Лудогорец II си тръгна с победа от Севлиево срещу Спартак
С победата си разградчани вече са в първата половина на класирането

Лудогорец II достигна до успеха срещу Спартак Плевен с 3:1 в последната среща от 21-ия кръг на Втора лига и с 30 точки се изкачи на 7-о място задминавайки днешните си съперници. Плевенчани, които изтърпяват наказание лишаване от домакинство и посрещат противниците си в Севлиево, са с 29 точки и са точно под тях – на 8-о място.

Методий Стефанов, Хюсеин Кельовлуев и левият защитник Димитър Илиев вкараха за успеха на гостите. Отличен мач направи вратарят на разградчани Пламен Пепеляшев, но все пак пусна едно попадение на Митко Русанов две минути след началото на втората част.

Следващата среща на Спартак е срещу Добруджа на стадион “Дружба” в Добрич, докато Лудогорец II ще приеме Литекс Ловеч.

За предстоящите мачове любителите на залозите могат да използват преференциални условия за нов потребител в Палмс Бет.