Новото попълнение Юлиан Ненов блесна с хеттрик за столичните "железничари".

Тимът на Локомотив София постигна категорична победа с 6:0 над състава на Сливнишки герой в контролна среща, която се състоя на стадиона в “Надежда”.

Столичните “железничари” излязоха напред в резултата в 12-ата минута с гол на Карлос Франса, а малко след това Юлиан Ненов удвои аванса на своя тим с точно изпълнение на дузпа.

В средата на първото полувреме Франса бе точен за втори път, а четвъртото попадение във вратата на Сливнишки герой отбеляза Юлиан Ненов.

Димитър Митков бе изведен отлично в предни позиции след малко повече от час игра и нападателят също записа името си сред голмайсторите.

Финалният гол за Локомотив София реализира Юлиан Ненов в 75-ата минута, като по този начин поливалентният футболист се отчете и с хетрик в спаринга.