Етър победи Берое в контрола
Етър би новия Берое с 2:1 на "Ивайло"

Етър Велико Търново се наложи над Берое с 2:1 в приятелски мач, изигран на стадион “Ивайло”. “Болярите” започнаха мача офанзивно, но първият гол в двубоя падна след контраатака на тракийските гости в 17-ата минута, когато Тонислав Йорданов, възползвайки се от това, че бе непокрит отбеляза с глава.

Домакините бързо се съвзеха от изненадващия гол и натиснаха протинвиците си още повече. Усилията на новака в еfbet Лига бяха възнаградени в началото на втората част, когато Мартин Тошев засече центриране с глава и изравни резултата. Триумфалното попадение падна в 77-ата минута и бе дело на едно от новите имена в състава на Етър – Денислав Ангелов, който от ситуация сам срещу вратаря показа техничност.