Десет от Тотнъм преклониха глава срещу Мура
Аутсайдерът в група G хвърли бомбата на вечерта

Мура постигна шокираща победа с 2:1 над Тотнъм в мача им от група G на Лигата на конференциите.

Словенците откриха още в 11-та минута чрез Томи Хорват, който нямаше проблеми да преодолее Голини. В 30-та минута ситуацията за Антонио Конте стана още по-сложна, след като отборът му остана с 10 души на терена.

Раян Сесеньон получи втория си жълт картон в мача и потегли към тунела рано-рано.

В 72-та минута “шпорите” показаха характер и все пак успяха да изравнят, като Моура изведе отлично Хари Кейн и капитанът на Тотнъм реализира.

В четвъртата минута на добавеното време обаче домакините стигнаха до успеха след попадение на Амадей Мароша. Така “шпорите“ ще трябва да се борят за второто място в групата с Витес, тъй като и двата тима са с по 7 точки. Рен събра 11 точки, с което си гаранитра и първото място. Мура остава последен с 3 пункта.