Попаденията паднаха през втората част от двубоя.

Отборите на Марек Дупница и Спартак Варна не излъчиха победител, завършвайки при резултат 1:1 в двубой от четвъртия кръг на Втора лига.

Гостите откриха в 55-ата минута чрез Георги Бабалиев.

В 70-ата минута тимът на Марек получи правото да изпълнява 11-метров наказателен удар. Зад топката застана Александър Близнаков, който не сгреши, връщайки равенството на таблото.

До края на срещата “соколите” бяха близо до попадение, но такова в крайна сметка не падна и двата тима си поделиха точките.

Марек: 12. Младенов, 16. Калайджийски, 5. Арсов, 44. Каймакански, 13. Георгиев, 8. Любенов, 88. Илиев, 77. Иванов, 14. Близнаков, 17. Атанасов, 11. Владимиров

Спартак Варна: 12. Славов, 13. Исуф, 11. Митев, 6. Луго, 19. Борисов, 20. Иванов, 17. Илиев, 10. Андреев, 9. Мехмед, 7. Бабалиев, 23. Мирчев