Проблем с контузия за талант на Челси
21-годишният Коул Палмър е с травма от мача на младежите на Англия.

Коул Палмър от Челси получи контузия в бедрото по време на участието си с отбора на Англия до 21 години.

Той започна при победата с 9:1 над Сърбия във вчерашния ден, но беше изваден през второто полувреме.

Офанзивният футболист получи контузия в дясното бедро през първото полувреме, но продължи с превръзка.

В крайна сметка обаче Палмър трябваше да бъде заменен и вече е под съмнение за предстоящия мач срещу Украйна.

Говорейки с медиите след победата на своя отбор, старши треньорът на младежите Англия Лий Карсли каза чрез “Metro”: “Има няколко удара и натъртвания и ще наблюдаваме Коул, но няма да рискуваме.”

Палмър наскоро вкара първия си гол за Челси при успеха с 4:1 над Бърнли във Висшата лига по-рано този месец.

След преминаването му от Манчестър Сити за 42,5 милиона паунда това лято, той записа 7 мача за “сините”, като също асистира за 2 гола.