Левски гостува на Партизан в Червен Бряг за Купата в сряда, а в събота приема Черно море

Тимът на Левски претърпя разочарование през уикенда, след като загуби най-старото столично дерби срещу Славия с 0:1. Тимът трябва да гледа напред и ще се стреми към по-добри резултати тази седмица. Отборът от “Герена” обяви седмичната си прорама.

“Сините” ще пътуват до Червен бряг, за да се изправят срещу Партизан от 1/16-финалите на Купата на България в сряда, а в събота приемат Черно море в мач от efbet Лига.

Програмата на Левски:

20 октомври, вторник – 11:00 часа – тренировка (открита за представителите на медиите в първите 20 минути)

21 октомври, сряда, 14:30 часа – Партизан (Червен бряг) – Левски, 1/16 финал – Купа на България, “Градски стадион”, Червен бряг

22 октомври, четвъртък, 11:00 ч. – тренировка (закрита за представителите на медиите)

23 октомври, петък, 18:00 ч. – тренировка (открита за представителите на медиите в първите 20 минути)

24 октомври, събота, 20:15 ч. – Левски – Черно море, 10-ти кръг – efbet Лига – стадион “Виваком Арена – Георги Аспарухов”