Mбапе не хаби енергия с “безполезните неща” на вратаря на Аржентина
Френският ас се фокусира върху представянето на ПСЖ

Голямата звезда на френския национален отбор Килиан Мбапе не изрази никакво желание да влиза в полемики за смущаващото поведение на аржентинския вратар Емилиано Мартинес след финала на Мондиал 2022 и по време на празненствата в родината му.

“Не е мой проблем. Нямам достатъчно енергия, за да я хабя за такива безполезни неща”, заяви асът на Пари Сен Жермен.

Минути след победата във финала в Катар Мартинес призова в съблекалнята съотборниците си да почетат френския нападател с минута мълчание.

Позорното му поведение продължи и по време на празненствата в Аржентина, на които Мартинес държеше кукла с лика на Мбапе и непрекъснато изричаше подигравателни реплики.

30-годишният Мартинес изуми милиони по всета, след като постави получената награда за най-добър вратар на Мондиал’2022 на слабините си…

Снощи Мбапе се завърна в игра за ПСЖ с победен гол при успеха над Страсбург с 2:1. Той се разписа от дузпа в добавеното време на мача.

“Искам да покажа, че независимо какво се случва с националния отбор, ПСЖ е отделна страница и оставам решен да донеса всички трофеи в столицата”, каза още Мбапе.