Ман Юнайтед започна сезона във ВЛ с победа над Уулвс
Търпението на "червените дяволи" бе възнаградено в 75-ата минута. След атака на "червените", Аарън Уан-Бисака даде пас към Рафаел Варан, който чрез удар с глава зарадва феновете на "Олд Трафорд"

Манчестър Юнайтед стартира сезон 2023/24г. в Англия с минимален успех над Уулвърхямптън с 1-0 у дома. Първата част беше сравнително равностойна и за двата тима, но най-чистана възможност дойде в добавеното време, когато Антони стреля във вратата на “вълците”, но топката бе избита от техен защитник.

Второто полувреме започна с пробуждане на гостите, които показаха своите зъби в 49-ата минута, когато Матеуш Куня след удар от близка дистанция нацели лявата греда на вратата, пазена от Онана. Търпението на “червените дяволи” бе възнаградено в 75-ата минута.

След атака на “червените”, Аарън Уан-Бисака даде пас към Рафаел Варан, който чрез удар с глава зарадва феновете на “Олд Трафорд”. До края на мача гостите имаха няколко чисти положения за гол, най-сериозното, което бе през 84-ата минута, когато Фабио Силва след засечено подаване отпрати нисък удар към вратата, който бе отразен.