Черно море се справи с Крумовград, два отменени гола в срещата
Двата отбора изиграха интересен мач, в който обаче като крайни победители се оказаха гостите от Варна.

Черно море надделя над Крумовград с 3:1 на старта на 3-ия кръг в родната efbet Лига.

Отборът на Илиан Илиев надви този на Неманя Миланович в двубой, състоял се на “Футболен комплекс Ботев 1912″.

В 25-ата минута водещите са като домакини в срещата откриха резултата чрез Ренан Карвальо, но попадението бе отменено заради положение на засада.

Варненци получиха правото да изпълняват дузпа в 36-ата минута, след като Матеус Машадо бе фаулиран в наказателното поле. С изпълнението от бялата точка се нагърби Атанас Илиев, който не остави шансове на Янко Георгиев.

В самия край на първото полувреме равенството на таблото беше възстановено. Александър Колев бе изведен добре в предни позиции и с хубав изстрел преодоля Иван Дюлгеров.

Футболистите на Крумовград отбелязаха чрез Серкан Юсеин в 65-ата минута, но голът не бе зачетен заради игра с ръка на бившия футболист на Берое и Ботев Пловдив.

В крайна сметка Черно море стигна до гол в 86-ата минута. Тогава Велислав Василев шутира и след лек рикошет кълбото влетя в мрежата на домакините.

Накрая Крумовград излезе да търси изравнително попадение в предни позиции, но в последната минута от мача Николай Златев реши всичко с трети гол.

Снимка: startphoto.bg

Крумовград – Черно море (1:3)

0:1 Атанас Илиев (д) (39′)

1:1 Александър Колев (45′)

1:2 Велислав Василев (86′)

1:3 Николай Златев (90 5′)

Ето и съставите:

Крумовград: 1. Янко Георгиев – 91. Вячеслав Велев, 5. Матей Шимич, 72. Раян Сенхаджи, 44. Божидар Кацаров (К), 88. Ренан – 17. Патрик Луан, 23. Димитър Тонев, 10. Серкан Юсеин, 11. Александър Георгиев – 9. Александър Колев

Резерви: 21. Благой Макенджиев – 2. Джунейт Али, 3. Калоян Пехливанов, 7. Бруно Гарсия, 8. Мартин Сораков, 18. Клайдер Машедо, 19. Андрей Йорданов, 20. Джунейт Яшар, 30. Жак Пехливанов

Старши треньор: Неманя Миланович

Черно море: 25. Иван Дюлгеров – 6. Виктор Попов, 27. Даниел Димов (К), 3. Живко Атанасов, 19. Александър Василев – 71. Васил Панайотов, 5. Пабло Гарсия, 8. Мазир Сула – 7. Матеус Машадо, 9. Атанас Илиев, 11. Алекс Фернандес

Резерви: 84. Християн Славков – 2. Цветомир Панов, 4. , 10. Велислав Василев, 23. Едгар Пачеко, 28. Влатко Дробаров, 35. Арлинд Дакай, 39. Николай Златев, 86. Исмаил Иса