Славия надигра ЦСКА 1948 в Разлог
Златомир Загорчич се надява на още едно-две нови попълнения

Oрганизираният тим на Славия победи с 3:2 ЦСКА 1948 в контролна среща, играна в Разлог.

Съставът на Златомир Загорчич поведе след 14 минути игра чрез Питър Макрилос, който се разписа след асистенция на Калоян Кръстев. Именно той пък пропусна да удвои аванса на Белите девет минути преди края.

В 38-ата минута ЦСКА 1948 изравни чрез Минков, който се възползва от разсеяна игра на защитата на Славия.

Славия надигра ЦСКА 1948 в Разлог 1

В 59-ата минута Александър Златков се разписа за 2:1 с удар от границата на наказателното поле и рикошет, който излъга вратаря Тодоров.

В средата на втората част Славия дръпна с два гола, след като новото попълнение Тони Тасев бе точен след подаване на Златков.

Георги Русев направи поражението на Червените по-почетно с попадението си пет минути преди изтичане на редовното време на срещата.

Славия надигра ЦСКА 1948 в Разлог 2

“Най-важното е това, което показахме физически,” заяви след края на срещата Загорчич. “Когато побеждаваш, трупаш самочувствие и се надявам да продължим по същия начин.

“Искам да виждам това нещо – себераздаването, каквото показват на тренировка. Дано няма контузии и се надявам да се справим в първенството.

“Работим по селекцията. Засега нямаме нищо. Надявам се на още 1-2 попълнения, ако намерим, ще сме доволни.”