Левски надви без проблеми с 3:0 Струмска слава
За "сините" играха юноши и ротационни играчи

Левски победи Струмска слава с 3:0 в контролна среща, изиграна днес на тренировъчното игрище на “Герена”.

В първите няколко минути Левски игра изацяло в половината на гостите, но до гол не се стигна. Той дойде точно преди почивката, когато сините спечелиха дузпа. Преслав Бачев бе съборен в наказателното поле на Струмска слава, а главният рефер посочи бялата точка. Зад топката застана рожденикът Андриан Краев, който бе точен за 1:0.

Левски започна по-настоятелно и втората част и само четири минути след подновяването на играта, реализира втория си гол в мача, който дойде от статично положение. Асен Митков центрира от корнер на близката греда, където Кристиян Димитров отклони леко с глава, а Марин Петков отблизо отбеляза.

Две минути преди края на мача Антоний Иванов бе прекрасно изведен сам срещу вратаря, който първоначално успя да отрази, но впоследствие Калоян Стрински добави на празна врата за 3:0.