Локомотив София завърши наравно срещу Кайсар
Карлос Франса отбеляза попадението за "червено-черните"

Локомотив София завърши при резултат 1:1 срещу Кайсар в приятелски мач, игран в Турция. Възпитаниците на Станислав Генчев вкараха първи гол на турска земя по време на подготовката си, като точен бе Карлос Франса.

Нападателят на “червено-черните” реализира в 26-ата минута, когато се възползва от грешка в защитата на съперника. До почивката Локо София играеше добре и запази аванса си.

Тимът на Кайсар стигна до изравнителен гол в 77-ата минута. Горан Милойко прати топката в мрежата след центриране от корнер – 1:1.

Така Локо София направи първо равенсто в контролите си в Турция, тъй като в първите си два двубоя отборът отстъпи с 0:2.

Съставът на Локомотив София: 24. Александър Любенов, 13. Бруно Франко, 44. Божидар Кацаров (К), 22. Ивайло Найденов, 33. Алан Диас, 11. Карлос Франса, 94. Юлиан Ненов, 70. Димо Бакалов, 3. Марио Петков, 45. Димитър Митков, 15. Лука Иванов

Резерви: 1. Бубакар Гай, 88. Жарко Истатков, 26. Красимир Милошев, 39. Антонио Вутов, 10. Валентин Николов, 9. Илия Димитров, 13. Селсо Рапосо, 89. Матеус Дуарте, 7. Александър Александров, 18. Християн Чипев, 5. Давид Малембана