Локо Пловдив приема Септември Симитли в контрола в паузата

Локомотив Пловдив ще изиграе една приятелска среща по време на паузата за националните отбори, която предстои. Лидерът в efbet Лига ще се изправи срещу Септември Симитли в събота 10-ти откомври от 16:00 часа на собствен терен.

“Смърфовете” ще бъдат без своя старши-треньор Бруно Акрапович в тази проверка, тъй като наставникът и Христо Крушарски са в Бразилия до 11-ти октомври.

Играчите на Локо Пловдив получиха няколко дни заслужена почивка след победата над Берое, а в четвъртък започват своята подготовка в Пловдив за следващите мачове. Следващият официален двубой на тима е домакинство на Арда, след което има две визити – на Загорец в Нова Загора за Купата на България и на Царско село в мач от първенството.