Основни играчи на Левски са под въпрос за визитата в Израел от ЛК
Все още не е ясно дали Кристиан Димитров и Жереми Петрис ще играят срещу Апоел Беер Шева.

Бранителите на Левски Кристиан Димитров и Жереми Петрис са с минимални шансове да вземат участие в първия сблъсък от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите срещу Апоел Беер Шева.

Мачът, който ще се проведе в Израел, е в четвъртък, 10-и август, от 20:30 часа българско време.

Петрис получи травма още в 3-ата минута при гостуването на Локомотив Пловдив, а вече е преминал изследвания на ядрено-магнитен резонанс, които са показали, че играчът се е разминал със сериозна контузия, но все пак болежката не е за подценяване.

Медицинският щаб на “сините” ще решава до последно за Жереми, без да рискува здравето на футболиста.

Положението на Кристиан Димитров е малко по-обнадеждаващо. Той пропусна последните две срещи на столичани, след като се контузи срещу Локомотив София.

Шансовете му за участие в първия мач с Апоел Беер Шева обаче са по-големи от тези на Жереми Петрис.