Созопол - Монтана
2 окт. 2021
- 18:00
Етър Велико Търново
4 0
Нефтохимик Бургас
Етър Велико Търново - Нефтохимик Бургас
3 окт. 2021
- 16:00
Янтра
1 0
Септември София
Янтра - Септември София
3 окт. 2021
- 18:00
Ботев Пловдив II
0 1
Спортист Своге
Ботев Пловдив II - Спортист Своге
4 окт. 2021
- 16:00
Миньор Перник
3 0
Струмска Слава
Миньор Перник - Струмска Слава
Кръг 13
15 окт. 2021
- 16:00
Септември София
3 0
Миньор Перник
Септември София - Миньор Перник
16 окт. 2021
- 15:00
Марица Пловдив
3 1
Хебър 1918
Марица Пловдив - Хебър 1918
16 окт. 2021
- 16:00
Спортист Своге
2 0
Марек
Спортист Своге - Марек
16 окт. 2021
- 16:00
Нефтохимик Бургас
1 1
Созопол
Нефтохимик Бургас - Созопол
16 окт. 2021
- 16:00
Струмска Слава
1 4
Етър Велико Търново
Струмска Слава - Етър Велико Търново
16 окт. 2021
- 16:00
Спартак Варна
1 1
Янтра
Спартак Варна - Янтра
16 окт. 2021
- 16:00
Добруджа
3 0
Левски Лом
Добруджа - Левски Лом
18 окт. 2021
- 16:00
Литекс
1 2
Лудогорец II
Литекс - Лудогорец II
18 окт. 2021
- 17:30
Монтана
1 0
Ботев Пловдив II
Монтана - Ботев Пловдив II
19 окт. 2021
- 18:00
ЦСКА 1948 II
2 0
Септември Симитли
ЦСКА 1948 II - Септември Симитли
Кръг 14
22 окт. 2021
- 16:00
Марек
0 1
Левски Лом
Марек - Левски Лом
23 окт. 2021
- 16:00
Спортист Своге
1 3
Монтана
Спортист Своге - Монтана
23 окт. 2021
- 16:00
Лудогорец II
5 0
Добруджа
Лудогорец II - Добруджа
23 окт. 2021
- 16:00
Хебър 1918
1 0
Литекс
Хебър 1918 - Литекс
23 окт. 2021
- 16:00
Септември Симитли
1 1
Марица Пловдив
Септември Симитли - Марица Пловдив
23 окт. 2021
- 16:00
Янтра
1 0
ЦСКА 1948 II
Янтра - ЦСКА 1948 II
23 окт. 2021
- 17:00
Созопол
1 1
Струмска Слава
Созопол - Струмска Слава
24 окт. 2021
- 16:30
Етър Велико Търново
4 1
Септември София
Етър Велико Търново - Септември София
25 окт. 2021
- 16:00
Миньор Перник
1 0
Спартак Варна
Миньор Перник - Спартак Варна
26 окт. 2021
- 16:00
Ботев Пловдив II
2 1
Нефтохимик Бургас
Ботев Пловдив II - Нефтохимик Бургас
Кръг 15
29 окт. 2021
- 19:00
Монтана
1 0
Марек
Монтана - Марек
30 окт. 2021
- 16:00
Нефтохимик Бургас
0 1
Спортист Своге
Нефтохимик Бургас - Спортист Своге
30 окт. 2021
- 16:00
Марица Пловдив
3 1
Янтра
Марица Пловдив - Янтра
30 окт. 2021
- 16:00
Литекс
2 0
Септември Симитли
Литекс - Септември Симитли
30 окт. 2021
- 16:00
Добруджа
0 1
Хебър 1918
Добруджа - Хебър 1918
31 окт. 2021
- 14:30
Струмска Слава
1 0
Ботев Пловдив II
Струмска Слава - Ботев Пловдив II
31 окт. 2021
- 14:30
Септември София
5 0
Созопол
Септември София - Созопол
31 окт. 2021
- 14:30
Спартак Варна
