Левски срази ЦСКА в края при 17-годишните
Синът на Бижутера донесе успеха на "сините"

Левски записа минимален успех с 1:0 срещу ЦСКА в мач от осмия кръг на Елитната група до 17 г. Дербито се проведе на базата на “червените” в Панчарево, като “сините” триумфираха с гол в края, който бе дело на Кристиян Йовов – син на бившия футболист на Левски Христо Йовов.

ЦСКА имаше първият добър шанс да открие резултата. Васил Каймакaнов излезе сам срещу вратаря на съперника, но ударът му срещна десния страничен стълб. В края на полувремето Левски нацели гредата, след като Виктор Любенов стреля с глава центриране от пряк свободен удар, но топката срещна напречната греда.

През второто полувреме нямаше много голови положения. Левски стигна до успеха в края, като Кристиян Йовов отбеляза с хубав шут по диагонала.