Манчестър Юнайтед допусна тежка загуба във втората си контрола
"Червените дяволи" вадиха топката от мрежата си три пъти в рамките на по-малко от 10 минути.

Отборът на Манчестър Юнайтед загуби тежко от втородивизионния Куийнс Парк Рейнджърс с 2:4 във втората си провера от предсезонната подготовка.

Наставникът на тима Оле Гунар Солскяер отново не разчиташе на голяма част от основните си футболисти, които са във ваканция заради участието си на Евро 2020.

Още в 3-ата минута Джеси Лингард откри резултата в полза на “червените дяволи”.

Едва 4 минути по-късно обаче КПР изравни с попадение на Чарли Остин, а резултат от 1:1 се запази и до почивката.

През второто полувреме Солскяер направи редица промени в състава на “червените дяволи” и това резонно повлия на крайния резлутат.

За 7 минути игра отборът на КПР вкара цели 3 попадения във вратата на Манчестър Юнайтед. В 52-ата минута се отчете Линдън Дайкс, в 58-ата същото стори Моузес Одубайо, а броени секунди по-късно Дайкс реализира втория си гол в мача.

До края на срещата падна още едно попадение, но този път в полза на Юнайтед. Негов автор стана младият Антони Елагнга.