Локомотив Пловдив срази Марица в приятелски двубой (ВИДЕО)
"Смърфовете" спечелиха с 3:1 спаринга

Локомотив Пловдив се наложи с 3:1 над Мариця в контрола под тепетата.

През първото полувреме така и не падна гол, а малко след началото на втората част “пиратите” откриха резултата. В 52-ата Айкут Янъков засече с плонж подаване отляво, давайки преднина на Марица.

“Черно-белите” обаче успяха да обърнат нещата в своя полза в последния четвърт час на приятелския двубой.

Георги Минчев върна паритета с точно изпълнена дузпа в 75-ата, а четири по-късно каращият проби Комолафе покачи на 2:1.

В добавеното време Гомис се разписа за крайното 3:1.

Локомотив Пловдив – Марица 3:1
0:1 Янъков (52)
1:1 Минчев (75-д)
2:1 Комолафе (79)
3:1 Гомис (90+)

Състави:

Локомотив Пловдив: 71. Лукас Рейдър, 15. Видол Сейменски, 20. Милош Петрович, 8. Мирослав Пушкаров, 27. Филип Колев, 7. Петър Витанов, 23. Александър Василиев, 18. Иван Сулев, 10. Парвиз Умарбаев, 14. Димитър Илиев, 11. Ивайло Димитров

Марица: 12. Илия Николов, 66. Мартин Лалев, 19. Мартин Газиев, 11. Илиян Йопрданов, 20. Йордан Пейчинов, 13. Милен Танчев, 17. Валери Домовчийски, 8. Александър Праматаров, 15. Петър Атанасов, 10. Веселин Марчев, 87. Мариян Тонев