Изненада в Мадрид – Реал загуби от Кадис
Бледа продукция на Реал, не помогнаха и четирите смени на почивката

Лидерът Реал Мадрид допусна изненадваща домакинска загуба с 1:0 от Кадис в 6-ия кръг на Ла Лига, като единственото попадение реализира Антони Лосано през първата част.

След провала мадридският тим остана на върха с актив от 10 точки след 5 изиграни мача, колкото има и Кадис. Новакът обаче има един изигран мач повече от днешния си съперник.

След бледо представяне през първото полувреме старши треньорът на Кралския клуб Зинедин Зидан направи четири смени на почивката, но и това не помогна на неговия тим да стигне поне до изравнителен гол.

Кадис успя да реализира единственият гол в 16-ата минута – Негредо бе намерен с дълго подаване на границата на наказателното поле, той майсторски свали с глава към Лосано, който преодоля Куртоа с техничен удар – 0:1

Осем минути преди края гостите бяха целунати и от Фортуна, след като удар на Карим Бензема срещна гредата.

Още тази вечер Реал може да бъде изместен от Барселона, който гостува на Хетафе.