
ЗАЛОЖИ 20ЛВ. И ВЗЕМИ 50ЛВ. В БЕЗПЛАТНИ ЗАЛОЗИ
ВХОД >Барселона ще може да привлече нов футболист, след като отчаяно се нуждае от попълнение в предни позиции. Каталунският гранд получи разрешение от Кралската испанска федерация да закупи футболист в рамките на 15 дни.
Това е извънредна ситуация, която няма аналог в испанския шампионат. Причината за този ход е, че Усман Дембеле получи тежка контузия, а Луис Суарес също е с травма. Това накара ръководството на Барселона да поиска разрешение за трансфер.
“Каталунците” обаче могат да се подсилят единсвено с футболист от испански клуб или да вземат свободен агент. Новият играч няма да има възможност да играе в Шампионска лига.
Испанските медии съобщават, че сред фаворитите на ръководството на Барса за нов нападател са: Анхел (Хетафе), Мартин Брайтуайт (Леганес), Лорен Морон (Бетис) и Вилиан Жозе (Реал Сосиедад).