Локо (София) и ЦСКА 1948 си разделиха точките в нулево равенство
Столичното дерби не предостави интересни за феновете моменти

Отборите на Локомотив (София) и ЦСКА 1948 завършиха наравно, 0:0 след труден мач и за двата отбора на стадиона в квартал “Надежда”. След ремито “железничарите” запазват своята 12-та позиция с актив от 12 точки. ЦСКА 1948 пък се изравни по точки с Арда (Кърджали) и стои на седмото място в класирането.

Гостите контролираха мача в по-голямата му част. Те държаха топката в тяхно притежание и опитваха да създават опасни атаки. Те регистрираха общо седем удара по посока противниковата врата, но до попадение от тяхна страна. “Железничарите” създадоха по-малко като брой положения и също не успяха да поразят вратата охранявана от Даниел Наумов.

Може би най-интересното събитие от тази среща бяха атаките на агитките и на двата тима към Българския футболен съюз. Феновете изразиха недоволството си, както чрез транспаранти, така и чрез своите скандирания, които огласиха стадиона в 18-ата минута.