ЦСКА и Арда не успяха да се излъжат на “Българска армия”
"Червените" пропуснаха шанс да се доближат до първото място

Отборите на ЦСКА и Арда Кърджали направиха реми 0:0 в среща от 15-ия кръг на efbet Лига на стадион “Българска армия”.

След това реми “армейците” събраха 29 точки и заемат 3-ото място в класирането, докато тимът на Арда има 24 пункта на 6-ата позиция в таблицата.

ЦСКА имаше добър шанс да открие резултата в 18-ата минута, когато удар на Тобиас Хайнц мина доста близо покрай вратата на гостите.

В 33-ата минута Густаво Бусато отрази удар на Радослав Цонев. Малко след това ЦСКА отговори, като Хайнц комбинира с Назон и нападателят на домакините стреля, но Господинов спаси.

В 43-ата минута Матиас Фаетон стреля слабо и нямаше как да преодолее вратаря на Арда. В продължението на първата част Анатолий Господинов се справи с опасен шут на Фаетон.

В 51-вата минута удар на Хайнц бе блокиран от съперник и премина встрани от вратата на Арда.

В 70-ата минута ЦСКА нямаше късмет. Естрада отправи опасен удар, но топката срещна страничната греда.

В заключителните минути Арда пропусна да стигне до победата. Станислав Иванов и Преслав Боруков не успяха да реализират добри ситуации.