Боби Цонев отиде в Далиен Про и клубът му полетя
Китайският клуб вкара 5 гола за първи път от 10 години насам, Цонев с асистенция

Бившият играч на Левски Борислав Цонев изигра нов силен двубой за Далиен Про. След като в предния мач Цонев се разписа, днес той записа първа асистенция в китайския шампион, след като подаде за третия гол на отбора си при категоричния успех с 5:1 срещу Шънджън.

Цонев започна двубоя като титуляр. Гостите откриха с ранен гол в 9-ата минута, но Фей Ю вкара две попадения за Далиен до почивката. В 46-ата минута Боби Цонев асистира за гола на Лин Лианмин, който се разписа и в края на мача. Другото попадение за Далиен бе дело на Стрели Мамба.

Далиен Про вкарва пет гола при успех за първи път от 10 години насам. След тази победа отборът заема 14-ото място в класирането с актив от 15 точки след 15 мача.