Манчестър Юнайтед желае да се отърве от Хари Магуайър, но отказа да го продаде за къси пари и отхвърли първата оферта от Уест Хям. “Червените дяволи” са наясно, че касата на “чуковете” е достатъчно пълна, след продажбата на Деклан Райс на Арсенал за близо 120 милиона евро.
Според “Daily Mail”, Уест Хем Юнайтед е предложил на Манчестър Юнайтед цена от 23 милиона в замяна на Магуайър, но “червените дяволи” смятат, че това предложение не е достатъчно. Ситуацията на Магуайър в клуба е сложна. Знае, че ще трябва да си тръгва от “Олд Трафорд”.
Наставниъкт Ерик тен Хаг му отне капитанската лента и го призова да намери изход, тъй като той ще бъде последната му защитна опция този сезон. Манчестър Юнайтед обаче възнамерява да търси 40-50 милиона евро за Магуайър, цифра, която изглежда трудно постижима за Уест Хям.
Манчестър Юнайтед ще опита да привлече играч на Барселона
Манчестър Юнайтед усилено иска да привлече крило на РБ Лайпциг
Манчестър Юнайтед иска да привлече двама играчи на Нюкасъл 
