Обявиха стартовите състави на Каляри и Милан за срещата днес

Стартовите състави на Каляри и Милан за мача от 19-ия кръг на италианската Серия А, който ще бъде проведен днес на стадион “Сардиния Арена”, вече са известни.

За росонерите ще напада Златан Ибрахимович, завръщайки се на терена. За шведа това е едва вторият мач след трансфера. В първата среща той влезе като резерва и не можа да разгърне напълно потенциала си, а Милан на свой терен не надделя над Сампдория и резултатът си остана  0: 0.

Каляри преминава през труден период. В последните четири кръга беше отбелязана само една точка и дори тя беше въпрос на голяма доза късмет. Успяха да спечелят в гостуваща среща със „Сасуоло“, като спасителното попадение бе отбелязано в 90-ата минута. В същото време в средата на второто полувреме домакините не реализираха дузпа. И като цяло стояха по-добре на терена.

Ето и точния състав, с които ще се представят двата отбора днес:

Каляри: Олсен, Фараго, Писакане, Клаван, Пелегрини, Нандез, Чигарини, Рог, Наинголан, Жоао Педро, Симеоне

Милан: Донарума, Калабрия, Мусакио, Романьоли, Ернандез, Бенасер, Кеси, Чалханоглу, Кастиехо, Ибрахимович, Леао