Стайн Спиерингс се върна към престоя си при "сините"
Бившият халф на Левски – Стайн Спиерингс, който напусна клуба с трансфер в Тулуза след скандалите около Васил Божков, коментира престоя си в София пред нидерландска медия.
„Аз съм от Алкмаар и все още следя АЗ. Яд ме е, че не успях да пробия там“, заяви Спиерингс.
“Обичам приключения като това в София например. И по отношение на плащането на заплатата, не беше много лошо за мен. С изключение на един месец, получих всичко. Въпреки че имаше и играчи, които бяха изиграни. Четирима не получиха нищо в продължение на месеци. Това се оказа нормално според българските ми съотборници“, коментира той.
Левски научи възможните си съперници при завръщането в Шампионска лига
Георги Костадинов: Това е най-сладката и жадувана титла на Левски
ЦСКА срещу Левски откриват плейофите за титлата в Първа лига, вижте цялата програма 