
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Барселона публикуваха изявление в своя клубен сайт във връзка с изтекла информация за договора на голямата звезда на тима Лионел Меси. Днес вестник El Mundo пусна копие от настоящия договор на Меси и предизвика огромен скандал.
„Договорът, подписан между Барселона и Меси, е частен документ, подчиняващ се на принципа на поверителност между двете страни.
Барселона категорично отрича каквото и да било участие в публикуването на документа и ще предприеме подходящи правни действия срещу El Mundo за евентуални щети, които е възможно да възникнат от тази публикация.
Барселона изразява безусловната си подкрепа към Меси и се противопоставя на всякакви опити за дискредитиране на имиджа му, както и за разрушаване на отношенията му с отбора, в който стана най-добрият футболист в света и в историята на футбола”, пишат каталунците.