Крумовград пречупи Локомотив Сф с голове в началото и края (ВИДЕО)
"Синьо-жълтите" продължават със силното представяне от началото на кампанията.

Новакът в efbet Лига – Крумовград, продължава с доброто си представяне и записа трети пореден успех в първенството.

Възпитаниците на Неманя Миланович надделяха над Локомотив София с 2:0 в мач от седмия кръг на шампионата, състоял се на спортен комплекс “Никола Щерев- Старика”.

С този успех отборът на Крумовград излезе на 4-ото място във временното класиране с актив от 12 точки, а “червено-черните” са на 11-ата позиция с 6 пункта.

Божидар Кацаров се превърна в герой за домакините с гол още във втората минута, който обаче той не отпразнува, тъй като доскоро защитаваше цветовете на “железничарите”.

В 83-ата минута пък Крумовград получи правото да изпълнява дузпа заради нарушение срещу Мартин Сораков. С изпълнението от бялата точка се нагърби Александър Колев, който бе точен, оформяйки крайното 2:0 на таблото.

“Синьо-жълтите” ще се изправят в следващия кръг от efbet Лига срещу Локомотив Пловдив, а Локомотив София ще играе срещу Етър Велико Търново.

Крумовград – Локомотив София (2:0)