3 1
Етър Велико Търново
Спартак Варна - Етър Велико Търново
31 окт. 2021
- 14:30
ЦСКА 1948 II
0 1
Миньор Перник
ЦСКА 1948 II - Миньор Перник
1 ное. 2021
- 14:30
Левски Лом
1 2
Лудогорец II
Левски Лом - Лудогорец II
Кръг 16
3 ное. 2021
- 14:30
Септември Симитли
1 1
Добруджа
Септември Симитли - Добруджа
3 ное. 2021
- 14:30
Янтра
2 2
Литекс
Янтра - Литекс
3 ное. 2021
- 14:30
Миньор Перник
1 0
Марица Пловдив
Миньор Перник - Марица Пловдив
3 ное. 2021
- 14:30
Ботев Пловдив II
0 3
Септември София
Ботев Пловдив II - Септември София
3 ное. 2021
- 15:00
Монтана
7 0
Нефтохимик Бургас
Монтана - Нефтохимик Бургас
4 ное. 2021
- 14:30
Марек
1 0
Лудогорец II
Марек - Лудогорец II
4 ное. 2021
- 14:30
Хебър 1918
1 0
Левски Лом
Хебър 1918 - Левски Лом
4 ное. 2021
- 14:30
Етър Велико Търново
1 0
ЦСКА 1948 II
Етър Велико Търново - ЦСКА 1948 II
4 ное. 2021
- 14:30
Спортист Своге
1 0
Струмска Слава
Спортист Своге - Струмска Слава
4 ное. 2021
- 17:30
Созопол
1 2
Спартак Варна
Созопол - Спартак Варна
Кръг 17
7 ное. 2021
- 12:45
Марица Пловдив
2 0
Етър Велико Търново
Марица Пловдив - Етър Велико Търново
7 ное. 2021
- 14:30
Струмска Слава
0 1
Монтана
Струмска Слава - Монтана
7 ное. 2021
- 14:30
Септември София
0 3
Спортист Своге
Септември София - Спортист Своге
7 ное. 2021
- 14:30
Спартак Варна
3 0
Ботев Пловдив II
Спартак Варна - Ботев Пловдив II
7 ное. 2021
- 14:30
ЦСКА 1948 II
1 1
Созопол
ЦСКА 1948 II - Созопол
7 ное. 2021
- 14:30
Литекс
0 3
Миньор Перник
Литекс - Миньор Перник
7 ное. 2021
- 14:30
Добруджа
0 1
Янтра
Добруджа - Янтра
7 ное. 2021
- 14:30
Левски Лом
1 1
Септември Симитли
Левски Лом - Септември Симитли
7 ное. 2021
- 15:30
Нефтохимик Бургас
- -
Марек
Нефтохимик Бургас - Марек
8 ное. 2021
- 14:30
Лудогорец II
3 1
Хебър 1918
Лудогорец II - Хебър 1918
Кръг 18
19 ное. 2021
- 14:30
Марек
2 0
Хебър 1918
Марек - Хебър 1918
19 ное. 2021
- 14:30
Септември Симитли
2 1
Лудогорец II
Септември Симитли - Лудогорец II
19 ное. 2021
- 14:30
Миньор Перник
0 0
Добруджа
Миньор Перник - Добруджа
19 ное. 2021
- 14:30
Етър Велико Търново
2 1
Литекс
Етър Велико Търново - Литекс
19 ное. 2021
- 14:30
Спортист Своге
0 3
Спартак Варна
Спортист Своге - Спартак Варна
20 ное. 2021
- 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
Струмска Слава
Нефтохимик Бургас - Струмска Слава
21 ное. 2021
- 13:00
Монтана
0 0
Септември София
Монтана - Септември София
23 ное. 2021
- 14:30
Янтра
3 0
Левски Лом
Янтра - Левски Лом
23 ное. 2021
- 14:30
Созопол
3 2
Марица Пловдив
Созопол - Марица Пловдив
23 ное. 2021
- 14:30
