Солскяер се надява контузията да не е сериозна

След снощната победа над Ливърпул в турнира за ФА Къп мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер разкри, че нападателят Маркъс Рашфорд е получил контузия в коляното.

Днес стрелецът, който се отчете с гол и асистенция при успеха с 3:2, ще мине през ядрено-магнитен резонанс, а обстойните медицински прегледи ще поволят да се установи какво точно е състоянието му.

“Надяваме се, че става въпрос за удар и няма сериозна контузия,” коментира Солскяер. “Коляното го притесняваше. Ще му бъде направен ядрено-магнитен резонанс и ще видим какво е точно положението.”

Нападателят почувства остра болка в коляното в последните минути на мача, а Солскяер го замени в 86-ата минута, когато пусна на негово място Антони Марсиал.