Матич: Всеки може да победи всеки в efbet Лига
"Не е лесно срещу толкова качествен съперник да се играе 30 минути с човек по-малко", заяви Матич след мача с ЦСКА 1948

Наставникът на Септември Славко Матич направи кратък коментар след поражението с 0:1 от ЦСКА 1948. Той остана доволен от играта на своя тим първото полувреме, като Септември допусна късно попадение и загуби срещата в Бистрица. Според Матич, в efbet Лига всеки може да бие всеки и това прави шампионатът интересен.

„Честитя успеха на ЦСКА 1948 и на моя приятел Любо Пенев. Показахме характер и храброст през първата част. Не е лесно срещу толкова качествен съперник да се играе 30 минути с човек по-малко.

Малко ни липсваше да вземем точка. В един момент отпаднахме. Тичахме. Падна концентрацията, но нормално, това е от умората. Доволен съм от първото полувреме, но не и от второто. Трябва да се спечели всеки мач. Първенството е интересно, всеки може да бие всеки“, каза Матич.