Централният нападател на Атлетико Мадрид – Алваро Мората, ясно обяви, че не е възнамерявал да акостира в първенството на Саудитска Арабия.
Опитният играч, за когото стана ясно съвсем наскоро, че е подновил контракта си с “дюшекчиите”, каза, че е доволен от оставането си на “Уанда Метрополитано”.
Мората е взел това решение, тъй като иска да печели трофеи и да си запази мястото в националния тим на Испания.
“Не съм мислил да отида в саудитски отбор. Имах голямо предложение, но не за 50 милиона евро, както се пишеше в пресата”, заяви Мората.
“Исках да остана в Атлетико Мадрид и да спечеля трофеи тук. Освен това не исках да губя мястото си в националния отбор на Испания”, добави 31-годишният футболист пред местното издание “ondacero.es”.
Атлетико Мадрид обмисля трансфер на нападател на Ман Сити
Атлетико Мадрид има план Б, ако не вземе Марк Кукурея
Играч на Ливърпул може да продължи кариерата си в Атлетико 