Ботев Пловдив II
2 0
ЦСКА 1948 II
Ботев Пловдив II - ЦСКА 1948 II
Кръг 19
27 ное. 2021
- 00:00
Септември София
- -
Нефтохимик Бургас
Септември София - Нефтохимик Бургас
27 ное. 2021
- 12:45
Спартак Варна
2 1
Монтана
Спартак Варна - Монтана
27 ное. 2021
- 14:30
Струмска Слава
2 0
Марек
Струмска Слава - Марек
27 ное. 2021
- 14:30
ЦСКА 1948 II
2 1
Спортист Своге
ЦСКА 1948 II - Спортист Своге
27 ное. 2021
- 14:30
Марица Пловдив
1 2
Ботев Пловдив II
Марица Пловдив - Ботев Пловдив II
27 ное. 2021
- 14:30
Литекс
1 0
Созопол
Литекс - Созопол
27 ное. 2021
- 14:30
Левски Лом
0 1
Миньор Перник
Левски Лом - Миньор Перник
27 ное. 2021
- 14:30
Лудогорец II
4 0
Янтра
Лудогорец II - Янтра
27 ное. 2021
- 14:30
Хебър 1918
2 0
Септември Симитли
Хебър 1918 - Септември Симитли
28 ное. 2021
- 12:30
Добруджа
0 3
Етър Велико Търново
Добруджа - Етър Велико Търново
Кръг 20
1 дек. 2021
- 00:00
Спартак Варна
- -
Нефтохимик Бургас
Спартак Варна - Нефтохимик Бургас
1 дек. 2021
- 14:30
Марек
2 2
Септември Симитли
Марек - Септември Симитли
1 дек. 2021
- 14:30
Хебър 1918
2 0
Янтра
Хебър 1918 - Янтра
1 дек. 2021
- 14:30
Лудогорец II
1 1
Миньор Перник
Лудогорец II - Миньор Перник
1 дек. 2021
- 14:30
Литекс
3 0
Ботев Пловдив II
Литекс - Ботев Пловдив II
1 дек. 2021
- 14:30
Марица Пловдив
2 0
Спортист Своге
Марица Пловдив - Спортист Своге
1 дек. 2021
- 14:30
ЦСКА 1948 II
0 1
Монтана
ЦСКА 1948 II - Монтана
1 дек. 2021
- 14:30
Септември София
2 0
Струмска Слава
Септември София - Струмска Слава
2 дек. 2021
- 14:30
Левски Лом
1 2
Етър Велико Търново
Левски Лом - Етър Велико Търново
2 дек. 2021
- 14:30
Добруджа
1 1
Созопол
Добруджа - Созопол
Кръг 21
4 дек. 2021
- 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
ЦСКА 1948 II
Нефтохимик Бургас - ЦСКА 1948 II
5 дек. 2021
- 14:00
Септември София
1 1
Марек
Септември София - Марек
5 дек. 2021
- 14:00
Струмска Слава
1 2
Спартак Варна
Струмска Слава - Спартак Варна
5 дек. 2021
- 14:00
Монтана
0 1
Марица Пловдив
Монтана - Марица Пловдив
5 дек. 2021
- 14:00
Спортист Своге
1 1
Литекс
Спортист Своге - Литекс
5 дек. 2021
- 14:00
Янтра
2 0
Септември Симитли
Янтра - Септември Симитли
6 дек. 2021
- 12:00
Миньор Перник
1 3
Хебър 1918
Миньор Перник - Хебър 1918
6 дек. 2021
- 14:00
Ботев Пловдив II
0 0
Добруджа
Ботев Пловдив II - Добруджа
6 дек. 2021
- 14:00
Созопол
3 0
Левски Лом
Созопол - Левски Лом
6 дек. 2021
- 14:00
Етър Велико Търново
1 2
Лудогорец II
Етър Велико Търново - Лудогорец II
Кръг 22
11 дек. 2021
- 00:00
Марица Пловдив
- -
Нефтохимик Бургас
