Шефилд Юнайтед и Евертън завършиха при резултат 2:2 в двубой от 4-ия кръг във Висшата лига, който се изигра на „Брамал Лейн“

Шефилд Юнайтед и Евертън завършиха при резултат 2:2 в двубой от 4-ия кръг във Висшата лига, който се изигра на „Брамал Лейн“. „Карамелите“ излязоха напред в резултата в 14-ата минута чрез Абдюлай Дукуре, но „остриетата“ направиха пълен обрат до края на полувреме след попадение на Камерън Арчър и автогол на Джордан Пикфорд.

Изравнителното попадение за Евертън бе дело на Арно Данжума в 55-ата минута. Това са първи точки и за двата отбора, които стартираха трудно във Висшата лига с три загуби в първите си три срещи в английския елит.

Шефилд Юнайтед е на 16-о място във временното класиране във Висшата лига, след като има само една точка в актива си след четири изиграни срещи. Същото важи и за Евертън, който обаче е на 18-а позиция заради по-лошата си голова разлика.