Синът на Чоло Симеоне блесна с нов гол за "мастифите".

Отборът на Верона затвърди доброто си представяне в последните мачове и срещу Наполи. Възпитаниците на Игор Тудор спряха устрема на “партенопейците”, след като успяха да се доберат до точката – 1:1.

Гостите поведоха в резултата чрез Джовани Симеоне, който бе точен във втори пореден мач за своя тим.

Наполи обаче бързо отвърна на предизвикателството и само 5 минути по-късно Джовани Ди Лоренцо върна равенството на таблото.

В 42-ата минута домакините бяха близо до пълния обрат в срещата, но изстрелът на Виктор Осимен се отклони в гредата.

Две минути преди края на редовното време Даниел Беса трябваше да напусне терена заради втори жълт картон, а в 93-ата минута и Никола Калинич бе санкциониран с червен картон.

Това бе втора грешна стъпка за Наполи, като до момента тимът от Неапол има на сметката си само победи и едно равенство срещу Рома.