Марица Пловдив - Нефтохимик Бургас
11 дек. 2021
- 14:00
Марек
0 1
Янтра
Марек - Янтра
11 дек. 2021
- 14:00
Септември Симитли
2 2
Миньор Перник
Септември Симитли - Миньор Перник
11 дек. 2021
- 14:00
Лудогорец II
2 2
Созопол
Лудогорец II - Созопол
11 дек. 2021
- 14:00
Добруджа
4 1
Спортист Своге
Добруджа - Спортист Своге
11 дек. 2021
- 14:00
Литекс
1 2
Монтана
Литекс - Монтана
11 дек. 2021
- 14:00
Спартак Варна
2 1
Септември София
Спартак Варна - Септември София
12 дек. 2021
- 12:00
Хебър 1918
1 1
Етър Велико Търново
Хебър 1918 - Етър Велико Търново
12 дек. 2021
- 14:00
Левски Лом
0 0
Ботев Пловдив II
Левски Лом - Ботев Пловдив II
12 дек. 2021
- 14:00
ЦСКА 1948 II
1 3
Струмска Слава
ЦСКА 1948 II - Струмска Слава
Кръг 23
19 фев. 2022
- 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
Литекс
Нефтохимик Бургас - Литекс
19 фев. 2022
- 12:30
Спартак Варна
0 0
Марек
Спартак Варна - Марек
19 фев. 2022
- 14:00
Струмска Слава
0 0
Марица Пловдив
Струмска Слава - Марица Пловдив
19 фев. 2022
- 14:00
Монтана
0 0
Добруджа
Монтана - Добруджа
19 фев. 2022
- 14:00
Спортист Своге
2 1
Левски Лом
Спортист Своге - Левски Лом
19 фев. 2022
- 14:00
Созопол
0 0
Хебър 1918
Созопол - Хебър 1918
19 фев. 2022
- 14:00
Етър Велико Търново
2 1
Септември Симитли
Етър Велико Търново - Септември Симитли
19 фев. 2022
- 14:00
Миньор Перник
2 0
Янтра
Миньор Перник - Янтра
20 фев. 2022
- 14:00
Септември София
3 2
ЦСКА 1948 II
Септември София - ЦСКА 1948 II
21 фев. 2022
- 14:00
Ботев Пловдив II
1 1
Лудогорец II
Ботев Пловдив II - Лудогорец II
Кръг 24
25 фев. 2022
- 12:30
Марица Пловдив
1 1
Септември София
Марица Пловдив - Септември София
26 фев. 2022
- 00:00
Добруджа
- -
Нефтохимик Бургас
Добруджа - Нефтохимик Бургас
26 фев. 2022
- 14:00
Янтра
1 1
Етър Велико Търново
Янтра - Етър Велико Търново
26 фев. 2022
- 14:00
Септември Симитли
2 1
Созопол
Септември Симитли - Созопол
26 фев. 2022
- 14:00
Левски Лом
1 1
Монтана
Левски Лом - Монтана
26 фев. 2022
- 14:00
Литекс
0 1
Струмска Слава
Литекс - Струмска Слава
27 фев. 2022
- 12:45
Марек
0 0
Миньор Перник
Марек - Миньор Перник
27 фев. 2022
- 14:00
Хебър 1918
3 0
Ботев Пловдив II
Хебър 1918 - Ботев Пловдив II
27 фев. 2022
- 14:00
Лудогорец II
1 0
Спортист Своге
Лудогорец II - Спортист Своге
27 фев. 2022
- 14:00
ЦСКА 1948 II
2 3
Спартак Варна
ЦСКА 1948 II - Спартак Варна
Кръг 25
4 мар. 2022
- 15:00
Спартак Варна
3 0
Марица Пловдив
Спартак Варна - Марица Пловдив
5 мар. 2022
- 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
Левски Лом
Нефтохимик Бургас - Левски Лом
