Сепси загря с победа преди ЦСКА-София пред погледа на Орбан
Другата любопитна подробност, която беляза срещата бяха двата червени картона, а победата дойде инфарктно след като 37-годишният ветеран Марио Рондон изтръгна победата на Сепси с гол в 89-ата минута пред погледа на Виктор Орбан

Съперниците на ЦСКА-София във втория кръг на квалификациите на Лигата на конференциите Сепси спечели първи успех в румънското първенство от началото на сезона. Те постигнаха минимална победа с 1:0 над Университатя Крайова като домакин. Любопитен гост на двубоя бе унгарския министър-председател Виктор Орбан.

Другата любопитна подробност, която беляза срещата бяха двата червени картона, а победата дойде инфарктно след като 37-годишният ветеран Марио Рондон изтръгна победата на Сепси с гол в 89-ата минута.

През миналата седмица те стартираха новата кампания в първенството на северната ни съседка с нулево реми срещу Рапид Букурещ като гост.

В четвъртък Сепси гостува на ЦСКА на стадион „Българска армия“.