Берое обърна Пирин при дебюта на новите собственици
Вини Трибуле се развихри за "заралии"

Берое обърна Пирин като гост и спечели първите си три точки от новия сезон след 1:2 в Благоеврград. Това е оптимистично начало за новите собственици на “заралии”, за които това бе дебют начело на тима.

Даниил Кондраков даде преднина на домакините в 22-ата минута и зарадва публиката. Попадението му дойде след техничен удар под стената при заучено изпълнен пряк свободен удар.

В добавеното време на първата част обаче Берое изравни и даде начало на обрата. Точен за “заралии” бе Вини Трибуле с техничен удар с глава след центриране от корнер.

В 50-ата минута Берое удари за втори път и осъществи обрата. Точен отново бе Трибуле, който бе изведен на празна врата от новото попълнение на старозагорци Майк Севайос.

Пирин започва сезона със загуба, което може да притесни феновете на тима. През миналия сезон те бяха близо до изпадането и през този сезон ситуацията най-вероятно ще е същата.