5 мар. 2022
- 12:30
Етър Велико Търново
3 0
Миньор Перник
Етър Велико Търново - Миньор Перник
5 мар. 2022
- 15:30
ЦСКА 1948 II
2 0
Марек
ЦСКА 1948 II - Марек
5 мар. 2022
- 15:30
Септември София
3 1
Литекс
Септември София - Литекс
5 мар. 2022
- 15:30
Струмска Слава
3 0
Добруджа
Струмска Слава - Добруджа
5 мар. 2022
- 15:30
Монтана
1 0
Лудогорец II
Монтана - Лудогорец II
5 мар. 2022
- 15:30
Спортист Своге
1 0
Хебър 1918
Спортист Своге - Хебър 1918
5 мар. 2022
- 15:30
Созопол
1 0
Янтра
Созопол - Янтра
6 мар. 2022
- 15:30
Ботев Пловдив II
1 1
Септември Симитли
Ботев Пловдив II - Септември Симитли
Кръг 26
9 мар. 2022
- 00:00
Лудогорец II
- -
Нефтохимик Бургас
Лудогорец II - Нефтохимик Бургас
9 мар. 2022
- 15:00
Хебър 1918
0 3
Монтана
Хебър 1918 - Монтана
9 мар. 2022
- 15:30
Марек
0 1
Етър Велико Търново
Марек - Етър Велико Търново
9 мар. 2022
- 15:30
Миньор Перник
3 0
Созопол
Миньор Перник - Созопол
9 мар. 2022
- 15:30
Левски Лом
1 1
Струмска Слава
Левски Лом - Струмска Слава
9 мар. 2022
- 15:30
Добруджа
1 1
Септември София
Добруджа - Септември София
9 мар. 2022
- 15:30
Марица Пловдив
1 1
ЦСКА 1948 II
Марица Пловдив - ЦСКА 1948 II
9 мар. 2022
- 17:30
Литекс
2 1
Спартак Варна
Литекс - Спартак Варна
10 мар. 2022
- 15:30
Янтра
1 0
Ботев Пловдив II
Янтра - Ботев Пловдив II
10 мар. 2022
- 15:30
Септември Симитли
0 1
Спортист Своге
Септември Симитли - Спортист Своге
Кръг 27
12 мар. 2022
- 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
Хебър 1918
Нефтохимик Бургас - Хебър 1918
13 мар. 2022
- 12:30
Созопол
1 1
Етър Велико Търново
Созопол - Етър Велико Търново
13 мар. 2022
- 15:30
Марица Пловдив
3 0
Марек
Марица Пловдив - Марек
13 мар. 2022
- 15:30
ЦСКА 1948 II
4 1
Литекс
ЦСКА 1948 II - Литекс
13 мар. 2022
- 15:30
Спартак Варна
1 2
Добруджа
Спартак Варна - Добруджа
13 мар. 2022
- 15:30
Септември София
3 0
Левски Лом
Септември София - Левски Лом
14 мар. 2022
- 15:30
Струмска Слава
2 1
Лудогорец II
Струмска Слава - Лудогорец II
14 мар. 2022
- 15:30
Монтана
1 1
Септември Симитли
Монтана - Септември Симитли
14 мар. 2022
- 15:30
Спортист Своге
1 1
Янтра
Спортист Своге - Янтра
14 мар. 2022
- 15:30
Ботев Пловдив II
3 0
Миньор Перник
Ботев Пловдив II - Миньор Перник
Кръг 28
18 мар. 2022
- 15:00
Хебър 1918
1 1
Струмска Слава
Хебър 1918 - Струмска Слава
18 мар. 2022
- 15:30
Етър Велико Търново
2 0
Ботев Пловдив II
Етър Велико Търново - Ботев Пловдив II
18 мар. 2022
- 15:30
Лудогорец II
2 1
Септември София
Лудогорец II - Септември София
18 мар. 2022
- 15:30
Добруджа
0 0
ЦСКА 1948 II
