Фаетон реализира попадение за Гвадалупе при разгромен успех
Фаетон откри резултата за тима на Гваделупа от дузпа в 23-ата минута, като насочи топката хладнокръвно в левия долен ъгъл на вратата.

Матиас Фаетон, който е едно от новите попълнения за ЦСКА-София от изминалия летен трансферен прозорец, имаше съществен принос за успеха на националния тим на Гвадалупе над Синт Мартен с 4:0 в мач от Лигата на нациите на Конкакаф.

Фаетон откри резултата за тима на Гваделупа от дузпа в 23-ата минута, като насочи топката хладнокръвно в левия долен ъгъл на вратата. До края на първата част за домакините се разписаха още Анж Плумен и Аршимед. След почивката Плумен оформи крайното 4:0 с второто си попадение в мача.

Гваделупа е на второ място в Група “А”, а през октомври ще изиграе два мача – домакинство и гостуване на лидера Сейнт Лусия.