ЦСКА се справи с ЦСКА 1948, Назон се превърна в герой (ВИДЕО)
Националът на Хаити донесе успеха на домакините с голове в края на двубоя.

След като в изминалия кръг надделя над Берое с класическото 3:0, сега ЦСКА постигна нова важна победа.

Вторият пореден успех на “червените”, водени от Нестор Ел Маестро, дойде над ЦСКА 1948 с 2:0 в сблъсък от 9-ия кръг на efbet Лига, състоял се на стадион “Българска армия”.

По този начин във временното класиране отборът на ЦСКА се изкачва до 4-ото място с 15 точки, докато тимът на Николай Панайотов е на 7-ата позиция с 13 пункта.

Като цяло домакините имаха повече положения в срещата и съвсем логично се поздравиха с трите точки.

През първото полувреме голове не паднаха, а първото попадение за “армейците” отбеляза Дюкенс Назон в 74-ата минута след асистенция на Тобиас Хайнц.

Отново Назон в 82-ата минута бе точен, за да оформи крайния резултат в двубоя. Головия пас този път даде Амос Юга.

В следващия кръг възпитаниците на Ел Маестро ще гостуват на Ботев Пловдив, а ЦСКА 1948 ще посрещне Черно море.

ЦСКА – ЦСКА 1948 (2:0)

1:0 Дюкенс Назон (74)

2:0 Дюкенс Назон (81)

Съставите на двата тима:

ЦСКА: 1 Густаво Бусато, 13 Браян Кордоба , 6 Християн Петров, 21 Амос Юга , 26 Марселино Кареазо , 7 Джонатан Линдсет, 14 Тобиас Хайнц, 15 Тибо Вион, 19 Иван Турицов, 9 Дюкенс Назон, 11 Матиас Фаетон

Резерви: 25 Димитър Евтимов , 4 Мено Кох, 22 Енес Махмутович, 3 Сайней Санянг, 17 Емануел Шакич, 8 Станислав Шопов, 10 Жираир Шагоян, 30 Данило Асприля, 24 Марк-Емилио Иванов Папазов

Старши треньор: Нестор Ел Маестро

ЦСКА 1948: 29 Даниел Наумов, 5 Елитон, 11 Бирсент Карагарен, 23 Емил Виячки, 18 Ивайло Чочев, 39 Парвиз Умарбаев, 8 Педро Енрике , 99 Радослав Кирилов, 19 Руни Ева, 6 Стив Фуртадо , 31 Том Рапнуи

Резерви: Резерви: 33 Генадий Ганев , 20 Антонио Вутов, 17 Никола Илиев, 92 Пиер Даниел Нгуинда, 87 Симеон Петров, 7 Талис Енрике , 22 Реян Даскалов, 15 Симеон Василев, 10 Георги Русев