Добруджа - ЦСКА 1948 II
18 мар. 2022
- 15:30
Литекс
3 1
Марица Пловдив
Литекс - Марица Пловдив
19 мар. 2022
- 00:00
Септември Симитли
- -
Нефтохимик Бургас
Септември Симитли - Нефтохимик Бургас
19 мар. 2022
- 15:30
Марек
0 2
Созопол
Марек - Созопол
19 мар. 2022
- 15:30
Миньор Перник
1 0
Спортист Своге
Миньор Перник - Спортист Своге
19 мар. 2022
- 15:30
Янтра
1 1
Монтана
Янтра - Монтана
19 мар. 2022
- 16:30
Левски Лом
- -
Спартак Варна
Левски Лом - Спартак Варна
Кръг 29
1 апр. 2022
- 19:30
Монтана
2 1
Миньор Перник
Монтана - Миньор Перник
2 апр. 2022
- 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
Янтра
Нефтохимик Бургас - Янтра
2 апр. 2022
- 15:00
Септември София
2 1
Хебър 1918
Септември София - Хебър 1918
2 апр. 2022
- 17:00
Литекс
1 0
Марек
Литекс - Марек
2 апр. 2022
- 17:00
Марица Пловдив
1 0
Добруджа
Марица Пловдив - Добруджа
2 апр. 2022
- 17:00
ЦСКА 1948 II
- -
Левски Лом
ЦСКА 1948 II - Левски Лом
2 апр. 2022
- 17:00
Спартак Варна
0 1
Лудогорец II
Спартак Варна - Лудогорец II
2 апр. 2022
- 17:00
Струмска Слава
0 1
Септември Симитли
Струмска Слава - Септември Симитли
2 апр. 2022
- 17:00
Спортист Своге
1 1
Етър Велико Търново
Спортист Своге - Етър Велико Търново
2 апр. 2022
- 17:00
Ботев Пловдив II
4 1
Созопол
Ботев Пловдив II - Созопол
Кръг 30
6 апр. 2022
- 00:00
Миньор Перник
- -
Нефтохимик Бургас
Миньор Перник - Нефтохимик Бургас
6 апр. 2022
- 17:00
Марек
1 0
Ботев Пловдив II
Марек - Ботев Пловдив II
6 апр. 2022
- 17:00
Созопол
2 2
Спортист Своге
Созопол - Спортист Своге
6 апр. 2022
- 17:00
Янтра
2 1
Струмска Слава
Янтра - Струмска Слава
6 апр. 2022
- 17:00
Септември Симитли
1 2
Септември София
Септември Симитли - Септември София
6 апр. 2022
- 17:00
Хебър 1918
2 1
Спартак Варна
Хебър 1918 - Спартак Варна
6 апр. 2022
- 17:00
Левски Лом
- -
Марица Пловдив
Левски Лом - Марица Пловдив
6 апр. 2022
- 17:00
Добруджа
1 0
Литекс
Добруджа - Литекс
6 апр. 2022
- 17:15
Лудогорец II
3 3
ЦСКА 1948 II
Лудогорец II - ЦСКА 1948 II
6 апр. 2022
- 19:30
Етър Велико Търново
0 2
Монтана
Етър Велико Търново - Монтана
Кръг 31
9 апр. 2022
- 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
Етър Велико Търново
Нефтохимик Бургас - Етър Велико Търново
10 апр. 2022
- 15:15
Струмска Слава
2 1
Миньор Перник
Струмска Слава - Миньор Перник
10 апр. 2022
- 17:00
Добруджа
1 1
Марек
Добруджа - Марек
10 апр. 2022
- 17:00
Литекс
- -
Левски Лом
Литекс - Левски Лом
10 апр. 2022
- 17:00
Марица Пловдив
1 1
Лудогорец II
Марица Пловдив - Лудогорец II
10 апр. 2022
- 17:00
Спартак Варна
