Кристиано Роналдо донесе успеха в дебюта на Пиоли
Ал Насър победи с 3:0 Ал Етифак

Приключението на Стефано Пиоли в Саудитска Арабия започна по възможно най-добрия начин. В първия му мач начело на Ал Насър той надви с класическото 3:0 Ал Етифак.

Разбира се, главен виновник за успеха беше Кристиано Роналдо, който откри резултата в 33-ата минута след точно изпълнение на дузпа.

Във втората половина на мача, Садио Мане се отличи с две асистенции – първо в 56-ата минута към Салем Ал Нажди, а по-късно, в 71-ата минута, подаде на Андерсон Талиска, който оформи крайното 3:0.

Така Ал Насър събра излезе на четвъртото място в класирането на Саудитската Висша Лига с 8 точки, като изостават на една от Ал Итихад и Ал Хилал, които обаче са с мач по-малко и от днешния си съперник Ал Етифак, който също има 9 пункта.