ЦСКА 1948 започна втория полусезон в efbet Лига с успех с 2:0 над Хебър (Пазарджик) в мача им от 19-ия кръг, изигран на Националния стадион “Васил Левски”.
В герой за домакините се превърна Ивайло Чочев, който вкара вече дежурния си гол в първенството този сезон.
В първите минути на срещата темпото на игра не беше високо, а първото по-интересно положение дойде в 19-та минута когато Александър Колев пробва силен изстрел, но бе доста далеч от целта.
В 39-ата минута ВАР се намеси при жълт картон на Ангел Бастунов заради сбъркана самоличност, като официалното предупреждение бе за Симеон Петров.
В 41-ата минута дойде моментът за единственото попадение след като Мартин Михайлов сбърка и даде шанс на Ивайло Чочев от отлична позиция да стреля и халфът не сбърка за 1:0.
В началото на втората част Чочев имаше възможност да вкара втори гол, но този път стреля над вратата от добра позиция. В 67-ата минута Микулич се отличи със спасяване, след като Русев центрира в наказателното поле, а Ивайло Чочев коварно я засече към вратата.
В 84-ата минута Алекс Колев отне топката от Муса Сила и върна към Ивайло Чочев, който обаче стреля неточно. В петата минута на добавеното време домакините от София спечелиха и дузпа, която Александър Колев изпълни безпогрешно и подпечата успеха.
Така ЦСКА 1948 събра 39 точки на третото място, докато Хебър остава 15-ти с 12 точки.