3 1
Септември Симитли
Спартак Варна - Септември Симитли
10 апр. 2022
- 17:00
Септември София
4 1
Янтра
Септември София - Янтра
10 апр. 2022
- 17:00
Монтана
3 2
Созопол
Монтана - Созопол
11 апр. 2022
- 17:00
Спортист Своге
0 0
Ботев Пловдив II
Спортист Своге - Ботев Пловдив II
12 апр. 2022
- 17:00
ЦСКА 1948 II
3 1
Хебър 1918
ЦСКА 1948 II - Хебър 1918
Кръг 32
15 апр. 2022
- 15:00
Миньор Перник
0 3
Септември София
Миньор Перник - Септември София
16 апр. 2022
- 00:00
Созопол
- -
Нефтохимик Бургас
Созопол - Нефтохимик Бургас
16 апр. 2022
- 14:00
Янтра
1 1
Спартак Варна
Янтра - Спартак Варна
16 апр. 2022
- 17:00
Марек
2 4
Спортист Своге
Марек - Спортист Своге
16 апр. 2022
- 17:00
Етър Велико Търново
1 2
Струмска Слава
Етър Велико Търново - Струмска Слава
16 апр. 2022
- 17:00
Септември Симитли
1 4
ЦСКА 1948 II
Септември Симитли - ЦСКА 1948 II
16 апр. 2022
- 17:00
Хебър 1918
2 0
Марица Пловдив
Хебър 1918 - Марица Пловдив
16 апр. 2022
- 18:00
Левски Лом
- -
Добруджа
Левски Лом - Добруджа
17 апр. 2022
- 17:00
Ботев Пловдив II
1 1
Монтана
Ботев Пловдив II - Монтана
18 апр. 2022
- 17:00
Лудогорец II
1 2
Литекс
Лудогорец II - Литекс
Кръг 33
21 апр. 2022
- 17:00
Марица Пловдив
1 2
Септември Симитли
Марица Пловдив - Септември Симитли
21 апр. 2022
- 17:00
Струмска Слава
0 0
Созопол
Струмска Слава - Созопол
21 апр. 2022
- 18:00
Монтана
1 0
Спортист Своге
Монтана - Спортист Своге
22 апр. 2022
- 13:00
Септември София
3 1
Етър Велико Търново
Септември София - Етър Велико Търново
22 апр. 2022
- 17:00
Литекс
2 0
Хебър 1918
Литекс - Хебър 1918
23 апр. 2022
- 00:00
Левски Лом
- -
Марек
Левски Лом - Марек
23 апр. 2022
- 00:00
Нефтохимик Бургас
- -
Ботев Пловдив II
Нефтохимик Бургас - Ботев Пловдив II
25 апр. 2022
- 15:00
Спартак Варна
2 0
Миньор Перник
Спартак Варна - Миньор Перник
25 апр. 2022
- 17:00
Добруджа
3 2
Лудогорец II
Добруджа - Лудогорец II
26 апр. 2022
- 17:00
ЦСКА 1948 II
3 0
Янтра
ЦСКА 1948 II - Янтра
Кръг 34
29 апр. 2022
- 17:00
Ботев Пловдив II
1 1
Струмска Слава
Ботев Пловдив II - Струмска Слава
30 апр. 2022
- 00:00
Спортист Своге
- -
Нефтохимик Бургас
Спортист Своге - Нефтохимик Бургас
30 апр. 2022
- 17:00
Марек
3 1
Монтана
Марек - Монтана
30 апр. 2022
- 17:00
Созопол
0 5
Септември София
Созопол - Септември София
30 апр. 2022
- 17:00
Миньор Перник
1 0
ЦСКА 1948 II
Миньор Перник - ЦСКА 1948 II
30 апр. 2022
- 17:00
Янтра
1 0
Марица Пловдив
Янтра - Марица Пловдив
30 апр. 2022
- 17:00
Септември Симитли
1 2
Литекс
Септември Симитли - Литекс
30 апр. 2022
- 17:00
Хебър 1918
2