Седемголов Виолетов тайфун връхлетя Варна
Дамите на Етър записаха оглушителна победа при визитата в морската ни столица

Женският състав на Етър се поздрави с категорична победа със 7:0 при гостуването си на ЖФК „Варна” в среща от 21-ия кръг на „А” група.

Момичетата на наставника Валентин Витанов се наслаждаваха на солидно превъзходство през цялата среща и закономерно стигнаха до изразителния успех.

Етърки унищожиха интригата още през първото полувреме, когато се сдобиха с преднина от четири гола. Нови три попадения пък влетяха във вратата на варненки след подновяването на играта.

С особено силни изяви се отличиха Мирела Моева, увенчала великолепното си представяне с четири гола. Велизара Владимирова също бе на висота и стана автор на останалите три попадения.

Виолетовите са на шеста позиция с 39 точки, колкото имат четвъртият ЛП Супер спорт (София) и петият Пирин лейдис (Благоевград). В следващия кръг Етър посреща заемащият седма позиция в подреждането Барокко (София).

След това на отбора предстоят още два домакински мача, както и две срещи на чужд терен до края на сезона.