google новини лого Последвай ни
Добави коментар
"Ще се стремим към Скудетото и влизане в Шампионска лига", заяви той.

Собственикът на Монца – Силвио Берлускони, бе изключително щастлив след победата над Пиза с общ резултат 6:4 в плейофа за влизане в Серия “А”.

Берлускони, който дълги години бе президент на Милан, вече няма търпение да се изправи срещу бившия си тим.

“Това е невероятен, но заслужен успех. Нямаме търпение да предизвикаме Милан в регионалното дерби. Нашият клуб никога не е играл в елита, радваме се, че доставихме радост за нашите фенове. Целите ни са високи: ще се стремим към Скудетото и влизане в Шампионска лига”, каза Берлускони пред “Кориере дело спорт”.

В отбора на Монца се подвизава българският централен защитник Валентин Антов, но бъдещето му в италианския клуб е под въпрос, тъй като той е със статут на твърда резерва.