Кариана и Септември (Сф) направиха нулево реми във Втора лига
Дербито на кръга завърши без попадения, ерденци са лидер в класирането с 27 точки

Дербито на Втора лига между лидера Кариана и четвъртия Септември София завърши не само без победител, но и без голове. Двата тима направиха 0:0 на стадион “Драгалевци” в столицата в двубой от 12-ия кръг на шампионата. Тимът от Ерден има вече  в актива си 27 точки, докато столичани са с 21, но и са с мач по-малко.

Най-чистото положение за първата част се откри пред гостите в 33-ата минута, когато Жустино Мендеш се откъсваше в предни позиции, но вратарят на Септември Николай Банков излезе съобразително извън наказателното поле и успя да изчисти с глава.

Малко преди края на полувремето Кристиян Пешов стреля от дистанция, но встрани от вратата.

Пешов бе още по-близо до гола в 65-ата, когато след грешка на Ангел Цолов получи на изгодна позиция, но прати в напречната греда.

До края на двубоя нито един от двата тима не успя да стигне до гол и логично двубоят завърши при резултат 0:0.

Септември (Сф) – Кариана 0:0

Септември (Сф): 1. Банков, 22. Георгиев, 8. Тодоров, 15. Грънчов, 11. Смилков, 25. Стоянов, 16. Пешов, 14. Илиевски, 23. Ачков, 24. Гаврилов, 7. Вачев
Кариана: 1. Станев, 2. Цолов, 4. Николов, 20. Дичев, 22. Предев, 26. Личев, 27. Дамянов, 8. Игнатов, 19. Цеков, 9. Мендеш, 7. Касарото