Роналдо с рекорд за Ювентус при поражението от Верона

Кристиано Роналдо счупи знаков рекорд в Ювентус при поражението с 1:2 на неговия тим от Верона късно снощи. Португалският национал отбеляза единственото попадение за “бианконерите”, с което се разписа за десети пореден път с фланелката на италианския шампион.

До този момент рекордът се държеше от Давид Трезеге, който имаше голове в 9 поредни мача за Ювентус. Роналдо изравни този рекорд в миналия кръг на Серия “А”, но ето че в събота вечер задмина постижението, след като в 65-ата минута намери мрежата.

Иначе Верона направи пълен обрат в срещата с голове на Фабио Борини в 76-ата минута и на Джампаоло Пацини в 86-ата минута. Това бе второ поражение за Ювентус в шампионата, като тимът остана с 3 точки пред втория Интер, който днес посреща Милан.