Интер оглави класирането в Серия “А” след победа над Верона
Лаутаро и Шкриняр донесоха трите точки на "нерадзурите" при визитата

Интер оглави класирането в Серия „А“ след победа с 2:1 над Верона в междинния 14-и кръг. „Нерадзурите“ събраха 32 точки и изпреварват с 2 градския съперник Милан, който е втори, но при успех днес над Лацио отново ще си върне лидерството. Верона остава девети си 20 точки.

И трите попадения в двубоя паднаха след почивката. В 52-ата минута Хакими центрира, а Лаутаро Мартинес засече от воле, пращайки в мрежата за 0:1.

Домакините се върнаха в мача в 63-ата, когато при центриране Фараони вратарят на „нерадзурите“ Ханданович изпусна топката, а Илич бе на точното място да направи добавка за 1:1.

В 69-ата Шкриняр засече с глава подаване на Брозович и върна аванса на Интер, който се запази до последния съдийски сигнал.