Основен защитник на ЦСКА получава почивка срещу Берое
Юрген Матей ще има възможност да си отдъхне и да се подготви по най-добрия начин за сблъсъците със Сейнт Патрикс.

На капитана на ЦСКА Юрген Матей ще бъде дадена почивка в днешния двубой срещу  Берое на “Армията”, съобщава “Мач Телеграф”.

Старши треньорът на “червените” Саша Илич вече показа, че не му е чуждо да прави размествания в състава си и предвид сгъстения цикъл с мачове и в Европа то се очертават доста промени в срещата със “заралии” довечера.

В четвъртък Матей реализира ключовото първо попадение във вратата на Македония Гьорче Петров и остана на терена 90 минути.

Нидерландският бранител обаче се отчете с цял мач и в понеделник при минималната победа с 1:0 над Черно море и по всичко изглежда, че той ще си отдъхне малко, за да събере сили за първия сблъсък с ирландския Сейнт Патрикс от третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите.

Очаква се срещу Берое до Мено Кох да застане младият Християн Петров, на когото бе гласувано доверие и срещу варненци.