Интересни резултати на Югозапад
Дублиращите отбори на Славия и ЦСКА-София записаха поражения, а този на Левски победи

Костинброд записа втори пореден успех и продължава гонитбата с Вихрен Сандански и ФК Кюстендил в челото на втората подгрупа от Югозападната трета лига, след като в отложен кръг надделя с 2:1 над дублиращия отбор на ЦСКА – София. Точни за костинбродчани бяха Борислав Будинов в 50-ата и Теодор Милошев в 73-ата минута.

Чавдар Етрополе постигна невероятен обрат срещу дубълът на Славия на стадион “Александър Шаламанов” и спечели с 4:3 отложения двубой от 12-ия кръг на първата подгрупа на Югозападната Трета лига. След слабата първа част, през която етрополци изоставаха с 0:2, през втората част тимът на Йордан Юруков показа съвсем различно лице и вкара четири гола.

Вторият отбор на Левски надви с 1:0 Пирин (Разлог) на помощния терен на стадион “Георги Аспарухов” в отложен мач от 18-ия кръг на Югозападната Трета лига. Единственото попадение в мача бе на сметката на Борислав Рупанов в 60-aта минута.